جستجو در پارس ناز

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

مجموعه : اخبار سینما
8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا 

در این مطلب، به معرفی 8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا می پردازیم. بسیاری از سلبریتی ها بیشتر به استعدادشان معروف هستند تا هوش، اما اجازه ندهید این شما را گول بزند – افراد مشهور باهوش زیادی وجود دارند. برخی ممکن است فکر کنند ستاره ها چندان باهوش نیستند، اما این یک تفکر اشتباه است. هوش را می توان در همه اقشار، از جمله و به ویژه در میان افراد ثروتمند و مشهور یافت.

 

1. روآن اتکینسون – ضریب هوشی 178

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

تنها 0.1 درصد از مردم دارای ضریب هوشی به اندازه روآن یا مستربین خودمان هستند. این بازیگر در 2 دانشگاه معتبر در انگلستان تحصیل کرد: دانشگاه نیوکاسل و دانشگاه آکسفورد و مدرک مهندسی برق گرفت. او بعداً تصمیم گرفت زندگی خود را وقف بازیگری کند. علاوه بر این، اتکینسون همچنین به ماشین ها علاقه زیادی دارد و یک مجموعه خودروهای لوکس چشمگیر دارد.

 

2. لیدی گاگا – ضریب هوشی 166

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

گاگا در مدرسه هنر Tisch دانشگاه نیویورک در رشته موسیقی و تئاتر تحصیل کرد. او همچنین در پروژه هنرهای مشارکتی 21، یک هنرستان تئاتر موزیکال، پذیرفته شد. این خواننده مشهور به یاد می‌آورد که سال‌های دبیرستانش چالش‌برانگیز بوده است. لیدی گاگا در این مورد گفته: احساس تنهایی می‌کردم و دائما دچار سوءتفاهم میشدم.

 

3. سیندی کرافورد – ضریب هوشی 154

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

سیندی کرافورد هم جزو 8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا می باشد. این سلبریتی معروف، در حین تحصیل در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه نورث وسترن به عنوان یک مدل شناخته شد. او اولین قرارداد مدلینگ خود را در سال 1984 امضا کرد و از پول آن برای تکمیل بورس تحصیلی خود استفاده کرد. اما بعداً مدرسه را رها کرد و روی حرفه مدلینگ تمرکز کرد.

 

4. اشتون کوچر – ضریب هوشی 160

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

اشتون در رشته مهندسی بیوشیمی در دانشگاه آیووا تحصیل کرد و قبل از رها کردن تحصیل برای دنبال کردن مدلینگ و بازیگری تمام وقت در این رشته مشغول به تحسل بود. کوچر علیرغم عدم تکمیل مدرک خود، یک کارآفرین موفق فناوری است. او حتی در Skype و Airbnb سرمایه گذاری کرد و شرکت سرمایه گذاری خود را با نام A-Grade Investments تأسیس کرد.

 

5. مت دیمون – ضریب هوشی 160

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

مت در دانشگاه هاروارد زبان انگلیسی خواند اما هرگز فارغ التحصیل نشد. او عاشق نمایشنامه نویسی بود و می دانست که بازیگر می شود. یک بار او به جای نمایشنامه تک‌پرده برای یک فیلم 3 پرده نوشت و فکر کرد کلاس را رها می‌کند. با این حال معلمش او را تشویق کرد و به او نمره الف داد.

 

6. کوئنتین تارانتینو – ضریب هوشی 160

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

کوئنتین هیچگاه به دانشگاه نرفته است. هنگامی که در 15 سالگی مدرسه را ترک کرد، به عنوان راهنما در یک سینما شروع به کار کرد و فیلمنامه نوشت. این کارگردان به یاد می آورد: «از مدرسه متنفر بودم. حالا نمی دانم که اگر در مدرسه مانده بودم، واقعاً دانشگاه را دوست داشتم را خیر. زیرا آنقدر آگاه نبودم که بدانم، شاید دوره راهنمایی که از آن رنج می‌برم، به خاطر مدرسه بد بوده است.»

 

7. لیزا کودرو – ضریب هوشی 154

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

لیزا از کالج واسار فارغ التحصیل شد و حرفه ای را در علوم اعصاب دنبال کرد. او قبل از اینکه وارد دنیای بازیگری شود، ۸ سال با پدرش، که متخصص پزشکی بود، کار کرد. این بازیگر حتی تحقیقات بالینی در مورد سردرد انجام داده است. جای تعجب نیست که لیزا ضریب هوشی 154 دارد، او نه تنها بامزه و با استعداد است، بلکه فوق العاده باهوش می باشد.

 

8. بن افلک – ضریب هوشی 154

8 سلبریتی با ضریب هوشی بالا در حد انیشتین!

بن به مدرسه لاتین ریندج در ماساچوست رفت. سپس وارد دانشگاه ورمونت شد و چند ماه را صرف مطالعه زبان اسپانیایی کرد، اما بعد از یک ترم تحصیلی آن رشته را رها کرد. این بازیگر همچنین یکی از 6 مدرک دکترای افتخاری هنرهای زیبا را در سال 2013 از دانشگاه براون دریافت کرد. بن دارای ضریب هوشی 154 است که او در گروه نابغه ها قرار می دهد.

 

در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه، می توانید به پست های پیشنهادی که در زیر قرار داده ایم مراجعه کنید. شما می توانید اخبار و اطلاعات جالب درمورد افراد مشهور جهان را مطالعه کنید. همچنین می توانید بیوگرافی و حقایق جالب درمورد سلبریتی های مورد علاقه تان را بخوانید و اطلاعات تان را درمورد این افراد افزایش دهید.