جستجو در پارس ناز

6 راه جذاب شدن بدون جراحی و تزریق ژل از زبان علم!

6 راه جذاب شدن بدون جراحی و تزریق ژل از زبان علم!

6 راه جذاب شدن بدون جراحی 

در این پست، 6 راه جذاب شدن بدون جراحی و تزریق ژل را به شما خواهیم گفت. ملاک ما برای زیبایی و جذابیت سلبریتی ها هستند. آنها بازی را به گونه ای تغییر داده اند که هر کس خود را شبیه آنها کند زیبا و جذاب خواهد بود. اما در واقعیت قضیه کاملا برعکس است. افراد زیادی میلیون ها تومان خرج عمل های زیبایی و تزریق ژل می کنند تا جذاب شوند، اما علم می گوید خرج های شما بیهود است.

 

انتظار می رود بازار جهانی داروهای کاهش وزن تا سال 2035 به 100 میلیارد دلار برسد. همچنین، پیش بینی می شود تقاضا برای بوتاکس تا سال 2030 به 10.62 میلیارد دلار برسد. این خرج های سرسام آور تماما برای جذاب تر شدن است. اما اکنون یک دانشمند واقعیت پشت جذابیت را آشکار کرده است – و این شامل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس نمی شود.

 

چگونه بدون جراحی زیبا شویم؟

لیلیان پارک، دانشیار و رئیس دپارتمان روان‌شناسی در دانشگاه ایالتی نیویورک – اولد وستبری، می‌گوید که به جای تغییر ظاهر خود، می‌توانیم در واقع نحوه دید مردم را دستکاری کنیم. این دانشمند در کتابی که به تازگی منتشر کرده، پنج روش علمی اثبات شده برای جذاب‌تر جلوه دادن برای افراد را در چشم دیگران شرح می‌دهد.

 

1. لباس قرمز بپوشید

“محققان دریافته اند که پوشیدن رنگ قرمز جذابیت بدنی افراد را افزایش می دهد.” پارک می‌گوید رنگ‌هایی که می‌پوشیم می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر جذاب نشان دادن ما در مقابل دیگران داشته باشد. به این دلیل که: در حالی که قرمز اغلب نشانه خطر و پرخاشگری تصور می شود، اما همچنین نمادی از اشتیاق، عشق و جذابیت جنسیتی است.

6 راه جذاب شدن بدون جراحی 

یک مطالعه برجسته که در سال 2008 منتشر شد به گروهی از مردان عکسی از زنی با پیراهن قرمز نشان داد، در حالی که گروهی جداگانه همان زن را با پیراهن آبی مشاهده کردند. وقتی از آنها خواسته شد که جذابیت آن زن را ارزیابی کند، مشخص شد که بانوی قرمزپوش از نظر زیبایی و جذابیت در چشم مردان بسیار مطلوب تر است.

 

در یک مطالعه جداگانه که در سال 2010 منتشر شد، به زنان عکس‌هایی از مردی نشان داده شد که ابتدا پیراهن قرمز و سپس سبز پوشیده بودند. زنان مردی را که قرمز پوشیده بود به‌طور قابل توجهی جذاب‌تر و از نظر جنسی مطلوب‌تر ارزیابی کردند. پارک می‌گوید، حتی لازم نیست پیراهن قرمز داشته باشید. بلکه – از طریق یک کراوات یا رژ لب قرمز – هم جذاب می شوید.

 

2. دوستان خوش قیافه داشته باشید

برخلاف تصور رایج، معلوم می‌شود که داشتن دوستان جذاب به افزایش درک جذابیت فیزیکی ما کمک می‌کند. خانم پارک می‌گوید: «بله، معاشرت با دوستانی خوش‌قیافه باعث می‌شود ظاهر بهتری نسبت به زمانی که تنها باشید، داشته باشید، و البته که بهتر به نظر برسید.»

 

محققان دانشگاه ایالتی میشیگان دریافتند که داشتن دوستان جذاب در رسانه های اجتماعی باعث می شود مردم فکر کنند که صاحب پروفایل جذاب تر است. بنابراین به دوستان زیبای خود اجازه دهید کارهای سنگین را برای شما انجام دهند. اطراف خود را با آنها محاصره کنید و جذابیت خود را افزایش دهید.

 

3. اجازه دهید مردم به شما نزدیک شوند

پارک می‌گوید: «وقتی نوبت به جذابیت می‌رسد، باید توسط دیگران شکار شوید.» مطالعه ای از دانشگاه نورث وسترن در یک رویداد دوستیابی سریع انجام شد. برای نیمی از رویداد، مردان از یک میز به میز دیگر حرکت کردند، در حالی که زنان در جای خود باقی ماندند. برای نیمی دیگر، زنان حرکت کردند، در حالی که مردان در جای خود ماندند.

جذاب شدن بدون جراحی 

نتایج آزمایش، پژوهشگران را شگفت زده کرد و متوجه شدند که جذابیت زمانی که طرف مقابل منفعل تر است – صرف نظر از جنسیت آنها – بالاتر است. او گفت: «افرادی که نقل مکان کردند، جذابیت و شیمی بیشتری را نسبت دیگران تجربه کردند. بنابراین دفعه بعد که در یک جای شلوغ جذب کسی شدید، به او اجازه دهید به شما نزدیک شود.

 

4. تا لحظه آخر در مهمانی ها بمانید

پارک می گوید: درست است، مردم در زمان تمام شدن مهمانی ها جذاب تر می شوند. محققان استرالیایی مطالعه ای را در یک کافه در سیدنی انجام دادند. از مشتریان خواسته شد تا در ابتدای شب، وسط شب، و در زمان بسته شدن کافه، به همتایان خود برای جذابیت امتیاز دهند.

 

در نتیجه، آنها گفتند که قرار گرفتن مکرر در معرض دید افراد، باعث می‌شود دیگران شما را جذاب تر ببینند. حانم پارک می‌گوید: «بنابراین، به یک کافه بروید، اجازه دهید دیده شوید و تا زمان بسته شدن آنجا صبر کنید، زمانی که رقابت زیادی وجود ندارد، جذاب بودن آسان تر است».

 

5. داشتن شخصیت مهم است

انسانها آنقدرها هم که ما فکر می کنیم کم عمق نیستند. پارک می‌گوید در حقیقت، جذابیت فیزیکی شما می‌تواند توسط شخصیت شما دستکاری شود. مثلا، آدمی که اخلاق ندارد و به قول خودمان بد ذات است، در دید دیگران بد دیده می شود. حالا فکر کنید که در مقابل یک آدم زیبا و بد ذات که اذیت تان می کند قرار گرفته اید، آیا این شخص شما را جذب می کند؟! خیر!

جذاب شدن بدون عمل زیبایی 

او به مطالعه ای اشاره می کند که در آن از مردم خواسته شده بود که جذابیت فیزیکی عکس های افراد را ارزیابی کنند. نیمی از عکس ها دارای ویژگی های شخصیتی مطلوبی مانند صداقت، هوش، شوخ طبعی و مهربانی بودند. نیمی دیگر با صفات منفی از جمله توهین آمیز، ظلم، بی ادبی و توهین همراه بودند. این محقق مشهور می‌گوید: مردم عکس‌هایی با ویژگی‌های شخصیتی مطلوب را جذاب‌تر می‌دانستند.

 

6. خوش نظر و مثبت گرا باشید

مطالعه قبلی را به خاطر دارید که در آن محاصره شدن توسط افراد خوش تیپ جذابیت شما را افزایش می داد؟ در همان مطالعه، محققان دریافتند که نظرات و رفتارهای دوستان خوش‌نظر اهمیت دارد. نظرات مثبت و رفتارهای محبت آمیز دوستان خوش قیافه باعث افزایش جذابیت در صاحبان پروفایل رسانه های اجتماعی شده است.

 

خومان هم، همیشه می خواهیم با افرادی باشیم که مهربان، سخاوتمند، قابل اعتماد و حامی هستند. هیچ چیز جذاب تر از کسی نیست که به ما احساس خوب بدهد. او می‌افزاید: «آن گونه‌ای باشید که دیگران می‌خواهند به خاطر شخصیت عالی شما باشند، فوراً جذابیت شما را افزایش می‌دهد.» به قول عیسی مسیح علیه السلام، طوری با دیگران رفتار کنید که می خواهید با شما رفتار شود.