پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

سلنا گومز شيمی درمانی میشود ! + عکس

سلنا گومز شيمی درمانی میشود ! + عکس

سلنا گومز شيمی درمانی میشود !

 

سلنا گومز دختر زیبای هالیوودی و خواننده محبوب جوانان اعلام کرد به خاطر ابتلا به بیماری خودایمنی لوپوس شیمی درمانی شده است.به گزارش پارس ناز بعد از لغو ناگهانی کنسرتهای سلنا گومز در آسیا و استرالیا در سال 2013 ،شایعاتی درباره بیماری این خواننده شنیده میشد.

 

بعد از این اتفاق سلنا گومز در یک مرکز بازپروری دیده شد، که همین مسئله شایعات زیادی درباره اعتیاد او به مواد مخدر را بر سر زبانها انداخت، هر چند نماینده او تمام این شایعات را رد کرد. اما اکنون این خواننده اعلام کرده که دلیل لغو کنسرت‌ها تشخیص بیماری لوپوس از سوی پزشکان بوده است.

سلنا گومز شيمی درمانی میشود ! + عکس

لوپوس نوعی از انواع بیماری‌های خود ایمنی است که در آن سیستم دفاعی بدن، علیه ارگان‌ها و بافت‌های پیوندی خودی عمل کرده و به‌آن‌ها آسیب می‌رساند.

 

به گزارش پارس ناز ،این خواننده در یک گفت‌وگو با مجله بیلبورد به شدت از نشریات زردی که در آن دوران به شایعات درباره اعتیاد او دامن زده بودند، انتقاد کرد و در این باره گفت : «خیلی دلم می‌خواست به آن‌ها بگویم، شما از هیچ چیزآگاهی ندارید. من در حال شیمی‌درمانی هستم.» او در ادامه اضافه کرد : «تا مدت زمانی طولانی از در مجامع عمومی ظاهر نمی‌شدم، تا این‌که دوباره قدرت حضور در این مجامع را یافتم.»

 

سلنا گومز که از شایعات نشریات زرد بسیار ناراحت بود افزود : «من از 7 سالگی به صنعت سرگرمی پا گذاشتم. از 17 سالگی سفیر یونیسف هستم. خیلی ناامید کننده است که سوژه داستان‌های این نشریات باشم.»