پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش

همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش

معمولا فرزندان در محیط خانه و همچنین رفتارهای اجتماعی خود از پدر و مادر الگو برداری می نمایند.هر گونه رفتار و حرکت نادرست در محیط خانه بدون شک در ذهن فرزندان تاثیر منفی می گذارد.فرزندان خردسال بدون درک این واقعیت که رفتار نادرست والدین شایسته تقلید نیست انرا در محیط اجتماع و خانه انجام می دهند.

 

مادر 33 ساله که طبق گفته پزشکان به سندروم نادر” تریکوتیلومانیا “مبتلا می باشد عادت به کشیدن موهای سر و صورت خود دارد.وی از سن 5 سالگی بر اثر غم و اندوهایی که تحمل نموده است دچار این رفتار وحشتناک شده است.خانم شرلی میشل بیشتر نگران دختر 7 ساله خود شده است.او می افزاید اخیرا دخترش “کلر”برای همدردی با او موهایش را با زور می کند.

 

خانم شرلی با احساس ناراحتی از این مساله می گوید چندین بار به خاطر بیماری وسواس به روانشناس مراجعه نموده اما تاثیری نداشته است.وی می افزاید چند بار حتی قصد خودکشی داشته است اما هنگامی که به فرزندان قد و نیم قد خود نگاه می کرده است از کار خود پشیمان شده است.خانم می گوید در سن 14 سالگی پدرش خودکشی نموده و چهار سال بعد برادرش فوت نموده است.خانم صاحب 3 تا پسر و 2 دختر است.

همدردی اشتباه این دختر 7 ساله زیبا از مادرش

او می گوید متاسفانه برخی از مردم فکر می کنند من عمدا این کار را برای خودنمایی انجام می دهم.اما در واقع اینطوری نیست.من نسبت به کشیدن موهای خود وسواس دارم.چندین بار نزد روانشناس رفته ام اما موثر نبوده است.هنگامی که خود را در اینه می بینم اشکهایم سرازیر می شود.خانم می افزاید تنها چیزی که او تا کنون از”ان اچ اس”درافت نموده دو تا کلاه گیس بوده است.

 

خانم می گوید هنگامی که در سال 2012 با شوهرش گراهام ازدواج نموده سعی نموده از گلاه گیس استفاده نماید.او می افزاید از هنگامی که کلاه گیس به سر می گذارم اعتماد به نفسم بالاتر شده استهر چند که به سختی می توانم عادت غلط خود را فراموش نمایم.

 

خانم نوعی کلاه گیس کشی پیدا نموده که به پوست سر متصل می گردد اما هزینه ان 7 هزار پوند است.او می گوید اما من فعلا باید با شرایط موجود کنار بیایم.اما امیدوارم وضعیتم با اگاهی و تحقیقاتی که در خصوص بیماریم انجام می دهم بهتر شود.

 

 

منبع:دیلی خبر