پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

این مرد 39 همسر دارد + عکس

این مرد 39 همسر دارد + عکس

این مرد 39 همسر دارد

 

تعدد زوجات در کشورهای جهان سوم ، و جامعه های سنتی شیوع دارد اما اخیرا یک مرد با اختیار کردن 39 همسر به نوعی رکورد تجدید فراش و تعدد زوجات را شکسته است ! چگونگی تامین این زوجات و به گزارش پارس ناز نحوه ی زندگی این مرد با همسرانش نیز حکایتی شنیدنی دارد !

 

به گزارش پارس ناز این مرد ۶۶ ساله‌ هندی ۳۹ همسر، ۹۴ فرزند و ۳۳ نوه دارد. این مرد در مناطق شمال شرقی هند زندگی می‌کند. جالب‌تر اینجا است که همه آن‌ها زیر یک سقف زندگی می‌کنند.

 

تمام اعضای این خانواده‌ ۱۶۷ نفره در یک ساختمان چهار طبقه زندگی می‌کنند. ساختمانی که ۱۰۰ اتاق داشته و در روستای کوهستانی در ایالت میزورام هند واقع شده است. گقتنی است این منطقه با برمه و بنگلادش مرز مشترک دارد.

این مرد 39 همسر دارد + عکس

این مرد که زیونا چانا نام دارد  می‌گوید: «من در یک سال ۱۰ بار ازدواج کردم.» همسران این مرد ۶۶ ساله از یک خوابگاه در مجاورت اتاق خصوصی زیونا به طور اشتراکی استفاده می‌کنند.افراد محلی می‌‎گویند که او تمایل دارد همیشه هفت یا هشت زنش در کنارش باشند.

 

پسران و همسرهایشان و تمامی فرزندانشان هم در اتاق‌های اختصاصی خود در همان ساختمان زندگی می‌کنند، اما آشپزخانه‌‎ آن‌ها مشترک است.همسران این مرد به نوبت آشپزی می‌کنند. دختران او نیز همیشه مشغول نظافت خانه و شستن ظرف‌ها هستند.

 

مردان خانواده نیز کارهای خارج خانه نظیر کشاورزی و دامداری را انجام می‌دهند. میزان مصرف مواد غذایی این خانواده نیز درخور توجه است؛ مصرف روزانه 90 کیلوگرم برنج و حدود 59 کیلوگرم سیب زمینی به طور قطع یکی از دغدغه‌های اصلی آن‌ها است. البته آن‌ها به منابع خودشان دل بسته‌اند و هرز گاهی نیز دیگران به آن‌ها کمک می‌کنند.

 

زیونا می‌گوید: «حتی همین حالا هم آماده‌ام که خانواده‌ام را بسط دهم … من برای ازدواج حاضرم هر کاری انجام دهم. تعداد کسانی که باید از آن‌ها مراقبت کنم زیاد است و به همین خاطر خودم را فردی خوش‌شانس می‌‎دانم.» مسن‌ترین همسر آقای چانا سه سال از او بزرگتر است.

 

آقای چانا در 17 سالگی با او آشنا شده بود. او یک فرقه‌ مسیحیت به نام «چانا» را اداره می‌کند که چند همسری را مجاز می‌داند. این فرقه که در ژوئن 1942 شکل گرفت، باور دارد که به زودی به همراه عیسی مسیح بر جهان حکومت خواهد کرد. گفتنی است حدود 400 خانواده در این فرقه عضویت دارند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر باورنکردنی زندگی همزمان زنی با دو شوهر

 

ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر + عکس

 

ازدواج عجیب و همزمان این مرد با 2 خواهر و یک خاله + تصاویر

 

ازدواج بسیار عجیب و همزمان یک زن با 14 مرد + تصاویر