پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت

قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت
قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت شان فورد جی آر” 20 ساله بی رحمانه با ضربات پتک آهنی والدین نامزد خود را در حالی به قتل رساند که آنان به حضورشان در یک مهمانی مخالفت کرده بودند.بنابراین گزارش “فورد” که در آوریل سال 2013 مرتکب این جنایت شده بود، پس از یک ماه متواری بودن به عنوان مضنون اصلی شناسایی و دستگیر شد.
 
 
به گزارش پارس ناز : پلیس پس ازدستگیری این قاتل که در خبرگزاریها با نام “احمق خودخواه” عنوان شده است مشخص شد که وی پیشتر به اتهام خرید و فروش مواد مخدر دستگیر شده است.در واقع “شاون” یکی از تامین کنندگان مواد مخدر و محرک مهمانی‌های شیطان پرستان در اکوان در حومه شهر “نیو فرانکلین” بوده است.در جلسه دادگاهی که روز گذشته در آکوان برگزار شد «شاون فورد جی آر» 20 ساله به اتهام دو فقره قتل عمد به اعدام محکوم شد.احتمال می‌رود اعدام با اتاق گاز انجام می گیرد.
 
 
قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت
 
 
والدین دختر 14 ساله پس از آنکه متوجه شدند “شاون” به همراه دخترشان قصد شرکت در یک مهمانی را دارند با حضور آنان در این مهمانی که ویژه شیطان پرستان بود به شدت مخالفت کردند.پس از اطلاع “شاون” از تصمیم والدین نامزد 14 ساله‌اش بسیار خشمگین شد. پس از حضور پنهانی “شاون فورد” در منزل مسکونی آنان با ضربات پتک آهنی وحشیانه و بی رحمانه “مارگارت و جفری اشبرت” را به قتل رساند.