پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دستگیری عاملان تیراندازی به کشتی گیر ایرانی و کشف دلیل آن

مجموعه : مجله خبری روز
دستگیری عاملان تیراندازی به کشتی گیر ایرانی و کشف دلیل آن

دستگیری عاملان تیراندازی به کشتی گیر ایرانی و کشف دلیل آن

 

پس از تیراندازی خونین به9 عضو سابق تیم ملی کشتی و قهرمان آسیا ، پیگیریهای پلیس نتیجه داد و ضاربان دستگیر شدند. بدین نحو پرونده سوءقصد و تيراندازي به ملي‌پوش اسبق کشتي آزاد ايران با شناسايي و دستگيري برخي از عوامل اين اقدام، وارد مرحله جديدي شد.

 

به گزارش پارسناز ماموران نيروي انتظامي استان کرمانشاه بلافاصله بعد از حادثه تيراندازي به فريدون قنبري که به جراحت شديد وي انجاميد، وارد عمل شدند و بعد از مدت کوتاهي با شناسايي عوامل اين سوءقصد، دو نفر از آنها را دستگير کردند.

دستگیری عاملان تیراندازی به کشتی گیر ایرانی و کشف دلیل آن

گفته مي شود دليل اصلي اين اقدام مجرمانه، تسويه حساب و اختلافات مالي مهاجمان مسلح با فريدون قنبري عنوان شده که طي آن چهار فرد با چهره‌هاي پوشيده شده به او حمله‌ور شدند و به وي تيراندازي کردند.

 

قنبری از ناحیه صورت فک و زبان ، کف دو دست و کتف سمت چپ آسیب دیده است.این کشتی گیر بر اثر درگیری شخصی مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.طبق گفته مسئولان این درگیری مسبوق به سابقه بوده و سال گذشته نیز قنبری با ضارب ( فردی به نام غلامی) درگیری داشته است براساس گزارش مسئولان بیمارستان طالقانی کرمانشاه؛ وضعیت جسمانی قنبری هم اکنون مناسب است.

 

محمد حسين محبي رئيس هيات کشتي استان کرمانشاه با تاييد خبر شناسايي و دستگيري گفت: دليل اصلي زنده ماندن فريدون قنبري پس از گلوله باران افراد مهاجم، قدرت بدني بالاي او بود.

 

شنیده‌ها حاکی است گلوله‌ای که به فک قنبری خورده دقیقا با زبان وی برخورد کرده و این عضو حساس گفتاری را به شدت با آسیب جدی مواجه کرده به‌گونه‌ای که ممکن است تکلم قنبری را با مشکل مواجه کند کما اینکه هنوز قنبری قادر به صحبت با کارشناسان انتظامی هم نیست.علاوه بر این گلوله‌هایی که به دستان وی برخورد کرده موجب شده تا جراحت انگشتان او به حدی وخیم باشد که متاسفانه خبر رسیده امکان قطع شدن چند انگشت او وجود دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

آخرین عکس و وضعیت فریدون قنبری پس از تیر خوردن

 

جزئیات تیراندازی خونین به قهرمان کشتی آسیا در کرمانشاه +عکس

 

 کتک کاری دو خواهر کشتی گیر امریکایی با یک راننده

 

دستگیر شدن مربی کشتی بانوان به جرم خشونت + عکس