پارس ناز پورتال

قاصدک 24

سرقت از ماشین بازیکن بیحواس پرسپولیس + عکس

سرقت از ماشین بازیکن بیحواس پرسپولیس + عکس

سرقت از ماشین بازیکن بیحواس پرسپولیس

 

یک بازیکن پرسپولیس که داغ‌دار دوست صمیمی‌اش هادی نوروزی است، مورد سرقت قرار گرفت. به گزارش پارس ناز مهرداد کفشگری خبر سرقت از اتوموبیلش داد مهرداد کفشگری بابت فوت دوست صمیمی‌اش یعنی هادی نوروزی بسیار ناراحت است، آن‌قدر ناراحت که فراموش می‌کند اتومبیل خود را به پارکینگ ببرد و بدتر از آن شیشه‌اش را بالا بکشد؛به همین دلیل نیز خیلی راحت مورد سرقت قرار بگیرد.

 

مهرداد کفشگری که از سرقت از اتومبیلش شکایت کرده می‌گوید فوت نوروزی برای او روحیه و حال و حوصله نگذاشته است.برای همین حواسش جمع نبوده و حالا گرفتار سارقین شده است

 

 هافبک دفاعی پرسپولیس گفت: مطمئن باشید حواسم را جمع میکنم و برای نتیجه گرفتن تیم از جانم مایه می‌گذارم اما الان دست خودم نیست. دیشب به قدری حواسم پرت بود که یادم رفت ماشین را به پارکینگ ببرم.

سرقت از ماشین بازیکن بیحواس پرسپولیس + عکس

حتی شیشه ماشین را هم بالا نداده بودم. توی حال خودم نبودم. صبح که سراغ ماشین رفتم تا سر تمرین بیایم، دیدم آقای دزد محترم هر چه داشتم و نداشتم و مدارک را برده است. الان هم به کلانتری بهار شمالی آمده‌ام تا پیگیر کارم بشوم.

 

کفشگری در پایان تصریح کرد: چند روز پیش هم وقتی شمال بودم، گفتم به سالن وزنه بروم تا خیلی از تمرین عقب نمانم. وقتی برگشتم دیدم ماشین را روشن گذاشته و رفته‌ام. شانس آوردم دزد ماشین را نبرد.

 

این اتفاق برای من شوک خیلی بدی بود. بعد از این همه سال خاطره، آن هم با اخلاقی که هادی داشت، ناگهان آنطور خبر درگذشت او را شنیدم. شوک خیلی بدی بود و می‌توانم بگویم بدترین روز زندگی من رقم خورد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های دیدنی از ماشین های ستارگان فوتبال جهان

 

سرقت عجیب سارقان در حضور صاحب خانه! + عکس

 

همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

 

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش

 

دل نوشته پر احساس محسن بنگر برای همسر هادی نوروزی

 

پیام تسلیت چهره ها در سوگ بزرگ مرد اخلاق ورزشی هادی نوروزی