جستجو در پارس ناز

گونه گذاری و پروتز لب با استفاده از طب سوزنی

گونه گذاری و پروتز لب با استفاده از طب سوزنی

با گذشت زمان و افزایش سن، عضلات صورت به تدریج توان خود را از دست می دهند و اصطلاحا شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چینهای صورت نیز می گردند. به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…

طب سوزنی با تحریک نقاط خاص صورت به بازگشت توان اولیه عضلات و سفت شدن آنها و در نتیجه بهبود شکل ظاهری و از بین رفتن چین های کوچک و کاهش چین های عمیق کمک می کند.

یکی دیگر از موارد خاص طب سوزنی زیبایی، گونه گذاری و برجسته کردن لب هاست.  لب و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد میتوانند با آسودگی خاطر از طریق سوزنهاییی بسیار ظریف جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه و زیبایی لب ها استفاده کنند.

1×1.trans گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی با سوزن هایی ظریف

در طب غربی برای افزایش حجم این قسمت های صورت از تزریق ژل و برای افزایش حجم و برجسته کردن استفاده می کنند.همچنین از کرمها یا ژل های موضعی برای این نوع زیبایی استفاده می کنند.

در طب سوزنی می توان با قرار دادن سوزن در نقاطی از گونه و لب بدون تزریق هیچ گونه ژل یا ماده ای دیگر،شما می توانید مثل سایر روشها گونه و لبهایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

طب سوزنی و بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن سینه ها

زنان دیوانه وار بدنبال داشتن اندامی بی نقص هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که این خصوصیات را دارا باشید. با این حال شاید شما جزء آن دسته از زنانی هستید که در این مورد احساس کمبود دارید و احساس می کنید می خواهید بهترین اندام را داشته باشید.

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است. برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه ، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است. واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت سینه به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

بنا بر این بسیاری از زنان برای جلوگیری از خطرات عمل کاشت سینه به استفاده از قرصها وکرمها روی

 می آورند. این مقاله به افزایش سطح استروژن می پردازد. فرضیه ما این است که افزایش سطح استروژن باعث افزایش حجم سینه ها می گردد. در نگاه اول این امر  منطقی به نظر می رسد. با این حال، دستکاری در هورمون ها می تواند باعث ایجاد اختلال در تعادل بین استروژن و پروژسترون شود. هنگام بروز این مشکل شما شاهد علائمی چون افسردگی، اضطراب، اندومتریوز، ریزش مو، کیست های فیبرونی سینه، PMS، فیبرون رحم، افزایش وزن و افزایش احتمال ابتلا به سرطان پستان خواهید بود. اگر این بیماری ها شما را متقاعد نکرد تا از این کار اجتناب کنید، باید گفت افزایش عدم تعادل درعملکرد غدد داخلی نیز از عوارض انجام این کار است. در بدن شما هیپوفیز، آدرنال، غده تیروئید و تخمدانها برای تعادل سطح هورمونها با یکدیگر همکاری می کنند. هنگامی که توسط عوامل بیرونی این غدد دستکاری می گردند میتواند منجر به بروز فشار و در نتیجه کاهش عملکرد آنها گردد.کم کاری تیروئید و ضعف میزان آدرنالین می تواند باعث کاهش استروژن در بدن شود.

آیا راه حل مناسب و بی خطری برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟ حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده  نامرئی را به دست آورید؟ممکن است شگفت زده شوید اگر بدانید که پاسخ طب سوزنی است.این تکنیک قدرتمند می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید.

مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.  حالا شما یک روش مناسب برای بزرگ کردن سینه ها یافته اید، و با دانستن اینکه این روش چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد شگفت زده خواهید شد.

و برای کسانی که زمان کافی ندارند و مسئولیتهایشان زیاد است یا از عهده مخارج این روش بر نمی آیند و نمی توانند تمامی این جلسات را تحت نظر متخصص انجام دهند، روش هایی برای انجام این کار در منزل شان وجود دارد.

به لطف درمان های تازه ی سلول های بنیادی، زنان به زودی راه های طبیعی بزرگ کردن سینه را پیش می گیرند. این به معنای افزایش اندازه سینه از طریق کاهش چربی های شکمی است. سلول های بنیادی از چربی های اضافه ران و شکم خانمها استخراج شده و در سینه آنها قرار داده می شوند.

داستانی دیگر:
سوال: من کمردرد شدیدی دارم که من فکر می کنم دلیل آن بزرگی سینه هایم است. آیا باید به دنبال کاهش اندازه ی سینه هایم  باشم؟

پاسخ: کوچک کردن سینه ها از رایج ترین جراحی های پلاستیک است.  مدت ۳۰ سال است که این جراحی انجام میشود. این عمل بدون خطر است و نتیجه و دوام خوبی خواهد داشت.

اگر این سه علامت شایع را مشاهده کردید شما از دسته افرادی هستید که به این عمل احتیاج دارید:

۱٫  در سینه هایتان احساس سنگینی  وزن می کنید و این سنگینی باعث درد یا کشیدگی در گردن و شانه هایتان شده است. شایع ترین درد ها، دردهای بین شانه ها و کمر است.

۲٫ فشارزیاد بند های لباس زیر شما روی بدن شما جا انداخته است.

۳٫  سوختگی یا حساسیت های پوستی ما بین و زیر سینه های شما وجود دارد.

زاک بر این باور است که تئوری طب چینی یعنی همان طب سوزنی ابتدا غدد درون ریز را تحریک می کند و آزاد سازی هورمان های غده هیپوفیز، افزایش فعالیت های تخمدان، تحریک پذیری سلول های سینه که منجر به بزرگ شدن سینه می شوند را موجب می شود. در حالی که مواد مغذی مورد نیاز سینه ها را از طریق پمپاژ قفسه سینه، به سینه ها می رساند

در حدود ۳۰ سال است که طب سوزنی در چین و کشورهای آسیایی در خصوص سینه های کوچک و آویزان ، و برای افرادی که از محصولات آرایشی برای تغییر سینه هایشان استفاده میکنند به کار برده می شود. این طب در ابتدا تنها برای افراد مشهور استفاده می شد اما بدلیل نداشتن عوارض جانبی و طبیعی بودنش هم اکنون نزد تمام قشرهای خانمها محبوب شده است.

چگونکی عملکرد طب سوزنی برای فرم دادن سینه ها:

بر اساس طب چینی، سالم و بدون مشکل بودن سینه ها به طور عمده از دیدگاه فیزیولوزیکی به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد با هورمون های جنسی، تغذیه و ذهن بستگی دارد. دلیل کوچکی، آویزان بودن و فرو رفتگی نوک سینه را می توان اختلال یا ناهماهنگی این اندامها دانست. سایر ارگان ها از جمله قلب و ریه ها نیز می توانند سینه ها را به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین رسیدن به زیبایی و بزرگی سینه ها  به وسیله طب سوزنی تنها یک مسئله بی اهمیت نیست. ابتدا به تجزیه و تحلیل بیمار و بررسی عوامل درونی او می پردازیم و سپس بر این اساس درمان را آغاز می کنیم.

زیبا سازی سینه ها به وسیله طب سوزنی از بخش های داخلی سینه شروع می شود و از طریق مکانیسم های زیر به دست می آید:

    افزایش گردش خون و لنف؛
    افزایش رشد بافت های خود سینه؛
    تقویت رباط ها و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست؛
    بازیابی هورمون های جنسی و تعادل روانی؛
    بهبود تغذیه و از بین رفتن مشکلات زنانگی؛

آیا شما یکی از داوطلبین بزرگ کردن سینه به وسیله طب سوزنی هستید؟

بر خلاف جراحی ایمپلنت سینه ها ، که ممکن است باعث عوارضی چون عفونت، خونریزی، واکنش سیستم ایمنی بدن، خوب نشدن جای زخمها، پس زدن مواد ایمپلنت توسط بدن، کوچک شدن یا پارگی آنها، جایگزینی و برداشتن آنها شود، طب سوزنی بدون درد و جای زخم و به شکلی کاملا طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگ می کند. داوطلبین زیبا سازی سینه به وسیله طب سوزنی عمدتا خانم های بین شانزده تا پنجاه و پنج سال هستند که می خواهند از یک روش غیر از جراحی برای بهبود و زیباسازی شکل سینه هایشان استفاده کنند. این افراد اکثرا دارای مشکلات زیر هستند:

کوچکی سینه ها – نابرابری سینه ها – افتادگی سینه ها – فرو رفتگی نوک سینه

حتی خانمهایی که سینه هایی نسبتا طبیعی دارند نیز ممکن است برای حفظ حالت سینه ها یا جلوگیری از افتادگی زودرس سینه ها این درمان را آغاز کنند.

درمان با طب سوزنی به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انعقاد خون و بیماری ضعف سیستم  ایمنی بدن توصیه نمی شود.

اصول  و چگونگی  جلسات درمانی:

درمان عمدتا با طب سوزنی انجام می گیرد، اگر چه ماکسیباکشن و داروهای گیاهی چینی نیز ممکن است در برخی مواقع  مورد استفاده قرار گیرند. موفقیت در درمان تا حد زیادی بر اساس تشخیص صحیح و مناسب ، انتخاب دقیق و صحیح نقاط مورد نظر برای قرار دادن سوزن، فرمول های گیاهی و تکنیک های هوشمندانه ی سوزن زدن است که همه آنها نیاز به بینش فراوان بالینی و تخصص دارند.

قابل توجه شما که برای فرم دهی و کوچک کردن باسن نیز تا حدی می توان با طب سوزنی در تعداد جلساتی که با توجه به استخوان بندی فرد مشخص می شود،استفاده کرد.

گیاهی که در زیبایی سینه نقش موثری دارد:

پوراریا میریفیکا گیاهی است که در مناطق شمال تایلند می روید.  در مطالعات گوناگون ثابت شده است که این گیاه دارای توانایی منحصر به فردی است و به طور طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگتر می کند. پوراریا میریفیکا حاوی مقادیر طبیعی از استروژن گیاهی، میروسترول، دگسی میروسترول، دیدزین، جنیستین، سیتوسترول- بی و غیره است.  و این مواد شیمیایی گیاهی شناخته شده به خانمها جهت ایجاد توازن در سطح هورمون های بدن آنها کمک می کنند. زمانی سطوح هورمون های بدن متوازن است که شخص در بدن و سینه هایش احساس سلامت و بهبود کند.

1×1.trans گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی با سوزن هایی ظریف

فواید پزشکی گیاه میریفیکا:

پوراریا میریفیکا علائم  آزار دهنده یائسگی از قبیل نوسانات خلق و خو، احساس ایجاد حرارت در بدن، اختلالات قلبی و عروقی، پوکی استخوان و غیره را کاهش می دهد. این گیاه همچنین دارای اثر ضد سرطان است.

کارایی پوراریا میریفیکا از لحاظ علمی ثابت شده است و خانمها در چندین دهه اخیر برای داشتن سینه های بزرگتر، سفت تر و دایره ای تر از آن استفاده کرده اند.  این گیاه ویژگی های مثبت فراوانی از قبیل تاثیر بر کیفیت پوست، مو و ناخن دارد. علاوه بر این، این گیاه همچنین می تواند به وسیله  PMS  باعث کاهش علائم آزاردهنده ی یائسگی شود.

چگونه با کمک پوراریا میریفیکا سینه ها بزرگ تر می شوند؟

بیشتر خانمهایی که از  پوراریا میریفیکا استفاده کرده اند پس از چند هفته درمان شاهد سفت شدن و حجیم شدن سینه هایشان بوده اند. با استفاده از این گیاه به طور طبیعی می توان اندازه ی سینه ها را یک یا دو سایز افزایش داد. برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب باید تمام توصیه ها از قبیل ورزش های مختص به بزرگ شدن سینه و رژیم غذایی مناسب  را به خوبی اجرا کرد. اکثر خانمها با استفاده درست از این گیاه می توانند تا هشتاد درصد اندازه سینه ها یشان را بزرگ کنند!

بخشی ازاثرات عصاره ی گیاه پوراریا میریفیکا :

پیامدهای ناشی از بزرگ شدن پستان را بهبود می بخشد . مشکلات  و دردهای پریود ماهانه خانمها را برطرف می کند جایگزین عمل جراحی سینه و بهبود و اصلاح فرم سینه می باشد . باعث سفت و بزرگتر شدن و به طور کلی اصلاح سایز سینه می شود و باسن را فرم دهی و پوست آن را بالا می کشد. نوک سینه را روشن تر کرده و چین و چروک اطراف آن را از بین می برد،سینه ها را زیبا نگه می دارد حتی زمانی که به نوزاد خود شیر می دهید. کمک می کند تا پوست نرم و صاف تر شود،باعث احیای پوست خسته و کسل کننده می شود،اندازه منافذ پوست را کاهش می دهد و از چرب شدن پوست صورت جلوگیری می کند، جای آکنه یا جوش را بر طرف می کند و سیاهی زیر چشم را درمان می کند،می تواند از پیری پوست جلوگبری کند.

رحم را  به سمت بالاتر می کشد، ترشحات واژن و چرخه دوره ناپایدارخانم ها را درمان می کند،مهبل و مایع طبیعی در مهبل را مرطوب نگه می دارد،از آلوده شدن مثانه و واژن پیشگیری می کند،عضلات دیواره واژن را تبدیل به الاستیک بیشتر می کند(افتادگی پوست را از بین می برد) ، از شکننده شده ناخن ها جلوگیری می کندوناخن سالم، قوی و زیبا می شود، از آسیب دیدن موجلوگیری می کند،کمک به رشد مو و از ریزش مو جلوگیری می کند، باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود،از شل شدن پوست جلوگیری می کند.