پارس ناز پورتال

قاصدک 24

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعی

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعی
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
خواهران محترم شاکردوست پس از اینکه تمامی مراکز تفریحی، خرید و گردشگری ایتالیا را از پای درآوردند، در حال بازگشت به وطن می‌باشند. بازگشت غرور آفرینشان را به ملت ایران تبریک عرض می‌نماییم.

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیمهدی مهدوی کیا و فاطمه معتمد آریا در حاشیه نمایشگاه کاریکاتور در آرت سنتر.

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعینمایشگاه مطبوعات امسال بسیار جذاب و پرطرفدار بود. همانطور که میبینید شهرزاد کمالزاده هم جذب یکی از غرفه های فرهنگی شده است!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیتمامی مانکن ها و مدل های کمپانی “نایکی” پس از انتشار این عکسِ فرزاد فرزین از کار برکنار شدند. آنقدر که خوش هیکل است این آقا فرزاد ما!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی بامزه نیما کرمی و دخترش “نیل” که از تصویر مشخص است که این نیل خانم با کسی شوخی ندارد!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی زانیار خسروی با حدیث میرامینی و بهنوش بختیاری.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی زوج هنرمند، جواد عزتی و مه لقا باقری با دوستان در رستوران. عباس جمشیدی هم آن پشت دیده میشود.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیعذرتان قبول نیست تینا خانم! 48 ساعت بود هیچ پستی نگذاشته بودید! مگر مردم مسخره شما هستند؟! نمی‌گویید نگران می‌شوند یک وقت؟!

 

گویا دکمه “نقطه” گوشی تینا آخوندتبار از کار افتاده است و مجبور است به جای نقطه از قلب استفاده کند.

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیعلیرضا دبیر این عکس را به شکرانه هفدهمین سال خدمتش در حرم امام رضا به اشتراک گذاشت.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیجشن تولد 6 ماهگی ارشان خواجه امیری. بله! جشن تولد 6 ماهگی! یعنی در هر ماه از زندگی آقا ارشان یک بار شاهد جشن تولد خواهیم بود. مبارک باشد احسان جان!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیصبح شما هم بخیر الناز خانم!  الناز جان سر صبح نمیگویی شاید یکی مشکل قلبی داشته باشد که اینگونه حال و احوال میکنی!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیخنده های نگاه خانم یگانه یا همان نگاه باباش!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیآخرین سلفی هانیه توسلی در اینستاگرامش. البته تا لحظه درج این مطلب!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیعکس و جمله جالب کامبیز دیرباز از پاهای دخترش “نیاز”.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هفته گویا سوژه عکس چهره های ما تمام شده بود و اکثرا به سلام و صبح بخیر روی آورده بودند.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیدر روز هایی که همه در صدد نمایش آیفون 6 های خود هستند، محسن افشانی طی این عکس خود با آیفون 6 پلاس، روی همه را کم کرد!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم شوخی به سبک محمد علی ابطهی.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی بازیکنان تیم ملی در آسانسور هتل، محمدرضا خانزاده و رضا قوچان نژاد.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیعکس جالب احمد خمینی از مقایسه دو عکس کودکی پدرش و برادر کوچکش، هادی.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیپرستو صالحی عکسی از “ذوق کردنش” برای هواداران به اشتراک گذاشت.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیمحمدرضا شریفی نیا یکی از خوش خوراک ترین چهره های ایرانی است، ما این برداشت خود را از عکس هایی که در اینستاگرام میگذارد متوجه شده ایم و به وضعیت جسمانی و فیزیکی شان رجوع نکردیم! کاملاً مشخص است آقای شریفی نیا لذت خوردن چیز های خوشمزه را به هیچ وجه از خود دریغ نمی کند.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیمهدی یغمایی، حمید حامی، علیرضا قرایی منش و نیما مسیحا در جشن تولد علیرضا قرایی منش.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم شیرین کاری الناز شاکردوست روی صورت علی طباطبایی. دوستان توجه داشته باشید که آن حلقه در انگشت الناز خانم مربوط به گریم فیلم است. شایعه نسازید!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیبعضی سلفی ها هم هستند که بیشتر موجب گردن درد مخاطب میشوند و این، یکی از همان ها است. برادران قاسمخانی در کنار بهاره رهنما و نفیسه روشن و باقی بزرگان هنر!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیشعر تاثیر گذار بهرام رادان در کنار عکسش. فقط بهرام جان تکلیف ما را مشخص نکرد که میخواهد بماند یا برود!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هفته، هفته خبر های ناگوار بود. پس از خبر تلخ درگذشت مرتضی پاشایی، یک هنرمند دیگر هم تسلیم غول سرطان شد.

 
 
مجید بهرامی که نقش های خاطره انگیزی در سینما و تلویزیون برای هنردوستان به یادگار گذاشته است صبح امروز درگذشت. این پست هم تسلیت مهدی پاکدل را به مناسبت درگذشت مجید بهرامی به هنردوستان می‌رساند. در کنار یک عکس قدیمی و خاطره انگیز.

سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم مدل موی جدید هوتن خان قلعه نویی. ما هم در ابتدا باور نکردیم ولی پس از تحقیقات متاسفانه متوجه شدیم که این اثر هنری، یک مدل جدید مو است! هرکسی هم توانست متن زیر عکس هوتن را بخواند و ترجمه کند، انسان باهوشی است!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی کاوه خداشناس و چکامه چمن ماه در راه چوبی پارک آب و آتش.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیمهدی صبایی در اتاق گریم فیلم جدیدش.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم عکس جدید خواهران فرجاد، مارال و مونا. احتمالاً این سوال در ذهنتان پیش بیاید که کدام مونا خانم است، کدام مارال خانم. راستش را بخواهید ما خودمان هم متوجه این موضوع نشدیم بس که شباهت دارند این دو خواهر هنرمند!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیعکس جدید محمود دینی، بازیگر دهه هفتاد سینما و تلویزیون ایران که ناگهان از سطح اول هنر کشور محو شد. اکثر مردم او را با نقش “علی” در سریال آینه عبرت به یاد می‌آورند.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیپگاه آهنگرانی و مهتاب کرامتی در حاشیه یک مراسم.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاندیشه فولادوند با ظاهر عجیبش در یک جشنواره سینمایی در عراق. اندیشه خانم این همه کشور و این همه جشنواره، آخه چرا عراق؟!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم سلفی بهاره رهما و شقایق دهقان. بهاره و شقایق از معدود جاری هایی به شمار میروند که روابط بینشان حسنه است، حداقل جلوی دوربین!
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیژست نیوشا ضیغمی با گریم فیلم جدیدش.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیسلفی شهرام حقیقت دوست با “دیار” دلاوری، دخترِ بانمک امیررضا دلاوری.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیکتایون ریاحی در هند به سر می‌برند و در آنجا کودکان هندی را بغل کرده، بغض میکندد و عکس میگیرد.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیاین هم سلفی از نوع جواد رضویان.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیرضا صادقی و احسان خواجه امیری به بهشت زهرا و زیارت اهل قبور رفته بودند که لازم دیدند عکس یادگاری بیاندازند.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیآزاده صمدی و ستاره پسیانی در گریم تئاتر جدیدشان.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیمهسا کامیابی و مرجانه گلچین که احتمالا در حال بازی یک سریال طنز هستند، این سلفی را در پشت صحنه گرفته اند.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعیو در پایان سلفی سحر دولتشاهی و دوستان.
سری جدید چهره های در شبکه‌های اجتماعی