پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید!

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید!

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید 

در این مطلب با 7 نوع از زنان آشنا می شویم که نباید با آنها رابطه داشته باشید. قرار ملاقات گاهی اوقات می تواند بسیار سخت باشد. وقتی کسی را دوست دارید، باید شجاعت پیدا کنید و از او درخواست کنید و نمی توانید با اطمینان بگویید چه انتظاری دارید. رفتن به اولین قرار معمولا هیجان انگیز اما تا حدی ترسناک است. چرایی آن را در ادامه به شما خواهیم گفت، بنابراین با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

اولین قرارها چیزی در مورد شخصیت واقعی یک فرد به شما نمی گوید. آنها بیشتر وانمود می کنند تا خودشان را نشان دهند. اما در برخی زمان ها، دختران همیشه خود را تسلیم می کنند و حقیقت آزاردهنده درون شان را آشکار می کنند. برای اینکه گرفتار این دسته از دختران نشوید و در نتیجه گرفتار یک فرد اشتباه نشوید، از این 8 دسته از دختران که در زیر معرفی شان کرده ایم، دوری کنید.

 

1. خود ملکه پندارها

شما ممکن است در هر چیزی اشتباه کنید. افتادن در دام یک رابطه اشتباه هم برای هر کسی پیش می آید. دسته اول دختران و زنانی هستند که فکر می کنند ملکه اند. آنها از اصالت نداشته شان دم می زنند و بسیار پرتوقع اند. بعد از مدتی متوجه خواهید شد که آنها به یک کارگر و نوکر احتیاج دارند تا یک فردی که با او زندگی کنند. بنابراین شروع به نشان دادن رفتارهای بدی از خود می کنند.

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید!

قند رابطه که باز شود هر کسی خودش را به خوبی نشان می دهد. اگر به جوک بی مزه آنها نخندید، اگر هر ثانیه همانند یک ملکه و یک فرد مهم با آنها رفتار نکنید، آنها عصبانی ناراحت و ساکت خواهند شد. یک کلمه بگوییم که شما باید تا آخر عمر کفش وی را اوکس بزنید، حتی اگر در پایین شهر بزرگ شده باشد. بنابراین در قرارهای اولیه خود این نکته را به خاطر داشته باشید که آن دختر چه میزان توجه از شما درخواست می کند.

 

هنگامی که شروع به قرار ملاقات کردید، می توانید خیلی سریع متوجه این موضوع شوید و این باید یک هشدار قرمز بزرگ برای خروج شما باشد. با این حال، گاهی اوقات این ویژگی می تواند زمانی که شما عمیقاً وارد یک رابطه شوید آشکار شود، اما با این وجود، سعی کنید از آن شخص سمی دور شوید. میلیون ها دختر دیگر وجود دارند که شما می توانید با یکی از آنها خوشبخت باشید.

 

2. زنان حلیه گر

تصور کنید زمانی این دختر را در حالی که با دوستتان بیرون می رفت (دوست داشتید). هیچ دعوا یا معاشقه ای در کار نبود، و شما به دوست تان صادق و وفادار بودید. اما ناگهان آنها از هم جدا شدند. حال آن دختر می داند که شما دوست صمیمی عشقش بودید و به سمت شما می آید. آنها عموما با نشان دادن جاذبه های جنسی شروع به جذب شما می کنند، اما خیال تان را راحت کنیم که فقط برای انتقام از دوست تان به شما نزدیک می شوند.

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید!

3. زنان آفتاب پرست

او یک “دختر باحال” است. او بیشتر علایق شما را می فهمد و دیدگاه شما را تایید می کند. فوتبال دوست دارید؟ مطمئن باشید که او در عرض یک هفته آن را دوست خواهد داشت. عاشق فیلم های ترسناک هستید؟ همچنان هر فیلمی را با شما تماشا می کند. او با هر چیزی که شما پیشنهاد می کنید موافقت خواهد کرد. چرا؟ چون هویت ندارند! او یک بوم خالی است که آماده دانلود خاطرات شما در کامپیوترش است.

 

4. زنان نق نقو

او فکر می کند با انتقاد سازنده و توصیه های مداوم به شما کمک می کند. اما تنها چیزی که او طرح می کند شکایت، نارضایتی و ناسپاسی است. نوع خاصی از افراد وجود دارند که جلب رضایت آنها تقریبا غیرممکن است. میخواهید با او باشید؟ هیچ مردی به این سوال پاسخ مثبت نخواهد داد. البته که نه! مردها آرامش می خواهند و اگر کار اشتباهی انجام نمی دهند، نمی خواهند کسی مدام در گوش شان نق بزند.

 

5. زنان مرموز

من مطمئن هستم که شما در ابتدا این ویژگی را دوست خواهید داشت – او هیچ شباهتی به دختران دیگر ندارد. او شما را مجذوب خود می کند، اما همیشه شما را گرسنه رها می کند. این باعث می شود دائما به او فکر کنید. او همیشه در مورد اسرار خود سکوت می کند و به آنچه شما می خواهید بگویید گوش می دهد. اما یک سوال وجود دارد: چرا او این همه چیز را پنهان می کند؟ با گذشت زمان، شروع به آزار شما خواهد کرد.

7 نوع از زنان که نباید با آنها رابطه داشته باشید!

پاسخ این است که اکثر اوقات هیچ رازی وجود ندارد. برخی از مردم عاشق ایجاد درام در اطراف خود هستند، بنابراین به شما اعتماد و حدس زدن زیادی را می دهد. آنها می خواهند به گونه ای شما را به خود جذب کنند. پس از مدتی متوجه می شوید هیچ چیز خاصی درموردشان وجود ندارند، هیچ راز بزرگی در سینه ندارند و از خون شما می مکند. از این دسته از دختران جداً دوری کنید.

 

6. زنان زرگر

برخی از زنان سنت گرا می خواهند که مردان در خانواده تامین کننده اصلی زندگی باشند. اما این جویندگان چه شخصیتی دارند؟ شما از همان ابتدا این زنان را خواهید شناخت. بسیاری از سوالات او به حساب بانکی شما مرتبط می شود. او هیچ علاقه ای به اینکه چه کسی را می بینید، چگونه زندگی می کنید، نخواهد داشت، تا زمانی که شما آماده باشید که او را از نظر مالی تامین کنید. تمام صحبت های او به رفاه شما ختم می شود.

 

7. زنان مالک

او بر خلاف جویندگان طلا، 100% وقت خود را صرف شناخت شما می کند. اما از این بابت خوشحال نخواهید شد. این زنان وسواسی و سلطه جو اند. او همه دوستان شما را به عنوان رقبای خود می بیند. و مطمئن باشید که او سعی خواهد کرد هر ثانیه از زندگی شما را کنترل کند. زنان و دختران کنترل گر می توانند به طور کامل آسایش را از شما سلب کنند و باید بدانید که نباید زندگی مشترکی را با آنها آغاز کنید.