پارس ناز پورتال

6 ایده عاشقانه برای ولنتاین روز عشاق

6 ایده عاشقانه برای ولنتاین روز عشاق

6 ایده عاشقانه برای ولنتاین 

در این پست، 6 ایده عاشقانه برای ولنتاین را به شما خواهیم گفت. از هدایای قدیمی و قرارهای تکراری برای روز ولنتاین خسته شده اید؟ یا شاید از این همه تجاری گرایی مرتبط با خرید چیزهای بی فایده برای این تعطیلات که به عشق اختصاص دارد خسته شده اید. مطمئنا راه های بهتری برای نشان دادن محبت شما وجود دارد. خوشبختانه، ما در ادامه ایده هایی ناب برای جشن ولنتاین را به اشتراک گذاشته ایم.

 

روز ولنتاین (روز عشق یا عشاق) که به آن روز ولنتاین قدیس یا جشن ولنتاین نیز می ‌گویند، هر ساله در 14 فوریه (25 بهمن ماه) جشن گرفته می‌شود. این گرامی ‌داشت به عنوان یک روز جشن مسیحی (تقویم قدیسین) برای بزرگداشت یک شهید مسیحی به نام ولنتاین قدیس آغاز گردید. سپس از طریق سنت ‌های مردمی، به یک جشن فرهنگی، مذهبی و تجاری مهم عاشقانه در بسیاری از مناطق جهان تبدیل شد.

 

1. خرید شکلات روز ولنتاین

شکلات روز ولنتاین مربوط به دوران ملکه ویکتوریا بود. در قرن نوزدهم، این لقمه های شیرین بیشتر برای طبقه بالای جامعه نگهداری می شد، زیرا بسیار گران بود. به این ترتیب، آنها به عنوان یک غذای لذیذ نادر در نظر گرفته می شدند و دادن شکلات به کسی، محبتی جدی بود. امسال، می توانید شکلات‌های مخصوص روز ولنتاین را انتخاب کنید که ظاهری عالی معشوق شما ایجاد می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: برای ولنتاین چه کادویی بخریم | راهنمای خرید کادو برای ولنتاین

 

2. کارت پستال روز ولنتاین

در روز ولنتاین، پیام‌های چند رسانه ای نفرستید. مطمئناً، فن‌آوری راه مبتکرانه‌ای برای برقراری ارتباط با عشق شما فراهم می‌کند – اما امروزه در آن بسیار زیاده‌روی شده است – و دیگر تأثیر معناداری ندارد. به جای احساسات دیجیتال توخالی، سعی کنید امسال کارت ها و پیام های ولنتاین را دست ساز کنید. برای تهیه آن می توانید به کادو فروشی ها مراجعه کنید.

6 ایده عاشقانه برای ولنتاین 

معشوق شما ملزم به قدردانی از تفکر و خلاقیتی است که برای ایجاد یک یادداشت عاشقانه سنتی ویکتوریایی انجام داده اید. به هر حال، اگر برای ملکه ویکتوریا (که کارت های روز ولنتاین را با عطر مورد علاقه اش نوشته و فرستاده بود) به اندازه کافی خوب بود، مطمئنا برای این دوران مدرن هم به اندازه کافی خوب است!

 

3. قرار عاشقانه با چاشنی پیک نیک

شاید امروز بد به نظر برسد، اما باید به خاطر داشته باشید که در قرن نوزدهم، پیک نیک برای زوج های عاشق بسیار خشم بود. در واقع، داشتن یک پیک نیک در یک باغ ویکتوریایی یک بیانیه عاشقانه بود – این راهی بود برای زوج ها برای ابراز محبت خود نسبت به یکدیگر در ملاء عام. شما می توانید با انجام همین کار از آن پیروی کنید.

 

یک جعبه شیرینی به همراه تنقلات بردارید و با عشق تان راهی پیک نیک شوید. می توانید با خوراکی های مجلل و تزئینات عاشقانه، پیک نیک خود را به یک مراسم ویکتوریایی مجلل تبدیل کنید. اوه، و اگر آب و هوای زمستان به شما اجازه برگزاری یک جشن در فضای باز را نمی دهد، ایرادی ندارد که پیک نیک ولنتاین خود را به داخل خانه ببرید.

 

بیشتر بخوانید: معرفی جالب ترین سنت های روز ولنتاین در همه دنیا

 

4. اجازه دهید گل ها صحبت کنند

همانطور که قبلاً ذکر شد، تعاملات اجتماعی بین زوج های نامحرم در دوران ویکتوریا به شدت مورد بررسی قرار می گرفت. زیرا مردم تمایل داشتند که در نشان دادن احساسات عاشقانه بسیار محتاط باشند. در نتیجه، گل ها اغلب به عنوان راهی برای انتقال پیام بین زوج ها استفاده می شدند. هنر برقراری ارتباط با احساسات مخفیانه و پیام های عاشقانه در واقع قبل از دوره ملکه ویکتوریا شروع شد.

ایده های عاشقانه برای ولنتاین 

اشراف انگلیسی، لیدی مری ورتلی مونتاگو، معنای گل های مختلف را استاندارد کردند. آنها در زمان‌ ویکتوریا که نظر اجتماعی محدودتر بودند. و باید بگوییم که در آن زمان، زبان گل‌ها (همچنین به عنوان فلوریوگرافی شناخته می‌شود) از فیس‌بوک به عنوان راهی برای گفتن «دوستت دارم» داغ‌تر بود. شما هم می توانید این سنت را با یادگیری معانی مختلف دنبال کنید.

 

به عنوان مثال، با فرستادن گل رز به سوژه مورد علاقه تان، نشان می دهبد که همیشه در رابطه وفادار خواهید بود. فقط حواستان به انتخاب‌هایتان باشد. زیرا رنگ‌ها یا گل‌های خاص می‌توانند پیام شما را به نتیجه معکوس برسانند. به عنوان مثال، یک شاخه ریحان در زبان سنتی گل ویکتوریایی به معنای «از تو متنفرم» است. پس مراقب باشید!

 

5. اشعار عاشقانه را دست کم نگیرید

در عصر ویکتوریا، شعر فقط یک هنر نبود. این وسیله ای صمیمانه برای بیان احساسات و انتقال محبت عمیق بود. در این روز ولنتاین، چرا چند خط شعر عاشقانه برای معشوق خود ننویسید؟ لازم نیست شکسپیر یا براونینگ باشید. آنچه مهم است این است که سخنان شما از ته دل باشد. شعر خود را با دست روی کارت ولنتاین که ساخته اید بنویسید.

 

این یک ژست عمیقاً شخصی و صمیمی است که قلب معشوقه شما را عمیقاً تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین باعث می شود که او احساس ارزشمندی و تحسین کند. البته اگر شاعر نیستید هم اشکالی ندارد. یک شعر عاشقانه زیبا انتخاب کرده و روی کارت پستال تان بنویسید. سپس این کارت پستال را با گل های قرمز به عشق زندگی تان تقدیم کنید.

 

بیشتر بخوانید: فال ولنتاین روز عشق | طالع بینی عاشقانه و رمانتیک برای ولنتاین بسیار جالب

 

6. یک آلبوم عکس عاشقانه درست کنید

در عصری که عکس‌ها در دستگاه‌های دیجیتال گرفته می‌شوند و فراموش می‌شوند، ایجاد یک آلبوم عکس فیزیکی می‌تواند یک ژست عمیق نوستالژیک و رمانتیک باشد. از ویکتوریایی ها الهام بگیرید، که عکاسی پرتره را به عنوان وسیله ای برای شکار و جاودانه کردن عزیزانشان گرامی می داشتند.

ایده کادو ولنتاین

معنی دارترین عکس های خود را انتخاب کنید. شاید بهتر باشد که آنها را با یک فیلتر قهوه ای یا سیاه و سفید برای آن احساس قدیمی ویرایش کنید و آنها را در یک آلبوم زیبا مرتب کنید. هر عکس را با یک یادداشت کوچک یا نقل قولی همراه کنید که خاطره یا احساسات شما را در آن لحظه در بر می گیرد. پس می توانید در روز ولنتاین، به شریک زندگی خود هدیه ای جاودانه بدهید.

 

در آخر هم باید بگوییم، امیدواریم این ایده‌ها در مورد جشن روز ولنتاین به سبک ویکتوریایی به شما انگیزه دهد که در 25 بهمن امسال با شریک زندگی خود چیز متفاوتی را امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که برای ابراز عشق در روز ولنتاین هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد. فقط خودتان باشید و به روش منحصر به فرد خود نشان دهید که به عشق زندگی تان اهمیت می دهید.