پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد +عکس

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد +عکس

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد

 

حسادت زنانه منجر به قتل یک کودک بیگناه شد . مادربزرگی که نمیتوانست باهوشتر بودن و سالم تر بودن یک کودک دیگر نسبت به نوه اش را تحمل کند مرتکب جنایتی هولناک شد . به گزارش پارسناز یک مادر بزرگ اهل ” چین ” براثر حسادت ،نوه همسایه را به قتل رساند .خانم ” لی ” ساکن ” هنان ” چین به قتل ” ونگ میگان ” 5 ساله متهم شد .

 

پلیس چین در گزارش خود عنوان نموده خانم ” لی ” که مادر بزرگ یک نوه بود برای ملاقات همسایه اش که مادر بزرگ قربانی بود به خانه آنها رفت و هنگامی که متوجه شد مادر بزرگ قربانی در خانه نیست فرصت را مناسب دید و پسرک را که در جلوی درب در حال بازی بود با فریب دادن به خانه خود برد و پس از خفه کردن ” ونگ ” 5 ساله جسد او را در باغچه ی خانه اش دفن کرد .

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد +عکس

وقتی که مادر بزرگ ” ونگ ” به خانه بر می گشت متوجه شد که نوه اش گم شده و هر چه دنبالش گشت او را نیافت . در همین حین وی متوجه کفشهای نوه ی نگون بختش شد که بر روی زمین افتاده بود و بلافاصله فهمید نوه اش ربوده شده است .او سریعا متوجه شد که او را دزدیده اند و با پلیس تماس گرفت و با گفته شاهدین و دادن مشخصات زنی که با یک خودرو ” ونگ ” را از خانه اش ربود و سرنخ های موجود پلیس جسد ” ونگ ” را در باغچه خانه جنایت کار یافت .

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد +عکس

” لی ” در اعتراف خود به پلیس گفت : ” ونگ ” یک پسر باهوش و سر حال بود در حالی که نوه ی من همیشه بیمار بود و مثل او باهوش نبود و این باعث شد که تصمیم به کشتن ” ونگ ” بگیرم .

مادربزرگ حسود نوه همسایه را خفه کرد +عکس

پیرزن جنایتکار در ادامه اعترافاتش عنوان کرد : روز قبل از آوردن او به خانه یک گودال در باغچه خانه ام کندم تا پس از خفه کردن سریعا آن را خاک کنم .این زن جنایت کار که با حسادت خود باعث تباه کردن زندگی یک پسر بچه ی بی گناه شد در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و به زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد .

 

 

مطالب مرتبط:

 

قتل کودک 4 ساله توسط معتاد بی رحم (عکس)

 

مادری که کودک 5 ساله اش را با آب و نمکبه قتل رساند

 

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو کودک 10 ساله +عکس

 

قتل 2 کودک بی گناه نیویورکی توسط پرستار بچه