پارس ناز پورتال

قاصدک 24

واژگونی مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
واژگونی مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد + عکس

واژگونی مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد

 

حادثه ای دلخراش صبح امروز جان دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی را گرفت . به گزارش پارس ناز تصادف اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد 2 کشته و 37 مصدوم به همراه داشت.ساعت 7:45 صبح امروز اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد در مسیر کمربندی خمینی‌شهر به نجف‌آباد دچار سانحه رانندگی شد که بر‌اساس این سانحه از 39 سرنشین این اتوبوس 37 نفر مصدوم شدند و 2 نفر جان خود را از دست دادند.

 

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اصفهان درباره این حادثه گفت: اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه نجف آباد حامل 39‌نفر بود که بر اثر چپ کردگی 37‌نفر از سرنشینان دچار مصدومیت شدند که متأسفانه دو نفر نیز جان خود را از دست دادند.

واژگونی مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد + عکس

وی با بیان اینکه این حادثه در کمربندی خمینی‌شهر به نجف‌آباد رخ داده است، تصریح کرد: مجروحان این حادثه با 20 دستگاه آمبولانس مرکز فوریت‌های پزشکی و همراه با 40 تکنیسین فوریت پزشکی به بیمارستان‌های شهید منتظری و فاطمه الزهرا (س) نجف آباد و اشرفی اصفهانی خمینی‌شهر انتقال پیدا کردند.

 

راستین گفت: به‌نظر می‌رسد این حادثه بر اثر لغزندگی جاده رخ داده که البته وضعیت نامناسب و خطرناک کمربندی خمینی‌شهر نیز در این حادثه قطعا دخیل بوده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

فاجعه 35 مجروح در تصادف اتوبوس خانوادگی زائران مشهد

 

تصادف وحشتناک زن 41 ساله در خط BRT اصفهان موجب مرگ شد

 

رونالدینیو ستاره 32 ساله فوتبال تصادف کرد

 

فرار کردن این خانم 83 ساله از صحنه تصادف + عکس