پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

عکس های جذاب و دیدنی بازیگران و ستاره های ایرانی که امروز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند را مشاهده می کنید. 

 

“همسایه و رفیق” عنوان خوبی که المیرا شریفی مقدم، مجری پرکار این روزهای شبکه خبر، برای این بنر و اقدام قابل تحسین کسبه پاساژ کویتی ها در یاری به همسایه های خسارت دیده و داغدار خود در پلاسکو، انتخاب کرده است. شروعی که امیدوارم بتواند، حتی خیلی اندک، از غم این ساعات و روزها بکاهد. دمشان گرم.

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

پستی که جناب آقای طعمه در روز تولدش به اشتراک گذاشته است. پس از هجمه هایی که علیه استفاده بیجا و غلط خیلی ها از “ـه” به جای “کسره” در کلمات فارسی صورت گرفت، حالا یک سری از آن سر بام افتادند و کلا برای همه چیز کسره میگذارند. زبان فارسی، زبان رسمی ماست و اینکه میبینیم یک چهره شناخته شده،

 

علی الخصوص یک هنرمند ابتدایی ترین قواعد آن را نمی داند، حس خوبی ندارد. البته اردلان جان توضیحات ما کلی بود و امیدوارم به دل نگیری. ما اصلاً چنین انتظاری از شما نداریم که درست بنویسی، روی صحبتمان با بقیه بود!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)مهدی جان ای کاش برای چنین جمله ای عکسی مناسب تر از عکست در حال قرعه کشی مسابقه همراه اول انتخاب میکردی. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)امیر قلعه نویی با ایستادن در کنار این دو آتشنشان عزیز و گرفتن عکس یادگاری با آن ها خواسته نشان دهد که به یاد قرمانان شهید پلاسکو است. امیر خان حداقل کاپشن یکی از عزیزان را میگرفتی و می پوشیدی تا این همدردی ملموس تر میشد. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکس مجله ای امیر کاظمی، با یکی از این کلاه هایی که در ابتدا قرار بوده گونیِ سیب زمینی بشوند، ولی چون برای این مصرف زیادی کوچک بودند، به کلاه تغییر کاربری داده اند. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)امیرعباس گلاب با این عکس در کنار مادر عزیزش، تولد ایشان را تبریک گفت. تبریک بی پایان به امیرحسین و مادر عزیزش.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)در تایید تمامی حرف های عارف، پیشنهاد میکنم برای بهره گیریِ کامل از تخصص و توانایی های این دو عزیز، از آن ها در حمل آوار و تیر آهن ها و کمک های فیزیکی در پلاسکو استفاده شود تا حداقل به یک دردی بخورند!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)خاطره بازی رامبد شکرآبی با این عکس از فیلمی که در بیست و دو سال پیش بازی کرده است. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)پیشنهاد بسیار خوبِ رضا کیانیان به خانواده های ایرانی. پیشنهادی سنجیده و منطقی، به جای اینکه پنجاه تومن خرج کنیم تا هم بچه ی خود، هم شهر خود و هم خانه و زندگی خود را منفجر کنیم، پولش را به سازمان آتش نشانی اهدا کنیم تا کمکی کوچک برای تجهیز کردن امکانات مورد نیاز شهرمان باشد.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)این روز ها سخت میشه خندید… سخت میشه حرف زد … ولی خیلی آسون میشه پست گذاشت!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

هر کسی به نوعی و بسته به امکانات و تخصص خود سعی در کمک به قهرمانان پلاسکو دارد. تشکر از خاله نسرینِ عزیز. فقط امیدواریم از فردا هرکسی که چای شیرین روی صورتش ریخته و سوخته است به بهانه آسیب دیدن در پلاسکو بر سرِ خانم مقانلو خراب نشود!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)کاری که باید آتش نشان ها و نیروی انتظامی با اولین دوربین به دست ها در مقابل پلاسکو میکردند!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)بله سپند جان، هر شروعی یک پایانی دارد، ولی ای کاش برخی کار ها هیچگاه شروع نشوند تا با عذاب به انتظار پایانشان ننشینیم! 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)نسیم ادبی در نمایی از فیلم “خوب، بد، جلف” ساخته پیمان قاسمخانی که در جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)دعوت متفاوت و تاثیرگذار افشین هاشمی از مردم برای داوطلب شدن و دریافت کارت اهداء عضو. اقدامی پسندیده که امیدواریم هیچگاه هیچکسی مجبور به استفاده از آن کارت نشود. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)روز گذشته مراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد. پوستری مزین به تصویر زنده یاد استاد علی حاتمی که بهترین طرح ممکن برای بزرگترین اتفاق سینمای کشورمان است. ژست مجید خان مظفری در این مراسم.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)آزاده صمدی هم در این مراسم حضور پیدا کرده بود.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکس زمستانی نجمه جودکی و همسر جان در زیر کتیبه های تاریخی گنجنامه همدان. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)اجرشان با بالاسری.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)علی مصفا، لیلا حاتمی و فرزندان عزیزشان، آقا مانی و عسل خانم در مراسم رونمایی از پوستر رسمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)پژمان و نفس اش هم در مراسم حضور داشتند. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)علی انصاریان که این روز ها از اکثر “هنرپیشه های واقعی” سینما و تلویزیون پرکار تر است، از نقش جدیدی که دارد بازی میکند، رونمایی کرد. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)بانو ثریا قاسمی و بانو مریم شیرزاد در حاشیه دوبله فیلم “سلام بمبئی” که دارد برای پخش نمایش خانگی آماده میشود.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عشوه های دلبرانه ی تیارا خانم صادقی برای بابا رضا. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)مهناز افشار مبهوت در حاشیه مراسمی که در حمایت از کودکان بدسرپرست در فرهنگسرای ارسباران برگزار شده بود. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)تشکرِ بهنامِ تشکر، از همه کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند. تبریک بی پایان به بازیگر متشخص و خوش صدای کشورمان.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)حضور استاد محمدعلی کشاور در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره، یکی از شیرین ترین اتفاقات سینمایی در سال گذشته بود. خیلی خوشحالیم که حالِ پدرسالارِ سینما بهبود پیدا کرده است، امیدواریم ایشان را باز هم در اینگونه مراسم ها ببینیم. در کتار بانو احترام برومند که به نمایندگی از همسر فقیدشان استاد داود رشیدی در مراسم حاضر بودند. روح همنه درگذشتگان سینما علی الخصوص استاد رشیدی و استاد حاتمی، قرین رحمت و شادی.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)جشن تولدِ علی فروتنِ عزیز و دوست داشتنی در حاشیه تمرین تیم والیبال هنرمندان. امیدواریم سالیان سال شاد و سرزنده باشد. امید جهان، مسعود روشن پژوه، علی ضیاء، میثم مجیدی و خیلی های دیگر در عکس حضور دارند.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)نگار جواهریان در کنار خواهر و خواهرزاده عزیزش درحال گشت و گذار.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)امروز تولد سینا حجازی عزیز هم هست. تبریک فراوان به این خواننده خلاق و محبوب.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)زری خوشکام، همسر زنده یاد استاد حاتمی در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکس یادگاری مهناز افشار با کودکان عزیزی که بدون کودکی کردن بزرگ شدند. آن هم در خیابان های شهر. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)پست های تسلیت و همدردی با ضایعه تلخ شهادت آتشنشان های عزیز و مرگ دردناک تعدادی از هموطنان (یا به گفته شهرداری؛ تعدادی اندک از هموطنان) در حادثه ساختمان پلاسکو، کماکان ادامه دارد، چون این مصیبت در همین لحظه که در حال خواندن این مطلب هستید، تمام نشده و بسیاری از عزیزان هنوز در زیر آوار هستند. نوشته تأمل برانگیز پارسا پیروزفر بمناسبت همین اتفاق.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)این هم پست عمو پورنگ در پی این اتفاق تلخ. خودتان با بالایی مقایسه کنید!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکس هنری در صحن حرم مطهر امام رضا (ع). 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)همین که روایت به چه گوارا منتسب نشده جای بسی شکر دارد.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)برخی ها هستند که اصرار به اخم کردن در عکس هایشان دارند در حالی که اصلاً به آن ها نمی آید. عده ای دیگر هم هستند که به هر نحوی شده ریش میگذارند، بدون توجه به این که این ریش اصلا مناسب ظاهرشان نیست. مصیبت وقتی اتفاق می افتد که این دو موضوع، یک جا، در یک مورد خاص پیش بیاید و کسی نباشد که کمکش کند!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)آقا رضا قوچان نژاد، رضا گوچیِ خودمان است. اولین ایرانی که توانست در اروپا هت تریک کند و فعلاً آقای گل لیگ هلند است. من بروم اسپند دود کنم و بیایم.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکس متفاوت شبنم مقدمی، بر سر مزار زنده یاد مهدی اخوان ثالث، از شاعریان بی تکرار معاصر. 
“تو چه دانی که پسِ هر نگهِ ساده ی من…
چه جنونی
چه نیازی،
چه غمی ست؟”
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)مهرداد صدیقیان و بهرام رادان در حاشیه مراسم رونمایی از پوستر جشنواره. در خبرهای دیروز آمده بود که جشنواره امسال، به احترام آتشنشان های شهید، بدون فرش قرمز و جشن و مراسم اینچنینی برگزار خواهد شد. باید صبر کنیم و ببینیم زورشان به این فشن شوی سالانه خواهد رسید، یا خیر.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)ابراز همدردی الهام حمیدی با عکسی قدیمی از خود در لباس آتش نشانان.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)ای بابا.. این بچه هم از دست رفت.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)ای کاش هیچوقت هنرمندان مان شأن و جایگاه خود را بخاطر فالوئر و لایک فراموش نمیکردند و دلقک بازی را با “کول بازی” اشتباه نمی گرفتند.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)زیبا بروفه با سوهان کام آتش نشان هایی که چند شبانه روز بی وقفه در حال آوار برداری هستند، را شیرین کرد. دستش درد نکند.اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)عکسی عالی از جوانی های فرمانده دسته گروهان دوم ستوان دوم فیروز کریمی. من خودم بشخصه حاضر بودم 28 ماه زیر دست چنین فرمانده ای خدمت میکردم :))) مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

 

مطالب مرتبط :

اخبار جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (194)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان (193)

خبرهای جنجالی اینستاگرام بازیگران و هنرمندان (192)

اخبار داغ اینستاگرامی از بازیگران و هنرمندان مشهور (191)

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)

اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)