پارس ناز پورتال

لوکس ‌ترین هارد باکس‌های دنیا + تأثیر آن در فروش و برند‌سازی

مجموعه : مجله خبری روز
لوکس ‌ترین هارد باکس‌های دنیا + تأثیر آن در فروش و برند‌سازی

تصور کنید یک بیلیورد فوق‌العاده شیک، شخصی‌سازی شده برند شما و از همه مهم‌تر، دائمی در خانه مشتریان هدف خود دارید.

جعبه‌های هارد باکس یکی از بهترین انواع جعبه ‌های بسته ‌بندی در جهان می‌باشند. در این مطلب به تأثیر آن‌ها در افزایش فروش و اصلاح تصویر برند شما خواهیم پرداخت. هارد باکس (Hard box) نوعی از جعبه است که معمولاً مغذی آن با مقوا‌های فشرده یا چوب سخت کاری شده است، بدین سبب از مقاومت و دوام فوق ‌العاده‌ ای برخوردار است.

 

هارد باکس بهترین و لوکس‌ ترین نوع بسته ‌بندی، اما چرا؟

هارد باکس‌ ها در سال‌های اخیر ترند بسته ‌بندی برند‌های لوکس جهان مثل: پرادا، گوچی، دیور و… شده است. این امر دلایل مشخصی دارد مانند:

 

قابلیت شخصی‌ سازی فوق ‌العاده هارد باکس

 

این جعبه‌ها را انعطاف زیادی در مراحل تولید و طراحی دارد که همین باعث می‌شود که دست طراحان و برند‌ها برای پیاده ‌سازی خلاقیت ‌ها و نماد ‌های برند باز می‌گذارد.

 

هارد باکس و احساس لوکس بودن و منحصر به فرد بودن مشتری

هارد باکس

فقط تصور کنید اگر با کیفیت و به صورت شخصی‌سازی شده برای برند شما تولید شود، درست همانند برند‌های لوکس جهانی، می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای از نظر احساس منحصر به فرد بودن به مشتری شما بدهد و حالا این را تصور کنید که مشتری شما همچین هارد باکسی را که لوگو و المان‌های برند شما بر روی آن با ظرأفت و دقت فوق‌العاده بالایی درج شده است دریافت کند.

 

چه تصویری از برند شما در ذهن مشتری شما درج خواهد شد؟

مقاومت بالای جعبه ‌های هارد

 

هادر باکس‌ها به دلیل اینکه درون آن‌ها از مقوا‌های فشرده یا چوب های ‌ام دی اف نازک تشکیل شده است مقاومت بالای از خود در مقابل ضربات احتمالی حمل و نقل و حتی انبار داری از خود نشان می‌دهند.

 

همین امر بعلاوه موارد بالا این مطلب را می ‌رساند که هارد باکس‌ها علاوه بر مقاومت بالا جذابیت فوق‌ العاده‌ای هم از خود نشان می ‌دهند که می‌تواند بسته ‌بندی شما را از حالت صنعتی قبل خارج کند و جذابیت به آن ببخشد.

قابلیت استفاده دوباره از هارد باکس

تصور کنید مشتری شما جعبه ‌یا بگ برند شما که درون آن محصول را دریافت کرده را تا سال‌ها در منزل خود نگهداری می‌کند و برای کار‌های دیگر هم از آن استفاده می‌کند. مسأله اینجا مهم می‌شود که برند شما بر روی آن درج شده باشد، حالا مشتری تا مدت ‌ها برند شما را می ‌بیند و به یاد آن خواهد افتاد که همین موضوع تأثیر چشمگیری بر روی آشنایی با برند شما دارد.

مسأله آنجایی جالب ‌تر می‌شود که اعضای خانواده و دوستان مشتری شما هم هارد باکسی که برای بسته ‌بندی استفاده کرده ‌اید را می‌بینند. بر خلاف بسیاری از بسته ‌بندی ‌ها جعبه هارد باکس دارای ماندگاری بالایی هستند و مرور زمان تأثیر کمتری بر روی آن می ‌گذارد.

ویژگی‌های یک هارد باکس لوکس

ویژگی‌های یک هارد باکس لوکس

پیش‌تر از تأثیر هارد باکس لوکس بر روی فروش و برند‌ سازی صحبت کردیم، حالا یک جعبه هارد باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا تأثیر هرچه بیشتر را دارا باشد.

 

قبل از هر چیزی هارد باکس یا در کل بسته‌ بندی که برای محصول خود انتخاب کرده‌ اید باید شخصی ‌سازی شده برای برند شما باشد به این صورت که در آن از رنگ ‌های سازمانی، المان‌های اختصاصی و لوگوی برند شما ستفاده شده باشد.

 

اگر کسب و کاری دارید و تجربه مشتریان از آن برای شما ارزشی ندارد به دهیچ و جه از هارد باکس یا بسته ‌بندی‌ های شخصی‌ سازی شده مانند بگ استفاده نکنید.ساختار هارد باکس‌ها از دو قسمت تشکیل شده است، یک قسمت رویه یا پوست و قسمت بعد مغذی ان می‌باشد.

 

پیش ‌تر در مورد قسمت مغذی کمی صحبت کردیم، اما قسمت پوسته به اندازه مغذی دارای اهمیت است. چرا؟ به دلیل اینکه جنس مورد استفاده در آن بسیار بر روی تجربه نهایی مشتری تأثیر دارد.

قسمت پوسته را می‌توان از متریال‌های مختلفی تولید کرد که مرقوب ‌ترین و لوکس ‌ترین این مواد کاغذ فابریانو ایتالیایی است. همین کاغذ هم با طراحی‌ها یا تکسچر‌های مختلفی موجود است که می‌توان در ساخت هارد باکس از آن‌ها بهره برد.

 

هارد باکس لوکس از کجا تهیه کنیم؟

تصور کنید مجموعه ‌ای باشد که نه تنها در چاپ مهارت دارد بلکه به اصول برند‌سازی آگاه بوده و تأثیر بسته ‌بندی بر روی آن را طی سال‌ها درک کرده است. می‌تواند نه فقط یک شرکت چاپ بلکه کمک یار شما در امور برند‌ سازی شما نیز باشد تا هزینه‌ های بسته‌ بندی و برند‌ سازی شما را به حداقل برساند.

خرید و استعلام قیمت هارد باکس لوکس حمزه HAMZEH

خرید و استعلام قیمت هارد باکس لوکس حمزه HAMZEH

کمپانی بسته ‌بندی لوکس حمزه تولید‌ کننده شیک ‌ترین هارد باکس ‌های ایران به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را برای کسب و کار خودتان انجام دهید و با راهنمایی درست هزینه ‌های شما را در بسته‌ بندی و برند‌سازی به حداقل می ‌رساند و از آن مهم‌ تر هزینه ‌های ناشی از دوباره کاری که در صنعت بسته ‌بندی بسیار رایج است را از بین می‌برد.

 

می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما تماس بگیرید یا از طریق شبکه ‌های اجتماعی همین شماره با HAMZEH در ارتباط باشید:

 

۰۹۰۱۲۷۴۸۰۵۵ برای مشاوره و استعلام قیمت یا می ‌توانید برای مشاهده هارد باکس‌ ها و کار‌های دیگر به صورت مستقیم وارد سایت زیر شوید:

source: https://hamzeh.co