پارس ناز پورتال

قاصدک 24

انتخاب گل مناسب برای آپارتمانتان

مجموعه : دکوراسیون
انتخاب گل مناسب برای آپارتمانتان

 

1. Angel Ivy Ring Topiary

این گل را می‌توانید با هرس‌هاى زیبا و حلقه مانند براى داخل آپارتمان استفاده كنید . هرس این درخچه‌ها را می‌توانید بر اساس چیدمان یا فرم‌هاى رایج در دكوراسیون منزلتان هماهنگ كنید.
 
 

2. Braided Ficus Tree

 این گیاه زیبا گونه‌هاى متنوعى دارد و در دكوراسیون داخلى منزل ، لابى آپارتمان ، ورودى ویلا‌ها بسیار كاربرد دارد.
 
 
3. Cactus Combo Bonsai
 
كاكتوس را همه مى شناسند بهتر است آن در كوشه جنوب غربى خانه قرار دهید . كاكتوس‌هاى مینیاتورى بسیار مناسب و همزیست با محیط هستند و خوب تكثیر پیدا مى كنند.
 
 
4. Chamaedorea Palm
 
 این نوع نخل بسیار زیبا و لطیف است و جنوب پسند است . با آوردن این گیاه به منزلتان نواحى گرم حاره و جنگل‌هاى باران زا را به یاد مى آورید.
 
 
5. Chinese Evergreen
 
 همیشه بهار چینى را در بیشتر خانه‌ها می‌توان یافت سازگارى عجیب آن با شرایط محیطی آن را گلى مناسب براى آپارتمان نشینى كرده است.
 
 
6. Miniature Herb Standard Topiaries
 
گیاهانى مانند رز مارى و اسطخدوس كه هرس آنها را زیبا مى كند براى آپارتمان‌هاو ویلاهاى وسیع بسیار مناسب است.آنها را در مكان‌هایى كه نور مناسب دارد قرار دهید.
 
 
7. Moth Orchid
 
اگر نمی توانید همیشه گلدانى پر گل طبیعی روی میز داشته باشید از اركیده استفاده كنید . فوق العاده آرامش بخش و در عین حال مطابق دكوراسیون مدرن است.
 
 
8. Ponytail Palm
 
این گیاه زیبا و مینیاتوری بخاطر ریشه اش كه از خاك بیرون است، فرمى مدرن و غیر عادى دارد . به مقدار كمى آب نیاز دارد وبه جابجایى زیاد علاقه ندارد.اگر خوب از آن مراقبت كنید فرم بسیار زیبایى به خود مى گیرد.
 
 
9. Tropical Combo Bonsai
 
 با این گیاهان می‌توانید یك باغ كوچك در منزلتان داشته باشید . بهترین فضا و چشمگیر ترین فضاى خانه را به آن اختصاص دهید.
 
 
10 . Amaryllis, ‘Yellow Goddess
 
 
 طعم بهار را با این رنگ زرد این گیاه به خانه بیاورید . زرد كمرنگ آن بسیار شیك و مدرن است و با دكوراسیون مدرن هماهنگى عجیبى دارد.