پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قاصدک 24

آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

آموزش تولید اکانت تلگرام با شماره مجازی 

برخی اوقات لازم است تا با شماره های که غیر از شماره اختصاصی خود اکانت تلگرام درست کنیم که راهی برای انجام آن وجود دارد. دلایل بسیاری وجود دارد که شاید شما تمایل به تولید یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مختلف با یک شماره مجازی داشته باشید. این دلیل می تواند شامل موارد امنیتی و یا هر چیز دیگری باشد.

 

برای تولید یک شماره مجازی راه های بسیاری وجود دارد اما در این میان برخی از این روش ها و شماره ها محدودیت های خاصی چون عدم ساپورت شدن توسط نرم افزار مورد نظر شما و یا تولید شماره هایی که تنها چند روز قابل استفاده می باشند را دارا هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با چند روش مختلف تولید شماره مجازی برای پیام رسان ها آشنا نماییم.

 

پیش نیاز ها :

دریافت آخرین نسخه منتشر شده برای تلگرام اندروید.

 

روش کار با گوشی های اندرویدی و نصب نرم افزار ها را بلد باشید.

 

دارا بودن یک اسمارت فون اندرویدی و یا لااقل یک شبیه ساز اندروید مثل بلو استکس یا میمو MEmu

 

روش اول ایجاد شماره مجازی به کمک نرم افزار Virtual SIM :

 

دو نکته مهم در مورد کار با اپلیکیشن Virtual SIM

این برنامه تنها ۵ روز رایگان می باشد و شما می‌ تواند در این مدت میتواند در این مدت زمان با استفاده از این اپلیکیشن به دوستان خود پیام دهید و یا یا آن ها تماس بگیرید.حتما پیش از حذف شدن شماره مخاطبین خود را از تلگرام مورد نظر حذف نمایید.

 

آموزش راه اندازی شماره مجازی توسط Virtual SIM

 

ابتدا اپلیکیشن Virtual SIM را دانلود نموده و بر روی اسمارت فون خود نصب نمایید.

 

با ورود به نم افزار بایستی یک شماره شخصی و یا ایمیل به برنامه بدهید تا یک اکانت کاربری برای شما ایجاد شود.

آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیدر این بخش شما می‌ تواند یکی از دو کشور کشور ایالات امریکا و سریلانکا را برای تولید شماره مجازی تعیین نمایید. در این آموزش ما کشور کشور ایالات امریکا را گزینش نموده ایم.
آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیاکنون شماره مجازی شما ساخته و نمایش داده می شود در تصویر زیر دقت کنید تاریخ اکسپایر شماره را دو روز زده است پس دو روز فرصت استفاده دارید ، همچنین برای دسترسی به پیامک و … روی Lets Get Started کلیک کنید.
آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیشماره شما آماده است و میتواند با ورود این شماره در تلگرام درخواست کد داده و سپس تا انتهای ثانیه شمار صبر نموده تا درخواست کد صوتی صادر گردیده و کد را برای شما بخواند.

 

روش دوم ) تولید شماره مجازی توسط نرم افزار TextNow

نرم افزار TextNow را دانلود و نصب نمایید.پس از ورود به برنامه از دو روش ورود با اکانت فیسبوک و همچنین ایجاد حساب کاربری می‌ تواند استفاده نمایید. در این آموزش ما روش تولید اکانت را به شما آموزش خواهیم داد. بنابراین فرم را مطابق تصویر زیر پر نمایید.
آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیدر مرحله بعد اگر از شما Area cod خواست بایستی یک عدد سه رقمی مثلا ۹۸۸ یا ۸۶۵ وارد کنید و به مرحله بعد بروید با اتمام مراحل ثبت نام می توانید به صفحه Profile مراجعه نموده و شماره مجازی خود را مشاهده نمایید.
آموزش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیشماره مورد نظر را در تلگرام وارد نموده و منتظر تماس صوتی بمانید.در صورتی که نتوانستید از دو روش بالا به نتیجه برسید نرم افزار های ESIAtalk 2.0.2 و تالک Talk2 PH نیز می توانند با عملکردی مشابه به شما در تولید شماره مجازی کمک نمایند.