پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

سرکتاب ابجد؛ بهترین روش جهت مشاهده طالع افراد

سرکتاب ابجد؛ بهترین روش جهت مشاهده طالع افراد

سرکتاب ابجد، نوعی روش جهت مشاهده طالع افراد در زمینه های مختلف زندگی از جمله ازدواج، مالی و… می باشد. در دنیای امروز ما هنوز هم هستند کسانی که باور عمیق به مشاهده طالع خود از طریق سرکتاب دارند. پذیرش یا عدم پذیرش چنین مسائلی به باور افراد بستگی دارد. باخبر شدن از سرنوشت و طالع، آرزوی هر فردی می باشد.

 

روش های مختلفی جهت آگاه شدن از سرنوشت و طالع آدمی وجود دارند که از جمله آنها می توان به سرکتاب ابجد اشاره نمود. این احساس غریزی در وجود انسان ها باعث می شود تا میل به آگاهی در رابطه با آینده در آنها افزایش یابد. زیرا هر کسی دوست دارد بداند که در تقدیر او چه چیزی نوشته شده است. طالع بینی و فال با حروف ابجد از جمله قدیمی ترین روش هایی است که مسلمانان بدین طریق سعی می کنند از آینده خود آگاه شوند. با استفاده از طالع بینی و فال با حروف ابجد می توان در زمینه کار، ازدواج و حتی امور مالی اطلاعات جامعی را به دست آورد.

 

علم ابجد چیست؟

علم ابجد را می توان نوعی علم اعداد و حروف دانست که با کنار هم قرار دادن آنها و محاسبه ارزش عددی، طالع فرد به دست می آید. با استفاده از سرکتاب رایگان فوری ابجد که بهترین روش جهت مشاهده طالع افراد است می توان در رابطه با آینده در زمینه های مختلف کاری، شخصی و اجتماعی اطلاعات جامعی کسب نمود. در علوم غریبه باور اکثریت بر این است که اعداد و حروف از روح برخوردار هستند. بر طبق علوم غریبه اگر دو یا چند عدد یکسان در کنار یکدیگر قرار بگیرند، می توان متوجه یک رابطه علت و معلولی بین آنها شد. ابجد در واقع نوعی علم است که با اعداد و حروف سروکار دارد. همین ویژگی باعث می شود که بین علم ابجد و علم ستاره شناسی که با طالع و سرنوشت انسان مرتبط است، وصلت مستحکمی برقرار گردد.

 

طالع بینی با حروف ابجد

افرادی که در زمینه علوم غریبه از دانش بالایی برخوردار هستند، می توانند با استفاده از روش سرکتاب ابجد در رابطه با سرنوشت و طالع فرد اطلاعات جامعی کسب نمایند. طالع بینی با حروف ابجد جهت پیش بینی آینده در زمینه های مختلف کاربرد دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طالع بینی با حروف ابجد

پیش بینی طالع شخصی فرد

یکی از مهمترین کاربردهای سرکتاب ابجد، پیش بینی طالع افراد از طریق محاسبه جمل اسم آنها می باشد. برای این کار نیاز است که حتما نام شخص و نام مادر او به حروف ابجد تبدیل شوند و سپس با جمع کردن آنها بتوان طالع شخصی فرد مورد نظر را پیش بینی کرد. البته محاسبه این روش که شامل جمع کردن حروف اسامی و تقسیم آنها بر 12 (تعداد برج) است، کار هر فردی نیست. محاسبه دقیق حروف ابجد و تفسیر طالع شخص باید به دست فردی که با علوم غریبه آشنایی کاملی دارد، انجام شود.

 

پیش بینی طالع ازدواجی فرد

یکی دیگر از کاربردهای سرکتاب ابجد، پیش بینی طالع ازدواجی فرد است. با محاسبه حروف ابجد، مشخص می شود که آیا فرد در طالع خود پیوند ازدواجی دارد یا خیر. همچنین با محاسبه حروف ابجد، تطابق ستاره بخت دو نفر با یکدیگر و جفت شدن آنها مورد بررسی قرار می گیرند. در این روش طالع بین، باید حروف ابجد نام و نام مادر دختر و پسر را محاسبه کند و با انجام جمع و تقسیم، طالع آنها را مورد بررسی قرار دهد. بر طبق علم ابجد اگر عدد به دست آمده فرد شود، نشان دهنده جفت بودن طالع آنها می باشد. اگر عدد به دست آمده زوج شود، نشان دهنده جفت نبودن طالع بخت بین پسر و دختر است. البته ناگفته نماند که این علم نزد هر کسی نمی باشد. تنها فردی که با علوم غریبه و انواع روش های طالع بینی آشنایی کاملی داشته باشد، می تواند این نوع پیش بینی را بدون حتی یک درصد خطا انجام دهد.

طالع بینی و فال با حروف ابجد

طالع بینی با حروف ابجد واقعیت دارد؟

سرکتاب ابجد از جمله راهکارهایی است که می توان طالع یک فرد را بررسی کرد و حتی بر اساس آن، پیش گویی هایی در رابطه با آینده او انجام داد. اینکه هر حرف و کلمه دارای روح می باشد، غیر قابل انکار است. این موضوع را برخی از افراد قبول دارند و برخی دیگر به دیده انکار به آن می نگرند. با تمام این توضیحات نمی توان به طور کامل طالع بینی بر اساس حروف ابجد را انکار کرد. زیرا بسیاری از مشکلات انسان ها، ریشه ماورایی دارند و با استفاده از سرکتاب می توان جهت رفع گرفتاری ها اقدامات خاصی انجام داد.

 

ابجد را می توان یک علم دانست که با یادگیری آن، طالع هر فرد در زمینه های مختلف از جمله کاری و شخصی مشخص می شود. در روایات آمده است که حضرت محمد (ص) در رابطه با یادگیری حروف ابجد و دنیای پر از راز و شگفتی اعداد تاکید زیادی کرده اند. یادگیری علوم غریبه جهت تشخیص طالع فرد، کار هر شخصی نمی باشد. جهت گرفتن فال و آگاه شدن از طالع خود، بهتر است که به نزد یک فرد آگاه در رابطه با علوم غریبه مراجعه نمایید.

 

دعاگو؛ دایره المعارف ادعیه و اذکار

بسیاری از افراد در زندگی با مشکلات متعددی که ریشه ماورا طبیعی دارند، روبرو می شوند. در برخی از مواقع نیاز است که جهت رفع مشکلات از سرکتاب و بررسی طالع کمک بگیریم.شما عزیزان می توانید جهت اطلاعات بیشتر برای سرکتاب ابجد و طالع بینی به سایت دعاگو مراجعه نمایید.