پارس ناز پورتال

قاصدک 24

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس,روز ولنتاین یادآور عشق میان شما و همسرتان و بهانه ای برای تقدیر این عشق است. برای شاد و بیادماندنی کردن این روز ایده های بسیاری وجود دارد، اما اگر چیزی به ذهنتان نمی رسد و از فکر کردن به این موضوع خسته شده اید، ما چند پیشنهاد برایتان داریم:

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس1.    یک سفر یک روزه

ترتیب دادن سفری رومانتیک برای همسرتان یکی از بهترین ایده ها برای هدیه ولنتاین است؛ رفتن به یک روستای آرام یا مکان آرام دیگری که ساعاتی شما را از هیاهو و دغدغه های روزمره دور کند. از این فرصت برای لذت بردن از اوقات خوش در کنار هم نهایت استفاده را ببرید.
 

2.    نامه عاشقانه
نوشتن نامه عاشقانه گزینه دیگری است که همسرتان بدون شک عاشقش می شود. گویی این روزها افراد یک تکه کاغذ دستنویس و جادوی کلمات را فراموش کرده اند. یک قلم بردارید و نامه ای عاشقانه برای شریک زندگیتان بنویسید. شک نکنید که عاشق آن خواهد شد!ولنتاین باشد. هدیه دیگری در کنار اینها می تواند در محل کار همسرتان قرار گیرد.شاید بخواهید یکی از اکسسوری هایی که به همسرتان می دهید را شخصی تر کنید.
شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس5.    یک ماساژ آرامبخش
اگر بودجه کافی برای خرید هدیه ندارید نگران نباشید، هنوز می توانید هدیه ای بدون هزینه به همسرتان دهید که عاشقش شود! پاها و یا کمر او را ماساژ هدیه دهید.

 
 
برای تاثیر بیشتر، از روغن های خوشبوی مخصوص ماساژ استفاده کنید. بیشتر از روزهای دیگر به همسرتان توجه کنید و به او این حس را دهید که منحصربفرد است.
 

6.    کتاب عشق
یک کتابِ عشق برای ثبت شماری از دلایل که شما را عاشق همسرتان کرده، تهیه کنید. تمام این دلایل را مکتوب کنید و از آن یک کتاب عشق زیبا بسازید. می توانید آن را بصورت دستنویس و یا دیجیتالی تهیه کنید.

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

7.    شام لذیذ
هر مردی عاشق آن است که همسرش اختصاصا برای او غذا بپزد. با تهیه غذایی خوشمزه روز او را بسازید. مطمئن باشید همسرتان قدر اینهمه زحمت را خواهد دانست!

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس
8.    شیرینی یا شکلات

اگر همسرتان دندان هایش سالم است، می توانید تعداد زیادی شکلات های قلبی شکل و یا شیرینی برای او تهیه کنید. این روز را در خانه در کنار هم سپری کنید و از او با شکلات و شیرینی هایی که خود تدارک دیده اید پذیرایی کنید.

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

9.    جاکلیدی دوقلوی قلبی
جاکلیدی دوقلوی قلبی یکی از هدیه های خاص در روز ولنتاین برای همسرتان است. نصف این قلب را به همسرتان بدهید و نیمه دیگرش را پیش خود نگهدارید تا با هر بار دیدن عشق خود را بیاد آورید. بهتر است از این جاکلیدی برای درب ورودی منزل استفاده کنید تا نشان دهید که همیشه در ذهن و قلب یکدیگر جای دارید.

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

10.    ظرفی پر از پیام های عاشقانه
روی تعدادی کاغذ هم اندازه جمله های متنوع عاشقانه بنویسید. این کاغذ ها را تا بزنید و آن را در یک بطری بیاندازید و به عنوان کادوی ولنتاین به همسرتان هدیه کنید.

شوهر خود را در روز ولنتتاین خوشحال کنید کنید +عکس

اینها هدیه هایی است که بدون شک همسرتان را خوشحال می کند. اما شما چه ایده های دیگری دارید؟

 
 
 
منبع:برترین ها