پارس ناز پورتال

بیوگرافی تمام بازیگران سریال رحیل + عکس های بازیگران سریال رحیل

بیوگرافی تمام بازیگران سریال رحیل + عکس های بازیگران سریال رحیل

بیوگرافی بازیگران سریال رحیل 

دراین پست، بیوگرافی بازیگران سریال رحیل را مرور می‌کنیم. سریال تلویزیونی رحیل محصول سال 1402 بوده و بـه کارگردانی مسعود آب پرور ساخته اسـت. این کارگردان پیش از این هم سریالهای پربیننده اي از جمله هوش سیاه را کارگردانی کرده اسـت. مـا در ادامه بـه بررسی جزئیات این سریال پرداخته و بازیگران سریال رحیل رابه شـما معرفی خواهیم کرد. با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

درباره سریال رحیل

سریال رحیل بـه کارگردانی مسعود آب‌پرور و نویسندگی فرهاد نقدعلی ساخته شده اسـت. رامین عباسی‌زاده تهیه‌کنندگی این اثر را برعهده دارد کـه از شبکه سوم سیما بر روی آنتن میرود. مرکز سیمافیلم ضمن عذر از مخاطبان بعلت تغییر در پخش باکس سریال شبکه سه اعلام کرد: سریال تاریخی «رحیل» کـه روایتگر قصه‌اي زنانه در اواخر دوره قاجر بوده، خوشبختانه آماده پخش شده اسـت.

سریال رحیل

از این رو با توجه بـه درون مایه عاشورایى سریال در اولویت پخش قرار گرفته اسـت. هنوز برای نقد سریال زود اسـت اما آن طور کـه از خلاصه داستان پیداست، قرار اسـت کـه با مجموعه‌اي جذاب روبرو شویم‌. طی سال‌هاي اخیر ساخت آثاری کـه محوریت آن ها با خانم‌ها باشد، کمتر از همیشه بـه چشم میخورد اما راحیل قصد دارد محوریت خودرا بر زنان بگذارد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال عقرب عاشق

 

سریال رحیل کی پخش می شود؟

باید بگوییم کـه این سریال در اواخر مرداد ماه سال 1402 از شبکه سوم سیما بـه روی آنتن خواهد رفت. هم چنین، سریال «محرمانه» هم کـه پیش‌تر پخش آن از شنبه ۲۱ مرداد اعلام شده بود پس از پخش «رحیل» از همین شبکه روانه آنتن می شود.

 

خلاصه داستان سریال رحیل

بازیگران سریال رحیل

سریال تاریخی «رحیل» یک روایت دست‌اول از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی بـه مخاطب ارائه می کند. این مجموعه، قصه‌اي زنانه دارد و روایتگر فردی بـه اسم «مها» و از دربار قاجار اسـت کـه تلاش می کند دیگر زنان اندرونی رابا خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال عشق کوفی

 

سریال رحیل چند قسمت اسـت؟

مجموعه تلویزیونی رحیل در 40 قسمت ساخته می شود و از شبکه 3 سیما بـه روی آنتن خواهد رفت. 20 قسمت فصل اول آن در اوایل صفر و فصل دوم آن در ایام فاطمیه پخش خواهد شد.

 

عکس و اسامی بازیگران سریال رحیل

 

بازیگرانی، چون حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، کاظم هژیرآزاد، ابتسام بغلانی، زنده یاد حسام محمودی و… در آن بـه ایفای نقش پرداخته اند. مسعود آب‌پرور، کارگردان، رامین عباسی‌زاده، تهیه‌کننده فرهاد نقدعلی نویسنده این سریال ٤٠ قسمتی هستند کـه فصل نخست آن در ۲۰ قسمت در ایام ماه صفر و فصل دوم بـه مناسبت ایام فاطمیه روى آنتن مى رود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال بازپرس

 

بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال 1351 بدنیا آمد. او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و سپس اولین بار درسال 1378 با فیلم گم شده وارد سینما شد و تا سال 1385 دیگر جلوی دوربین نرفت. محمدرضا آذرنگ تاکنون برای فیلم ملکه برنده جشن خانه سینما شده اسـت و پنج جایزه از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرده اسـت.

 


 

بیوگرافی اندیشه فولادوند بازیگر سریال رحیل

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند بازیگر و شاعر ایرانی در 7 مهر سال 1361 بدنیا آمد. اولین حضور خانم فولادوند بعنوان بازیگر درسال 1372 و با نقشی کوتاه در مریم مقدس اتفاق افتاد اما این نقش نقره در فیلم سربازهای جمعه بود کـه وی را مطرح کرد. این هنرپیشه سپس در فیلم‌هاي چهارانگشتی و سن پترزبورگ بازی کرد ودر سال 1390 با ایفای نقش افسانه در شیدایی توانست بـه خوبی دیده شود.

 


 

بیوگرافی کاظم هژیرآزاد

کاظم هژیرآزاد

کاظم هژیرآزاد بازیگر ایرانی در 1 فروردین سال 1329 متولد شد. او بازیگری را از دوران قبل انقلاب ودر تئاتر شروع کرد و سال 1366 توانست اولین بار با فیلم تحفه در سینما دیده شود. آقای هژیرآزاد در سریال‌هاي پس از سال 1357 تلویزیون نیز حضور داشت و پررنگ‌ترین نقش او مهلب مختارنامه اسـت. از دیگر آثار این بازیگر باید بـه زخم کاری، بی نشان و تمام رخ اشاره کنیم.

 


 

بیوگرافی ابتسام بغلانی بازیگر سریال رحیل

ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی، بازیگر سریال ایرانی رحیل، متولد 8 شهریور 1354 اسـت. او در خرمشهر بدنیا آمده و کار بازیگری را از تئاتر شروع کرد. این هنرپیشه کار خودرا با فیلم کودک و فرشته در سینما و جلوی دوربین آغاز کرد. تسلط خانم بغلانی بـه زبان عربی باعث حضور او در آثار امنیتی هم چون سرجوخه، خانه امن و سقوط شد.

 


 

بیوگرافی حسام محمودی

حسام محمودی

مرحوم حسام محمودی در 1 فروردین 1365 بدنیا آمد و بازیگری دوست داشتنی بود. این هنرپیشه فعالیت خودرا از سال 1391 و فیلم خسته نباشید شروع کرد‌. دیده شدن او نیز بعنوان نقش اصلی در سریال محبوب لحظه گرگ و میش اتفاق افتاد. زنده یاد محمودی در سریال دل‌دار نیز حضوری پررنگ داشت و هم چنین در سریال نوار زرد 2 نیز توانست نقش‌آفرینی جذابی داشته باشد.

 


 

بیوگرافی هومن برق نورد

هومن برق نورد

هومن برق نورد متولد 5 دی 1348 اسـت. این هنرپیشه فعالیت بازیگری خودرا از سال 1374 و سریال ابووهیب بهلول شروع کرد و توانست با فیلم یک تکه نان وارد سینما شود. هومن برق نورد در طول سالیان بازیگری خود بـه ایفای نقش در فیلم‌ و سریال‌هاي مختلف پرداخت و هم در نقش‌هاي جدی و هم طنز موفق ظاهر شد.

 


 

بیوگرافی نسیم ادبی بازیگر سریال رحیل

نسیم ادبی

نسیم ادبی در ۱۶ شهریور ۱۳۵۵ در شهر تهران بدنیا آمد. او فعالیتش در تئاتر را از سال ۷۲ آغاز کرد و سپس درسال ۷۵ با بازی در سریال “دوقلوها” وارد تلویزیون شد. تنها یک سال پس از حضورش در تلویزیون، اولین تجربه سینمایی خودرا با بازی در فیلم “زندگی” کسب کرد. وی با بازی در سریال پربیننده شهرزاد بـه شهرت بسیار بالایی دست پیدا کرد.

 


 

بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر سریال رحیل

ریحانه رضی

ریحانه رضی بازیگر جوان و آینده دار متولد ۲۲ ام خرداد ماه سال ۱۳۷۰ در شهرستان مهاباد استان کردستان می باشد و اصالتی کردی دارد. و فعالیت خودرا از تئاتر شروع کرده اسـت و با سریال سایبر جلوی دوربین رفت و با اپیزود “بیم و امید” در سریال روزهای بهتر در فروردین ۹۶ از شبکه یک وارد قاب تلویزیون شد. از زندگی شخصی وی اطلاعات بیشتری در دست نمی باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال قهوه ترک

 

عوامل سریال رحیل

کارگردان: مسعود آب ‌پرور

تهیه ‌کننده: رامین عباسی‌ زاده

نویسنده: فرهاد نقدعلی

پخش از: شبکه 3 سیما

زمان پخش: مرداد-شهریور 1402

زبان: پارسی

شمار قسمت ها: 40

ژانر: تاریخی-مذهبی