پارس ناز پورتال

8 بازیگر هالیوود که وارد لیست سیاه شده اند + عکس

مجموعه : اخبار سینما
8 بازیگر هالیوود که وارد لیست سیاه شده اند + عکس

8 بازیگر هالیوود که وارد لیست سیاه شده اند

 

در این پست، 8 بازیگر هالیوود که وارد لیست سیاه شده اند را به شما معرفی خواهیم کرد. البته و در این روزها، برخی از آنها به لطف توسعه جنبش #metoo، از لیست سیاه خارج شدند، برخی هم به لطف همین جنبش دوباره وارد لیست شدند. اما از آن زمان دیگر نقش قابل توجهی به دست نیاورده اند. ما در ادامه بازیگران زن و مرد معروف هالیوودی را معرفی می کنیم که یک شبه شهرت شان را از دست دادند.

 

1. مگان فاکس

مگان فاکس

این بازیگر در بسیاری از فیلم های هالیوودی با بودجه کلان بازی کرده است. اما اظهارات تند او در مورد کارگردانان، بازیگران دیگر و رسانه ها باعث شد که او در لیست سیاه قرار بگیرد. مگان فاکس قبل از فیلمبرداری سومین قسمت از فیلم تبدیل شوندگان، کارگردان مایکل بی را با هیتلر مقایسه کرد. اینکه آیا این دلیل عدم حضور او در فیلم بوده است یا خیر هنوز مشخص نیست.

 

2. جینا کارانو

جینا کارانو

جینا احتمالاً بیشتر به خاطر نقش‌هایش در ماندالورین و دد پول شناخته می‌شود، اما این بازیگر دچار بدنامی شد که ما اینجا هستیم تا به آن نگاه کنیم. برای کوتاه کردن داستان، کارانو نظرات بسیار دوگانه‌ای و احمقانه‌ای را در توییتر بیان کرد. لوکاس‌فیلم هم، به سرعت این بازیگر را از فصل‌های آینده Mandalorian اخراج کرد. او اظهارات تند و یهودی ستیزانه ای را توییت کرده بود.

 

بیشتر بخوانید: سلبریتی های نفرت انگیز هالیوودی را بشناسید

 

3. مل گیبسون

مل گیبسون زمانی مظهر یک قهرمان اکشن بود و در فیلم هایی مانند مکس دیوانه، شجاع دل و اسلحه مرگبار بازی کرد. کار کارگردانی او هم به همان اندازه چشمگیر بود. اما علیرغم استعدادش، هالیوود در سال 2006 به مل گیبسون پشت کرد. پس از اینکه این بازیگر شروع به توهین‌های یهودستیزانه، همجنس‌گرا هراسی و نژادپرستانه کرد.

مل گیبسون

تقریباً ده سال بعد، مردم شروع به فراموشی و بخشش او کردند. زیرا که در سال 2016 این بازیگر/کارگردان برای سه تسغ اره ای مورد تحسین جهانی قرار گرفت و از آن زمان تاکنون از نردبان هالیوود بالا می رود. البته برخی هم فراموش کردند که او چگونه اظهاراتی را درمورد دیگر مردم جهان به زبان آورده بود.

 

4.

مل گیبسون

وقتی از خودتان مراقبت نکنید، محبوبیت واقعاً می تواند به شما آسیب برساند. رابرت داونی جونیور این درس زندگی را به سختی آموخت. پس از موفقیت فیلم چاپلین در سال 1993، این بازیگر به مواد مخدر و الکل اعتیاد پیدا کرد که منجر به دستگیری خودش چندین نفر دیگر شد. ناگهان، زمانی که از نمایش آلی مک‌بیل کنار گذاشته شد، حرفه‌اش آتش گرفت.

مل گیبسون

ستاره آینده مارول سال‌های زیادی را روی این مسائل کار کرد و همانطور که از پروژه‌های پس از بازپروری‌اش مشخص است، به وضوح عملکرد خوبی داشت. او نه تنها نقش شرلوک را دریافت کرد، بلکه به نمادین ترین شخصیت در MCU تبدیل شد – (تونی استارک، با نام مستعار مرد آهنی).

 

بیشتر بخوانید: مشهورترین افراد هالیوود که به همسر خود خیانت کردند

 

5. روزان بار

روزان بار

روزان همیشه درباره مواضع سیاسی خود علنی بوده است. نظرات او در مورد جامعه ممکن است بسیاری از مردم را آزار دهد، اما او هرگز از ایجاد جنجال کناره نکشید. بار یکی از سلبریتی های دهه 90 بود که همه چیزش را از دست داد زیرا نمی توانست دهانش را ببندد. وقتی به بازمانده های یک حادثه توهین کرد، مردم دنبالش کردند. این زن از زمان، فرار کرده و مخفی شده است.

 

6. برندن فریزر

فریزر تا همین اواخر یکی از محبوب ترین بازیگران بود. او نقش‌های اصلی را در آثار پرفروشی مانند جورج از جنگل، انفجار از گذشته و سه‌گانه مومیایی بازی کرد. سپس او به طور ناگهانی از هالیوود ناپدید می شود. شایعات مختلفی در مورد اتفاقی که برای فریزر افتاد وجود داشت. از اعتیاد به الکل گرفته تا تنبلی و از خود راضی شدن، اما برندان ادعا می کند که دلیل واقعی کاملاً متفاوت است.

برندن فریزر

در سال 2003، این بازیگر با فیلیپ بورک، رئیس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود شام خورد که ناگهان بورک دستش را زیر میز برد و شروع به لمس فریزر در جاهای اشتباه بدنش کرد. برندان به سرعت رستوران را ترک کرد بدون اینکه سر و صدایی به پا کند. و علیرغم ارسال نامه ای به انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، ارتباط او با هالیوود کاملا قطع و منجر به افسردگی شدیدش شد.

 

بیشتر بخوانید: بازیگران ستاره افسرده هالیوود چه کسانی هستند؟

 

7. چارلی شین

چارلی شین زمانی یکی از برترین بازیگران تلویزیونی هالیوود بود، اما از زمان بازی در سریال کمدی «مدیریت خشم» در سال 2014، وقفه ای طولانی داشته است. او زمانی اعلام کرد که پس از درخواست کاهش نفقه برای همسران سابقش، دنیس ریچاردز و بروک مولر، در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است.

چارلی شین

شین در اسناد دادگاه ادعا کرد که نمی تواند کار ثابتی پیدا کند و همچنین، در آن زمان وی از اعتیاد به قمار و الکل هم رنج می برد. اگرچه او به جزئیات آن اشاره نکرد، اما می‌تواند به رفتار نامنظمی که در سال 2011 نشان داد، زمانی که از گروه دو و نیم مرد اخراج شد، مرتبط باشد.

 

8. کوین اسپیسی

در سال 2017، کوین اسپیسی توسط (آنتونی رپ) به آزار جنسی متهم شد و گفت که در سال 1986 کوین سعی کرد او را متقاعد به داشتن رابطه جنسی کند. باید بگوییم که در پاسخ به این موضوع، اسپیسی به عنوان یک همجنسگرا بیرون آمد و از آنتونی طلب بخشش کرد، اگرچه او خاطرنشان کرد که این اتفاقات را به خاطر نمی آورد.

کوین اسپیسی

جالب است بدانید که در همان زمان، 15 نفر دیگر، از مرد تا زن، که با کوین اسپیسی کار کرده بودند، با اتهاماتی مشابه وارد شدند. به دلیل این رسوایی، نتفلیکس اعلام کرد که این بازیگر دیگر در سریال پرطرفدار House of Cards بازی نخواهد کرد و پروژه های دیگر او هم به سرعت لغو شدند. از آن زمان، اسپیسی فقط در چندین پروژه کوچک ظاهر شد.