پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند 

تعداد زیادی از افراد میباشند که میخواهند با انجام عمل های جراحی گوناگون شبیه ستاره هاي مورد علاقه خود شوند که در این راه نتیجه تصویر میگیرند. جراحی پلاستیک از جمله عمل هایي هست که برای ترمیم اشکالات صورت یا بدن، ضروری به نظر می‌رسد، اما بعضی از مردم در اینکار افراط کرده و دست به جراحی هایي می‌زنند که نه تنها ضروری نیستند، بلکه هیچ علت قانع کننده اي هم برایشان وجود ندارد.

 

از جمله میتوان به افرادی اشاره کرد که از چهره خود راضی نبوده و دوست دارند شبیه فلان هنرپیشه یا چهره سرشناس جهانی شوند و برای این منظور، هزینه هاي گزافی را نیز متحمل میشوند.

 

در این ارتباط شاید بد نباشد با ۸ مشابه از عجیب ترین جراحی هاي پلاستیک صورت گرفته در سراسر جهان آشنا شوید که مردان و زنان برای شبیه شدن به اسطوره هاي زیبایی خود، زیر تیغ عمل هاي سنگین رفته اند.

 

۱- مردی که بارها زیر تیغ جراحی رفته تا خودش را شبیه «اِلف» کند

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

یک مرد 25 ساله آرژانتینی بیش از 45 هزار دلار برای جراحی پلاستیک هزینه کرده تا شبیه موجود آدم مانندی بشود که نیرویی جایی دارد و ساکن جنگل هاست، این موجود «اِلف» نام دارد. «لوئیس پادرون» که اهل بوینس آیریس هست علاقه زیادی به جن و پری ها دارد و به همین دلیل برای این که شبیه این موجودات افسانه اي بشود، صورت و مو هاي خود را سفید کرده هست.

 

وی برای داشتن پوستی رنگ پریده و شفاف، مو هاي سفید و از بین بردن لکه هاي پوستی، ماهانه حدود 7 هزار دلار برای خرید رنگ، کرم و ضدآفتاب هزینه می‌کند. پادرون از کودکی عاشق دنیای فانتزی و موجودات خیالی بوده و همچنان در بزرگسالی نیز علاقه وافری به انها دارد.

 

۲- مردی که خودش را شبیه میلیاردر چینی به نام «جک ما» کرده هست

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«جک ما»، بنیانگذار کمپانی سرشناس «علی بابا» یکی از شناخته شده ترین مردان چینی هست. اما علت این شهرت شغل و ایده هاي ناب وی بوده، نه چهره زیبایش. با این همۀ، یک کارآفرین جوان چینی موسوم «هوانگ جیان» که علاقه زیادی به «ما» دارد، حدود یک میلیون یوآن معادل 145 هزار دلار هزینه جراحی پلاستیک کرده تا صورتی همانند «جک ما» داشته باشد. وی امیدوار هست یک روز بتواند اسطوره زندگی خود را از نزدیک ملاقات کند.

 

۳- دختری که خود را شبیه عروسک هاي کارتونی کرده هست

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«نوزومی» که به «عروسک دو بعدی» نیز سرشناس هست، بارها زیر تیغ جراحی پلاستیک رفته تا همانند کارتون ها، چشمانی درست و صورتی تخت و کوچک داشته باشد.

 

۴- مردی که بالغ بر ۸۰ هزار دلار هزینه کرده تا شبیه بریتنی اسپیرز بشود

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«برایان ری»، مرد 31 ساله اهل لس آنجلس در 14 سال قبل حدود 80 هزار دلار هزینه کرده تا شبیه بریتنی اسپیرز بشود. وی در این ارتباط بیان داشته که وقتی اولین بار که اسپیرز را دیده، چهره، صدا و رقص او به نظرش بی نظیر خوشگل و جذاب آمده و به همین دلیل تصمیم می‌گیرد تا خودش را شبیه این خواننده آمریکایی کند.

 

اولین تغییری که در صورتش انجام داده تا شبیه اسپیرز بشود، دندان ها و فرم لبخندش بوده هست. پس از آن در طول 14 سال، به تدریج بقیه روند تغییر صورت خود را به انجام رسانده هست. گرچه این فقط ظاهر ماجراست؛ ری تمامی رقص هاي بریتنی را نیز آموخته و همانند الگوی زندگی خود لباس میپوشد و رفتار میکند.

 

۵- مردی که به جراحی پلاستیک اعتیاد داشته و میخواهد شبیه عروسک هاي زنده باشد

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«گرانت کولسون»، مدل 25 ساله هست که هزاران دلار برای جراحی پلاستیک صورت خود هزینه کرده تا شبیه عروسک هاي مردانه بشود. او در این ارتباط بیان داشته که تا پیش از تغییر چهره خود، اعتماد به نفس کافی نداشته هست. وی در جراحی بینی خود به قدری زیاده روی کرده که پزشکان هشدار داده اند شاید با مشکل تنفسی مواجه شود، اما او همچنان معتقد هست که بینی اش همچنان باید کوچک تر بشود.

 

۶- زن تگزاسی که دوست دارد شبیه ایوانکا ترامپ بشود

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«تیفانی تیلور»، یک دختر روستایی 33 ساله هست و سه فرزند دارد. او که در یک کمپانی نفت و گاز مشغول به کار هست، اکثر درآمد خود را صرف جراحی هاي پلاستیک کرده تا صورت و اندامش را شبیه اسطوره زیبایی خود، یعنی ایوانکا ترامپ کند. از جمله جراحی هاي انجام شده میتوان به جراحی بینی یا بالا کشیدن پلک ها اشاره کرد. وی تاکنون 60 هزار دلار برای این علاقه عجیبش هزینه کرده هست

 

۷- مردی که هزاران دلار هزینه کرده تا شبیه دیوید بکهام بشود و در آخر شبیه کیم جونگ اون شده

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

 به گزارش پارس ناز دیوید بکهام یکی از معروفترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان به شمار میرود که گفته میشود سرمایه خالص وی 350 میلیون دلار هست. او همین طور همسر زیبایی همانند ویکتوریا بکهام دارد. همین مسایل کافی هست تا فردی به نام «جک جانسون» حدود 36 هزار دلار هزینه کند تا کمی شبیه این ورزشکار خوش تیپ شود.

 

اما با تمام تلاش هایش اکثر شبیه رهبر کره شمالی شه تا دیوید بکهام. گرچه گویا قرار هست وی 40 هزار دلار دیگر نیز برای رسیدن به هدف خود خرج کند.

 

۸- خانواده اي که برای جراحی پلاستیک سگ خود هزاران دلار هزینه کرده اند تا شبیه سگ فیلم «ماسک» بشود

8 انسان احمق که سعی کردند شبیه افراد مشهور شوند

«مارینا اسمات» 37 ساله این سگ را برای پسر خود خریداری کرده بود اما پس از مدتی متوجه میشود که گوش هاي این سگ رو به بالا رشد میکنند. آنها برای جلوگیری از این امر، از چسب برای خم شدن گوش هاي سگ بهره گیری می‌کنند. اما وقتی تلاش هایشان بی نتیجه میماند، وی را نزد دکتر برده و تحت جراحی پلاستیک قرار میدهند.