پارس ناز پورتال

قاصدک 24

هدیه گرانقیمت کاسیاس به همسر محبوبش +عکس

هدیه گرانقیمت کاسیاس به همسر محبوبش +عکس

هدیه گرانقیمت کاسیاس به همسر محبوبش,5 اتاق خواب، 6 سرویس دستشویی، یک سالن بازی، دو سالن نشیمن، آشپرخانه و خیلی چیزهای دیگر در ساختمانی 4 طبقه که در زمینی به مساحت 750 متر بنا شده، مشخصات خانه جدیدی است که گفته می‌شود “ایکر کاسیاس” و همسرش به تازگی خریده‌اند.

 

این خانه که دو و نیم میلیون یورو قیمت دارد، هدیه سال نوی ایکر کاسیاس است به همسر خبرنگارش، “سارا کاربونرو”. خانه آینده این زوج به غیر از آن ساختمان مجلل 4 طبقه، محوطه خارجی 800 متری هم دارد که استخری بزرگ در آن ساخته شده.

هدیه گرانقیمت کاسیاس به همسر محبوبش +عکساین عمارت در منطقه “لافینکا”ی مادرید واقع شده و کاسیاس آن را از معمار سازنده‌‌اش، “آلبرتو مارتین” خریداری کرده.

 

 

مارتین و همسر هنرپیشه‌‌اش، “لیدیا بوش” دو سال پیش و در‌ گیر و دار جدایی جنجالی‌‌شان این خانه را با قیمت دو میلیون و 600 هزار یورو برای فروش گذاشتند و دست آخر هم آن را 100 هزار یورو کمتر از قیمت دلخواه‌شان فروختند.

هدیه گرانقیمت کاسیاس به همسر محبوبش +عکساین ‌طور که پیداست، ایکر و سارا فعلاً قصد اسباب‌کشی به خانه جدیدشان را ندارند و تصمیم دارند در کنار پسر چند ماهه‌شان همچنان در خانه قبلی‌شان بمانند.

 

خانه‌ای یک میلیون و 800 هزار یورویی که این زوج یک سال پیش به آن نقل مکان کردند و در منطقه کاملاً حفاظت شده قرار دارد.