پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی,اگر به طول تغییر چهره و تیپ بازیگران در این سالها نگاه کنیم ، به آن پی میبریم که با توجه به عملهای زیبایی مختلف سعی بر این داشتنه اند همواره خود را از هر نظر عالی جلوه دهند.در این گزارش به بررسی دندانهای هنرپیشه های معروف هالیوودی و تغییرات آن در سالهای مختلف میپردازیم.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس

– تام کروز : عجیب است نیکول کیدمن چگونه با دندانهای قبلی تام کروز که حالتی وحشتناک داشتند ، حاضر به ازدواج با او شده بود.هرچند این ۲ زوج پس از چند سال از هم جدا شدند ، اما تام کروز دندانهای خود را عمل کرد و دندان های مصنوعی را جایگزین کرد.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– هیلاری داف : بازیگر و خواننده مطرح هالیوودی که اندامی بسیار لاغر و دندانهایی زشت داشت که با ورزش و عمل دندان ، خود را زیبا کرد.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– جرج کلونی : بین کلکسیون هایی از اسکار که این بازیگر گرفته است.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– ویکتوریا بکام : ویکتوریا ، همسر دیوید بکام بازیکن مطرح فوتبال که در طول این سال ها بر روی دندان های خود عملهایی را انجام داده است.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– نیکلاس کیج : بازیگر، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی می‌باشد. نیکولاس تاکنون نقش اول بسیاری از فیلم‌های مختلف در ژانرهای مختلف را به زیبایی ایفا کرده است. فیلم‌های او در ژانرهای مختلفی از کمدی تا اکشن و علمی-تخیلی هستند. وی تقریبا از سال ۱۹۸۰ به بعد، هرسال در یک فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– ۵۰ سنت : رپر مطرح آمریکایی که بیش از ۵۰۰۰۰ $ خرج دندانهایش کرده است تا به این شکل تبدیل شوند.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– جیم کری : کمدین مطرح هالیوودی که بدون شک یکی از بزرگترین ها در این عرصه است و همه او را با بازی بیاد ماندنیش در فیلم “خنگ و خنگ تر” به یاد می آوردن،در این عکس تفاوت دندانهای او را مشاهده میکنید.

ستاره های هالیوودی با دندانهایی مصنوعی + عکس– سلینا دیون : خواننده بزرگ فرانسوی که آهنگ فیلم “تایتانیک” را خواند و آن را ماندگار کرد نیز در این لیست قرار دارد