پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

ایده سالگرد ازدواج دو نفره و متفاوت 

در اینجا با 7 ایده سالگرد ازدواج عالی آشنا می شویم. هر سال روزی را جشن می گیرید که با عشق زندگی تان ازدواج کردید. بسته به اینکه چند سالگرد جشن گرفته اید، ممکن است به دنبال راه هایی برای ارتقای تجربه خود و همسرتان باشید. پیدا کردن راه‌های جدید برای نشان دادن میزان اهمیت شما به همسرتان سخت است، به خصوص اگر در بیستمین یا حتی پنجاهمین سالگرد زندگی خود هستید. اما در اینجا چند راه عالی وجود دارد!

 

1. یک مهمانی برگزار کنید

برگزاری یک مهمانی که در آن همه دوستان و خانواده شما می توانند با شما در شادی تان سهیم شوند، می تواند سالگرد ازدواج شما را به یاد ماندنی کند. پس تمام تلاش خود را بکنید. غذای آماده سفارش دهید، از لیوان‌های پلاستیکی شخصی سازی ‌شده استفاده کنید و حتی یک غرفه از عکس های ازدواج تان هم نصب کنید. برگزاری مهمانی راهی عالی برای شریک ساختن دیگران و در واقع کمک به برنامه ریزی سالگردتان است.

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

حتی می توانید چند بازی انجام دهید، از نوشیدنی‌های خاص لذت ببرید و یک نمایش اسلاید از عکس‌های شما دو نفرتان در طول سال‌های زندگی مشترک پخش کنید. اگر ویدیویی برای عروسی خود داشتید، جشن سالگرد شما فرصتی عالی برای پخش آن ویدیو برای دیدن است. همگی می توانید خاطرات خود را زنده کنید و روزی بسیار عالی و به یاد ماندنی داشته باشید.

 

2. غذای مورد علاقه تان را درست کنید

در حالی که بسیاری از زوج‌ها برای سالگرد خود برای شام بیرون می‌روند، امسال باید کاری متفاوت انجام دهید. در کنار برگزاری میهمانی، چرا غذای مورد علاقه خود را در خانه طبخ نمی کنید؟ پختن غذای مورد علاقه تان نشان می دهد که به چیزهای مورد علاقه مشترک تان توجه زیادی می کنید. در واقع شمت سعی می کنید چیزی را که واقعا دوست دارید را تهیه کنید. حتی اگر آشپزی حرفه ای نیستید، می توانید این کار را هم امتحان کنید.

 

3. سفر رفتن

سفرها راهی عالی برای جشن گرفتن سالگرد ازدواج شما هستند. به جایی بروید که هر دو هرگز نرفته اید یا جایی که هر دو اغلب از آن لذت می برید. اگر هر دو در یک مدرسه درس خوانده اید، از خانواده، دوستان قدیمی یا حتی دانشگاه خود دیدن کنید. حتی اگر به جایی آشنا می روید، خود را به چالش بکشید تا از یک رستوران جدید یا فروشگاه دیدن کنید یا حتی یک فعالیت جدید را با هم انجام دهید.

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

معرفی چیزهای جدید به رابطه تان یکی از راه هایی است که می توانید آن را تازه نگه دارید، پس چرا آن چیز جدید را در سالگرد خود معرفی نکنید؟ آن را بسیار خاص تر خواهد کرد. اگر توان مالی بهتری دارید، می توانید یک سفر چند روزه به خارج از کشور داشته باشید. آدم های جدید و فرهنگ های جدید را ببینید و خودتان را آپدیت کنید. می توانید چیزهای زیادی از سفرهای مختلف به دست آورید.

 

4. از کار فرار کنید

چه کسی دوست ندارد هر از چند گاهی قوانین را زیر پا بگذارد؟ در سالگرد ازدواج خود، به خصوص اگر در هفته کاری باشد، از محل کارتان تماس بگیرید و یک قرار فرار بگذارید. فقط یک روز است – و از آنجایی که هر سال در یک روز اتفاق می‌افتد، می‌توانید برای تکمیل پروژه‌های مهم قبل از آن زمان برنامه‌ریزی کنید و از برنامه‌ریزی جلسات در آن تاریخ خودداری کنید.

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

این کار می توانید باعث غافلگیری همسرتان شود. بعد از فرار از محل کار می توانید در میهمانی خود باشید، سفری با عجله فراوان داشته باشید یا اینکه به رستوران خاصی بروید. این مورد هم می تواند بسیار خاطره انگیز باشد. اما دقت کنید که باز هم می گوییم همه چیز را از قبل برنامه ریزی کرده باشید. قطعا اگر بدون برنامه پیش بروید ممکن است از محل کارتان اخراج شوید، مگر اینکه رئیس خودتان باشید.

 

5. به پیاده روی بروید

پیاده روی فواید زیادی برای سلامتی دارد. می توانید بعد از میهمانی یا رستوران گردی به یک پیاده روی دو نفری بروید. پیاده روی می تواند شما را آرام کند و باعث شود که بیشتر به هم علاقه مند شوید. کنار گذاشتن چیزهایی که باعث ناراحتی شما به خاطر کسی که دوستش دارید عملا یکی از ارکان ازدواج است. یک پیاده‌روی ساده در اطراف پارک محلی شما هم این کار را انجام می‌دهد.

 

باور کنید بعد از تمام این مراحل، همسرتان آنقدر سپاسگزار خواهد بود که روی چیزهایی که از آنها لذت می‌برید تمرکز می‌کنید و حتی متوجه نمی‌شوند که پیاده‌روی تان واقعاً چقدر کوتاه بود. تنقلات، آب و سایر ملزومات پیاده روی را بسته بندی کنید تا مطمئن شوید که پیاده روی شما به خوبی پیش می رود.

 

6. از شخص دیگری بخواهید برای شما برنامه ریزی کند

بیایید رو راست باشیم، همه ما در برنامه ریزی مراسمات بهترین نیستیم. به ویژه در رویدادهایی مانند سالگردها. پس اگر به دنبال یک سالگرد ازدواج طلایی هستید، چرا از کسی نخواهید که برای هر دوی شما چیزی خاص برنامه ریزی کند؟ احتمالاً دوستان و خانواده تان از این فرصت استفاده می کنند تا نشان دهند که چقدر به شما اهمیت می دهند. چند ایده برای تم ها به آنها بدهید، سپس اجازه دهید بقیه موارد را به عهده بگیرند.

7 ایده سالگرد ازدواج به یاد ماندنی و متفاوت!

از هدایای سالگرد گرفته تا برنامه ریزی هر ساعت از میهمانی یا مسافرت تان، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانند چیزی سرگرم‌کننده برای همه ایجاد کنند. بنابراین اینکه از یک دوست یا یک عضو خانواده تان کمک بخواهید، چیز بدی نیست و همچنین چیزی از شما کم نمی کند. بلکه شما اعتماد خود را به آنها و آنها هم اهمیت شان نسبت به شما را نشان خواهند داد.

 

7. برای مراسم تان یک عکاس رزرو کنید

یک عکاس محلی رزرو کنید و چند عکس عاشقانه و سرگرم کننده از سالگردتان داشته باشید. حتی می توانید برخی از عکس‌های عروسی خود را بازسازی کنید، برای یکدیگر نامه‌های عاشقانه بنویسید و آنها را با هم در میهمانی خود بخوانید. در هر صورت، این یک فعالیت سرگرم‌کننده و شیرین است که هر دو می‌توانید برای جشن سالگرد ازدواج تان انجام دهید.

 

توصیه های پایانی و جمع بندی

در این پست با 7 ایده سالگرد ازدواج آشنا شدیم. می بینید که برنامه ریزی برای این مراسم کار سختی نیست. در واقع جشن سالگرد شما با ترکیب این برنامه ها به یک جشن به یاد ماندنی تبدیل خواهد شد. با چند مرحله ساده می توانید جشن سالگرد ازدواجی را ایجاد کنید که برای سال های آینده خاطره انگیز خواهد بود. اگر تمایل دارید تا مطالب بیشتری در این زمینه را مطالعه کنید، می توانید به پست های پیشنهادی زیر مراجعه کنید.