جستجو در پارس ناز

طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکس

مجموعه : دکوراسیون
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکس

طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکس,با اضافه کردن رنگ های شاد، پر انرژی و موتیف های بهاری به خانه خود، به پیشواز بهار بروید.

 

حال و هوای بهاری: می خواهیم بهار مهمان خانه هایمان شود. با استفاده از رنگ های شاد و روشن و میوه ای اتاق نشیمنی بسازید که بهار را فریاد بزند. این کار هزینه چندانی ندارد تنها کافی است به اکسسوری توجه بیشتری کنید.
 
 
از گلدان های رنگی و شاد استفاده کنید. کوسن هایی با نقوش پر از گل و رنگارنگ بسازید. همچنین قالیچه هایی با طرح و بافت های متنوع و خاص.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسبهاری کردن اتاق خواب: پارچه های گلدار و رنگارنگ چیزی است که برای نونوار کردن اتاق خواب بسیار به کارتان می آید. یک پارچه خوش نقش و نگار می تواند در تاج تختخواب بکار گرفته شود یا تبدیل به یک قاب عکس زیبا شود.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسنونوار کردن با کاغذ دیواری: یک راه ساده برای متحول کردن دکوراسیون، استفاده از کاغذ دیواری پر نقش و نگار است. اگر کاغذ دیواری انتخاب امسال شماست از رنگ های لطیف و با طراوت و همخوان با سایر وسایل منزل استفاده کنید.  
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکس
دیوار آویز های دایره ای: گچبری های پیش ساخته سقف می تواند به عنوان دیوارآویز مورد استفاده قرار گیرد. نصب و استفاده از آن ها بسیار ساده است و حتی می توانید این شمسه ها را خودتان به رنگ دلخواه در آورید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکساستفاده از نقوش متنوع: با چسباندن کاغذ دیواری های پر نقش و نگار بر کشوهای قدیمی دراور، آن را به وسیله ای کاملا جدید تبدیل کنید.
 
 
از بکار گیری نقوش متنوع گل و گیاه نهراسید. قرار گرفتن این نقوش در کنار هم (در وسیله های مختلفی مانند آباژور، پارچه صندلی، قال عکس و …) تاثیری متحیرکننده بر جای خواهد گذاشت.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسبا استفاده از گل و گیاه حس تازگی را به خانه خود هدیه دهید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسیک سطل رنگ یکی از ساده ترین ابزار ها برای متنوع کردن یک فضاست. از رنگ های لطیف بهاری برای تازه کردن حال و هوای خود استفاده کنید.
 
 
می توانید تنها یک و یا دو دیوار را رنگامیزی کرده و یا تمام دیوارها را به رنگ دلخواه در آورید. نگران هماهنگ شدن رنگ دیوار با دکوراسیون خانه تان نشوید. تنها کافی است به ست شدن دیوار با یک و یا دو وسیله در دکوراسیون (مانند پرده و یا قالیچه و یا حتی کوسن ها) توجه کنید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکساستیکر، از گزینه های ساده دیگری است که می توانید به آن فکر کنید. می توانید یک دیوار خالی و سرد را با آن پر کنید و یا مانند یک درختی از آلبوم خانوادگی تان بسازید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسبا دکوپاژ کردن تصویری از گل و شکوفه ها و قاب کردن آن دیوار خانه را بهاری کنید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسگل های تازه و میوه ها: میوه های بهاری و گل های تازه در یک ظرف بلوری آب حال و هوای بسیار خوبی به خانه شما می دهد. فراموش نکنید که آب این ظرف هر روز تعویض شود.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکسبا یک پرده لطیف حریری چطور هستید؟ یک پرده حریری ساده می تواند علاوه بر متنوع کردن اتاق، نور را به خوبی به فضای خانه وارد کند. تنوع این پرده ها بسیار بالاست و براحتی می توانید پرده ای متناسب با وسایلتان تهیه کنید.
طرح جالب دکوراسیون به رنگ بهاری! +عکس
 
 
 
منبع:برترین ها