پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

سرقت عجیب که غوغا به پا کرد (عکس)

سرقت عجیب که غوغا به پا کرد (عکس)
همسر یک بازیکن مطرح بیس بال در اقدامی عجیب با سرقت خود باعث شرمندگی همسرش شد.
همسر " کارلوس پگوئرو" بازیکن بیس بال یک تیم مطرح امریکایی با سرقت اطلاعات کارت اعتباری یکی دیگر از بازیکنان این تیم و خرج کردن 180 هزار دلار از پولهای او باعث شرمساری همسر خود شد.


ماریا پگوئرو" به دلیل این اتهام در معرض جریمه نقدی و تحمل 20 سال زندان در صورت گناهکار شناخته شدن قرار دارد.این سرقت زمانی برملا شد که صاحب یک فروشگاه اینترنتی متوجه شد آدرس درج شده صاحب کارت در سیستم بانکی با آدرس مندرج روی فاکتور متفاوت است و پلیس را در جریان قرار داد.


این سارق جوان پولهای کارت اعتباری سرقت شده را صرف خریداری کردن انواع پوشاک و جواهرات برندهای مطرح جهان کرده است برای مثال او تنها در یک مورد 11 هزار دلار صرف خرید جدیدترین مدل کیف گوچی کرده است.

صاحب این کارت میگوید : من دوستی نزدیکی با وی داشتم و چون به زبان انگلیسی تسلط ندارم برای خریدهای اینترنتی ام از او کمک میگرفتم و او اطلاعات کارت اعتباری مرا داشت و هرگز تصور نمیکردم او دست به این سرقت بزند.همسر ورزشکار این زن سارق اعلام کرده است هیچ اطلاعی از کارهای او نداشته و ارتباطی با این جریان ندارد او اضافه کرده است تنها میتواند شرمندگی خود را اعلام کند و از صاحب کارت اعتباری رسما عذرخواهی کند.
 
 
 
 

منبع: پرداد