پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آخرین نذر بیت الله عباسپور پیش از مرگش + عکس

آخرین نذر بیت الله عباسپور پیش از مرگش + عکس

آخرین نذر بیت الله عباسپور پیش از مرگش

 

همسر بیت الله عباسپور ، خانم همتی ، عکسی در مورد آخرین نذری بیت الله عباس پور برای امام حسین (ع) در ایام عاشورا و تاسوعا به اشتراک گذاشت. خانم همتی همسر بیت الله عباسپور با انتشار پستی در اینستاگرام درباره نذر این ورزشکار جهانی نوشت.

 

بیت‌الله عباس‌پور در اسفندماه سال 58 در بیجار متولد شد، وی معروف به بیتو ورزشکار و مربی در رشته پرورش اندام بود و برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی با نام کشور ایران وارد مسابقات مستر المپیا شد.

 

عباسپور در سوم شهریور در حالی‌که شرایط برای انتقال او به خارج از ایران جهت درمان بیماری‌اش مهیا بود به دلیل وخامت حال به کما رفت و ساعتی بعد از آن درگذشت.خانم همتی همسر این ورزشکار، با انتشار پستی در اینستاگرام بیتو درباره نذر وی برای امام حسین (ع) گفت.

 

وی با انتشار این عکس نوشت:

” سلام…عزاداری هاتون قبول ان شالله، این تصویری که میبینین متن گفتگوی همسر عزیزم زنده یاد جهان پهلوان بیت الله عباسپور با مدیر برنامه شون اقای محمد کماسی پشت در ای سی یو icu، خود تصویر گویای همه چی هست من چیزی نمیگم جز اینکه پهلونمون نذر کرده بود اگه خوب شه با پای خودش یه کاروان به هزینه خودش ببره کربلا زیارت اربابمون.

آخرین نذر بیت الله عباسپور پیش از مرگش + عکس

دعا کنین تو این شبهای عزیز واسه اسطورمون و شادی روحش واسه تنها یادگارش که روزای سختی رو داره میگذرونه، من میدونم قهرمانمون الان به ارزوش رسیده و خوش بحالش که بهشت جایگاهشه.صلی الله علیک یا ثارالله.”

 

گفتنی است، اینستاگرام بیت الله عباسپور توسط همسرش  خانم همتی اداره می شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازیگر پیشکسوت سینما داریوش ارجمند دختر مرحوم عباسپور را به مدرسه برد

 

عکسی که پوریا پورسرخ در حاشیه های مرگ علی طباطبایی و بیت الله عباسپور منتشر کرد

 

تصاویر تشییع پیکر مرحوم بیت‌الله عباسپور در کرج