پارس ناز پورتال

مدل کفش عروس 2024 شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 1402 + راهنمای خرید

مجموعه : مدل لباس عروس
مدل کفش عروس 2024 شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 1402 + راهنمای خرید

مدل کفش عروس شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 2024 + راهنمای خرید 

 

امروز مدلهای زیبا و شیک از کفش عروس 2024 را جمع آوری کرده ایم، یک گالری زیبا از انواع مدلهای کفش عروس پاشنه بلند، پاشنه تخت ودر رنگ هاي متنوع و جذاب. در میان مدلهای امروز نکاتی را هم راجع بـه ست کردن صحیح و خرید کفش عروس بشما میگوییم، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا از 0 تا 100 بشما بیاموزیم.

 

مدل های کفش عروس 1402

مدل کفش عروس 2024 شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 1402 + راهنمای خرید

مدل کفش عروس پاشنه کوتاه ۲۰۲۴

مدل کفش عروس 2024 شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 1402 + راهنمای خرید

مدلهای جدید کفش عروس 2024

مدل کفش عروس 2024

یکی از مهم ترین نکاتی کـه در انتخاب کفش عروس می بایست بـه آن توجه داشته باشید اسانی کفش اسـت. اگر پاشنه آن خیلی بلند باشد یا پاهایتان را بزند، اعصاب‌تان بـه‌هم می‌ریزد. بنابر این بـه سراغ کفش‌هایي نروید کـه پاشنه خیلی بلند و ظریفی داشته باشند یا شیب کف کفش خیلی زیاد باشد. کفش‌هایي با بندهای ظریف و محکم روی انگشتان پا نیز باعث رد انداختن روی انگشتان پای شـما می شوند.

مدل کفش عروس پاشنه بلند و پاشنه تخت

زیباترین کفش عروس 2024

زیباترین کفش عروس 2024

مدل کفش عروس پاشنه پهن

جنس کفش عروسی شـما هم خیلی مهم اسـت. ابریشم و ساتن دو جنس پارچه مناسب برای طراحی رویه کفش لباس عروس هستند. با این حال جنس پارچه‌ لباس عروس شـما هم میتواند راهنمای خوبی برای انتخاب جنس رویه کفش لباس عروسی‌تان باشد. شـما حتی می توانید تکه‌اي از پارچه لباس عروس‌تان رابه کفاش بدهید تا با آن رویه کفش لباس عروس‌تان را بدوزد و روی کفش‌تان آن رابه‌کار ببرد.

 

بیشتر بخوانید : مدل کفش عروس 1402 شیک ترین مدل های کفش پاشنه بلند عروس 2024

 

شیک ترین مدل کفش پاشنه بلند عروسی

بـه گزارش مجله مد پارس ناز: بهترین زمان برای خرید کفش لباس عروسی‌تان، ساعات پایانی روز و غروب اسـت چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی‌ ورم می کنند و بزرگ تر می شوند ولی اگر شـما صبح بـه خرید کفش عروسی‌تان رفته باشید، ممکن اسـت این کفش، عصر «روز» مراسم پای شـما را بزند.

کفش عروس جدید و بینظیر که عاشقشان می شوید!

روسی شـما قرار اسـت در باغ برگزار شود یا دریک سالن کـه با قالی فرش شده؟ کفش‌هاي عروسی با پاشنه تیز برای مراسم جشن ازدواج در باغ تالار مناسب نیست چون پاشنه آن درون گل و خاک زمین چمن فرو میرود. برای این مکان‌ها از کفش‌هاي تخت یا با پاشنه پهن استفاده کنید.

مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

اگر شـما روزی چند ساعت کفش لباس عروسی‌تان را در منزل بپوشید و با آن راه بروید، هم بـه راه رفتن با آن عادت میکنید و هم میتوانید با آن بایستید. مطمئن باشید راه رفتن و رقصیدن با یک کفش پاشنه‌بلند سفید دریک لباس بزرگ و حجیم و سنگین کار بسیار دشواری اسـت.

 

بیشتر بخوانید : زیباترین مدل های کفش عروس برای عروس خانم های خوش سلیقه + راهنمای خرید و ست کردن

 

مدل کفش عروس | با این کفش‌های زیبا و شیک

زیباترین و شیک ترین کفش پاشنه بلند عروس و نامزدی

کفش لباس عروسی‌تان کـه رنگ آن کاملا سفید باشد، شاید بعد ها دیگر بـه درد شـما نخورد چون کفش سفید با لباس‌هاي دیگر طبق معمول جور درنمی‌آید. بجای آن اگر لباس عروسی‌تان بلند اسـت و کفش‌هاي شـما اصلا بـه چشم نمی آید، می توانید سراغ خرید کفش‌هاي کرم و نباتی یا رنگ‌هاي روشنی در همین طیف بروید کـه در بعد از جشن ازدواج‌تان هم بتوانید انها رابا لباس‌هاي دیگر ست کنید.

راهنمای خرید بهترین کفش عروس بازار با نکات ویژه

مدل کفش عروس پاشنه بلند و پاشنه لژدار

بـه گزارش پارس ناز: گاهی لباس عروس بـه شکل یک پیراهن سفید اسـت کـه قد آن تا زانو یا زیر زانو میرسد. اگر لباس عروس شـما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسی‌تان را در درجه اول اهمیت قرار دهید.

مدل زیبای کفش عروس پاشنه بلند و پاشنه کوتاه راحت

مدل کفش عروس خاص و لاکچری برای عروس خانم های شیک پوش

مدل کفش عروس با چند توصیه در کنار مد

اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید کـه کفش شـما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آب‌لیمو استفاده کنید. روزنامه‌ها رابا آب‌لیمو خیس کنید و درون کفش‌تان بچپانید و بگذارید یک شب بماند. کفش شـما اندکی جا باز خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید : 30 مدل کفش عروس (بهترین مدل ها + راهنمای انتخاب و ست کردن)

 

مدل کفش عروس بدون پاشنه

مدل کفش عروس بدون پاشنه

شیک ترین مدل کفش عروس مخصوص زیباپوش ها

مدل کفش عروس 2024 شیک پاشنه بلند و پاشنه تخت 1402 + راهنمای خرید

مدل کفش عروس کار شده

توصیه آخر پارس ناز: وقتی برای خرید کفش عروسی‌تان می روید، بهتر اسـت تکه‌اي از پارچه لباس عروس‌تان را همراه ببرید. درست اسـت کـه رنگ لباس عروسی شـما سفید اسـت ولی رنگ‌هاي سفید هم ته رنگ‌هاي یاسی، صورتی، طلایی متفاوتی دارند. ممکن اسـت شـما رنگ لباس و کفش عروسی‌تان را دریک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفش‌تان هماهنگ با رنگ لباس‌تان نشود.