پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری 

امروز با چند ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری آشنا می شویم. اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی رایج برای ایجاد تصویری خارق العاده از برند شما و جذب فالوور است. مردم دوست دارند چیزهای جدید و منحصر به فرد را در شبکه های اجتماعی ببینند. اگر محصولات و خدمات فوق العاده ای دارید، باید از آن برای ساختن برند خود استفاده کنید. برخی از افراد از ترفندهای اینستاگرام بی خبر هستند.

 

در ادامه مطلب با برخی از ترفندهای اینستاگرام آشنا خواهید شد. امتحان کردن این نکات و ترفندها برای ارتقای سطح کسب و کار کوچکتان در سطح بالاتر ضروری است. بسیاری از مبتدیان حتی از استراتژی های مهمی که به طور اتفاقی در اینستاگرام استفاده می کنند آگاه نیستند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه از کسب و کار خود یک برند بسازید و برای این کار از اینستاگرام کمک بگیرید.

 

1. ساخت پیج کاری اینستاگرام

اگر یک کسب و کار دارید، باید یک اکانت تجاری در اینستاگرام ایجاد کنید. شما باید این نوع حساب را به جای حساب شخصی تان انتخاب کنید. مانند فیس بوک، می توانید پیج خود را ایجاد کنید و تمام جزئیات و پست های مربوط به کسب و کار خود را در آن اضافه کنید. سپس می توانید تبلیغات پولی را نیز برای پخش برند خود در مقابل مخاطبان هدف خود ارسال کنید. این بهترین راه برای ارتباط با مخاطبان هدف شما است.

 

2. وضعیت رقبای خود را بررسی کنید

در هر کسب و کاری رقابت وجود دارد و هر صاحب کسب و کار، باید بررسی کند که رقبای وی چه کارهایی می کنند. گاهی اوقات از پست های آنها ایده می گیریم و پس از الهام گرفتن از آنها هم می توانیم برند مان را به شکلی متفاوت معرفی کنیم. هنگامی که به بررسی رقبای خود ادامه می دهید، هر روز چیز جدیدی را امتحان می کنید و اطلاعات مفیدتری را در اختیار مخاطبان قرار می دهید.

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

بعد از مدتی کاربران جذب تبلیغات و محتوای شما می شوند و از برندهای دیگر که کسب و کاری همانند شما دارند، اجتناب می کنند. پیگیری یک کار مشابه در پورتال های آنلاین مختلف به تلاش زیادی نیاز دارد، اما اگر می خواهید رشد کنید، به خوبی کار می کند. بنابراین به یاد داشته باشید که آنالیز رقبا اولین قدم برای پیشروی در معرفی کسب و کار و برندسازی در اینستاگرام می باشد.

 

3. استفاده از هشتگ های مناسب با کسب و کار

استفاده از هشتگ های مناسب و پربازدید یک راه عالی برای جلب توجه افرادی است که شما را دنبال نمی کنند. می توانید هشتگ های خود را ایجاد کنید یا از سایر هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید. وقتی افراد به دنبال پست هایی با این هشتگ ها می گردند، پست های شما را هم می بینند. به این ترتیب، آنها به پیج تجاری شما می رسند و آنچه را که ارائه می دهید و اینکه چقدر مفید است را بررسی می کنند.

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

ممکن است این فرآیند زمان بر باشد، اما به زودی، فالوورهای زیادی در صفحه خود خواهید داشت. همچنین می توانید برای رشد کسب و کار خود در قسمت نظرات هم هشتگ اضافه کنید. فراموش نکنید که در این کار زیاده روی نکنید. همچنین سعی نکنید از هشتگ های پربازدید که ربطی به کار شما ندارند (مثل نام بازیگران، سلبریتی ها یا مناسبت ها) استفاده کنید. اینگونه برند منفوری خواهید داشت نه محبوب.

 

4. کپشن های خوانا بنویسید

کپشن نویسی هم بخش مهم دیگر در جذب مخاطب، توجه و فالوور است. وقتی خرچنگ قورباغه بنویسید، نگارش را رعایت نکنید یا… باعث خستگی مخاطب می شوید. حقیقتا او نمی خواهد برای خواندن توضیحات محصول شما چشمانش را خسته کند و دائما معماهای نوشتاری شما را حل کند. بنابراین سریعا از پیج شما خارج می شود. لذا خواناتر بنویسید، طولانی ننویسید و نگارش صحیح را رعایت کنید.

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

به این ترتیب، پست های شما برای فالوورهای شما دقیق و خوانا به نظر می رسد. هنگام افزودن فضای اضافی یا شکستن پاراگراف‌های خود نباید تردیدی داشته باشید. مردم دوست دارند تجربیات و افکار هر شخص یا سازمانی را که به هر طریقی الهام بخش آنها باشد را ببینند. بنابراین درمورد ترفندهای کپشن نویسی و نگارش صحیح در اینستاگرام تحقیق کنید.

 

5. پست کردن تصاویر جذاب و کلیپ های ویدئویی

اگر با فنون کپشن نویسی آشنا نباشید، بیان افکارتان از طریق کلمات کمی سخت است. مردم عاشق دیدن تصاویر و تماشای ویدیوهای جالب در اینستاگرام هستند. شما می توانید محصولات را در قالب تصویر یا فیلم ارائه دهید و بدین ترتیب برند تجاری خود را ارائه دهید. به این ترتیب مخاطب کسب و کار شما را به خوبی درک می کند و جذب محصولات شما می شود.

8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری در سال 2022

متقاعد کردن کسی برای خرید محصول یا تمایل به دنبال کردن محتوا از طریق کلمات شما سخت است، اما یک ویدیو می تواند همه چیز را تغییر دهد. امروزه این اپلیکیشن دارای یک ویژگی جدید یعنی IGTV هم می باشد که می توانید ویدیوهای طولانی و هیجان انگیز را آپلود کنید و مخاطبان خود را درگیر آن کنید. بنابراین بدانید که از چه ویدیوها و تصاویری برای پیج کاری اینستاگرام تان استفاده کنید.

 

6. تعامل با دیگران مهم تر از ارائه محصول است

اگر کسب و کاری دارید، به این معنا نیست که فقط باید آن را بازاریابی کنید. شما در عین حال، باید یک شبکه بزرگ را هم ایجاد کنید. برای ارتباط با دیگران باید از طریق پیام، پست یا نظرات با آنها ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب، شما به نمایه برخی دیگر از کاربران و حتی پیج های کاری رقیب هم علاقه نشان می دهید. این کمک می کند تا به کسب و کار تان یک پشتیبان اضافه کنید و مخاطبان را با پست های خود درگیر کنید.

 

7. انتشار استوری های جالب

می توانید هر ساعت از روز کارهایی را که انجام می دهید نشان دهید. این مورد مثل این است که به روز رسانی های خود را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید. فالوورهای شما به مروز زمان آنقدر با شما ارتباط برقرار می کنند که می خواهند بدانند شما در حال حاضر چه می کنید. بسیاری از افراد در اینستاگرام از استوری های شما الهام می گیرند. به این ترتیب شما در حال تبدیل شدن به یک الگو برای بسیاری از فالوورهای خود هستید.

 

8. محتوای اینستاگرامی منحصر به فرد ایجاد کنید

هر زمان که چیزی در اینستاگرام پست می کنید، مطمئن شوید محتوایی را که منتشر می کنید، منحصر به فرد و مختص خودتان باشد. اگر محتوای یکسانی را از پیج های دیگر یا گوگل کپی می کنید، باید بدانید که خواندن مکرر یک مطلب برای مردم می تواند خسته کننده باشد. شما باید از این اشتباه اجتناب کنید و سعی کنید هر بار متفاوت و منحصر به فرد بنویسید. زیرا کاربران همیشه دوست دارند چیز جدیدی را کشف کنند.

 

نکات نهایی و جمع بندی

در این پست با 8 ترفند اینستاگرام برای پیج های کاری آشنا شدیم. امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام فعال هستند. اما یک مبتدی از نکات و ترفندهای خاصی که می تواند به رشد و توسعه کسب و کار او کمک کند بی اطلاع است. بنابراین شما حالا می دانید که کارهای مختلفی در این پلتفرم برای تقویت بازاریابی برند شما وجود دارد.

 

اگر از آن بی اطلاع هستید، پس مطمئن شوید که تمام ترفندها، یعنی موارد ذکر شده در بالا را انجام داده اید. این به شما کمک می کند بفهمید که دیگران چه می کنند و چه کاری می توانید انجام دهید تا کسب و کار خود را به سطح دیگری ارتقاء دهید. این استراتژی های ضروری برای هر صاحب کسب و کاری که برای بازاریابی برند خود به پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام پیوسته است، ضروری است.