پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بنر حماسه ساز بی حنجره ملبورن برای هادی نوروزی + عکس

بنر حماسه ساز بی حنجره ملبورن برای هادی نوروزی + عکس

بنر حماسه ساز بی حنجره ملبورن برای هادی نوروزی

 

لیدرهای بوقچی همیشه برای حمایت از فوتبالیست ها و اعضای تیم های متفاوت سنگ تمام میگذارند به حدی که تشویق های آنان برای تیمهای فوتبال ، میتواند به سلامتی آنها آسیب برساند ! یکی از آنان حماسه‌ساز ناشناس ملبورن است که برای نوروزی گل کاشت. لیدری که پس از دیدار با استرالیا دیگر صدایش به گوش نرسید.

بنر حماسه ساز بی حنجره ملبورن برای هادی نوروزی + عکس

آقای رحمت مرزبان به گزارش پارس ناز یکی از معدود لیدرهای حاضر تیم ملی در دیدار تاریخی مقابل استرالیا بود. مرزبان حماسه ملبورن را از نزدیک تماشا کرد و به قدری در حمایت از تیم ملی فریاد زد و تشویق های رسا سر میداد که حنجره اش سوراخ شد . میزان حساسیت آقا رحمت در این دیدار به اندازه‌ای زیاد بود که در بازگشت به ایران حادثه‌ای تلخ برایش رخ داد.وی صبح پس از این دیدار به ایران رسید، از خواب بلند شد، اما این بار بدون حنجره.

 

رحمت مرزبان پس از این دیدار حنجره‌اش را از دست داد. حفره‌ای در گلویش ایجاد شد که دلیل آن فریادهای زیاد بود. اما خیلی زود هم مانند همه «پهلوانان زنده» فراموش شد.

 

آقا رحمت که دیگر نمی‌توانست لیدری کند و در تامین مخارج زندگی به مشکل خورد. او پس از سال‌ها دکه‌ای در شهرش زد که سیگار و خرت‌وپرت می‌فروخت. پس از سال‌ها با همت مسئولین، برق را هم به دکه‌اش هدیه دادند. ولی همچنان در تامین هزینه عمل گلویش ناکام مانده.

 

کمتر از پنح میلیون هزینه بازگرداندن صدا به حنجره او است. ولی پولی در دست ندارد. به خصوص حالا که فرزندانش هم دانشجو شده‌اند. حالا لیدر سابق تیم ملی باز هم مرام خودش را نشان می‌دهد. او حالا با بنری برای نوروزی، میزبان مشتریانش است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش

 

دل نوشته پر احساس محسن بنگر برای همسر هادی نوروزی

 

پیام تسلیت چهره ها در سوگ بزرگ مرد اخلاق ورزشی هادی نوروزی

 

تسلیت امیر تتلو برای درگذشت بزرگ مرد فوتبال ایران هادی نوروزی

 

تشییع جنازه پیکر هادی نوروزی فردا در ورزشگاه آزادی

 

اشک های همسر هادی نوروزی فضای مجازی را پر کرد

 

 همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

 

سلفی گرفتن احمدی نژاد در مراسم ختم هادی نوروزی ! +تصاویر