پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویری

مجموعه : آموزش آشپزی
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویری

تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویری,چرا نمی شود تخم مرغ هفت‌سین را خورد؟ آدم است دیگر، دلش می‌خواهد این همه تخم‌رنگی که می‌بیند را بردارد و بخورد و کیفش را ببرد. حالا مدام مادرها بگویند که اینها تزئینی هستند و نباید دست بزنید،

 

ما که گوشمان بدهکار نیست. می‌خواهیم دنیای رنگ‌های تخم‌مرغی را بخوریم و کسی هم نمی‌تواند جلودارمان باشد. اما چگونه؟ به روشی که در ادامه برایتان نوشته‌ایم. ژله تخم‌مرغی درست کنید و با لذت تمام رنگ‌های لایه‌به لایه آن را نوش جان کنید.

 

برای تهیه این تخم مرغ، به قالب پلاستیکی تخم‌مرغی شکل و سرنگ نیاز دارید.
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویریقالب ها را حسابی با روغن چرب کنید. سپس هر ژله ای که دوست دارید را با رنگ دلخواه درست کنید و با سرنگ به اندازه 1 سانتی‌متر در قالب تزریق کنید.
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویریباید حدود 10 تا 15 دقیقه آن را در یخچال قرار دهید و صبر کنید تا ژله خودش را کمی بگیرد. سپس لایه بعدی با رنگ و طعمی دیگر. این مراحل را در طول ساعت‌ها باید تکرار کنید تا یک رنگین‌کمان ژله ای و خوشمزه به دست بیاید.
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویریدر انتها، قالب را درون آب گرم قرار دهید تا تخم‌مرغ ژله‌ای به طور کامل و سالم از قالب جدا شود.
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویریبرای اینکه رنگها کاملا از هم جدا شود، میتوانید درون پودر ژله هایی که در آب حل کرده اید کمی بستنی یا خامه بریزید.
تخم‌ مرغِ ژله‌ای و رنگین‌ کمانی -آموزش تصویری
 
 
 
منبع:برترین ها