پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گمشده + عکس های بازیگران سریال حیثیت گمشده

بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گمشده + عکس های بازیگران سریال حیثیت گمشده

بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گمشده 

دراین پست، بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گم شده را مرور میکنیم. این مجموعه محصول سال 1402 بوده و بـه کارگردانی سجاد پهلوان زاده ساخته شده اسـت. آقای پهلوان زاده قبلا سریال پربیننده سقوط را نیز کارگردانی کرده بود. این سریال بـه صورت اختصاصی از پلتفرم فیلم نت منتشر می شود. مـا در ادامه بـه بررسی بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گم شده پرداخته ایم.

 

درباره سریال حیثیت گمشده

سریال «حیثیت گم شده» جدید ترین سریال فیلیمو بـه‌ کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری‌ست. سجاد پهلوان‌زاده بعد از موفقیت در ساخت نخستین سریالش در مقام کارگردان بـه سراغ ساخت دومین سریال خود رفته اسـت. سقوط یک تجربه متفاوت برای پهلوان‌زاده بود کـه روایتی متفاوت از گروه تروریستی داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه مطرح کرد.

درباره سریال حیثیت گمشده ،عکس های بازیگران سریال حیثیت گمشده

این کارگردان جوان کـه تدوینگر آثار محمدحسین مهدویان هم بوده، در حیثیت هم هم چون سریال اولش از حضور مهدویان در مقام مشاور و طراح پروژه استفاده کرده اسـت. مهدی حسینی‌نیا کـه درسال‌هاي اخیر و بـه خصوص از میانه دهه ۹۰ یکی از بهترین بازیگران سینما و نمایش خانگی اسـت کـه نقش‌هاي مکمل ماندگاری را بازی کرده اسـت. حالا وقت آن رسیده کـه حسینی ‌نیا نقش اول را بر عهده داشته باشد.

 

سریال حیثیت گم شده کی پخش می شود؟

زمان پخش این سریال هم جمعه‌ها ساعت ۸ صبح تعیین شده و قرار بود نخستین قسمت آن ۲۳ تیر ۱۴۰۲ پخش شود کـه با وجود تلاش‌هاي صورت گرفته، فعلاً بـه تعویق افتاد.

 

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده

فعلاً خلاصه داستان سریال حیثیت گم شده منتشر نشده اسـت اما انچه کـه از نام و فضای تنها عکس منتشر شده ازآن بر می آید احتمالا باید منتظر یک داستان پرکشش ملودرام باشیم کـه فضایی تراژیک هم دارد. مردی کـه ناگهان متوجه میشود ‌پای «حیثیت» در بین اسـت!

بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گمشده ،خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده

بعد از استقبال مخاطبان از سریال موفق و پرمخاطب سقوط اینبار با یک اثر اجتماعی متفاوت از این کارگردان مواجه میشویم؛ مینی سریال حیثیت را همان تیم موفق سقوط برای پخش اختصاصی از فیلیمو تهیه و تولید می کنند.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی بازیگران سریال عشق کوفی + عکس های بازیگران سریال عشق کوفی

 

سریال حیثیت گم شده چند قسمت اسـت؟

حیثیت هم چون سریال اول پهلوان‌زاده یک مینی‌سریال اسـت و تعداد قسمت‌هاي آن کمتر از ده قسمت اسـت.

 

عکس و اسامی بازیگران سریال حیثیت گمشده

 

هم زمان با رونمایی از پوستر سریال، فهرست کامل بازیگران آن نیز منتشر شده‌اسـت: «مهدی حسینی‌نیا در نقش امیر، بهاره افشاری، مهدی زمین‌پرداز، الناز حبیبی، امیر نوروزی، بهزاد خلج و ستاره پسیانی با هنرمندی رحمان باقریان با حضور نادر فلاح، آرش فلاحت‌پیشه، اشکان دلاوری، روزبه رئوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی و.. دراین سریال ایفای نقش داشته اند.

 

بیوگرافی مهدی حسینی نیا

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر سریال حیثیت گمشده

مهدی حسینی نیا زاده‌ي ۲۸ شهریور ۱۳۶۰ در شیراز می باشد. این چهره یکی از هنرپیشه‌هاي جدید در تئاتر، تلویزیون و صدا و سیمای ایران بـه شمار می آید. آقای حسینی نیا از سال ۱۳۹۲ فعالیت جدی خودرا در حرفه‌ي بازیگری آغاز کرد و با هنرنمایی در فیلم “روایت ناپدید شدن مریم” میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد. از وضعیت تاهل او اطلاعاتی در معرض نمی باشد.

 


 

بیوگرافی بهاره افشاری بازیگر سریال حیثیت گمشده

بیوگرافی بهاره افشاری بازیگر سریال حیثیت گمشده

بهاره افشاری متولد سال ۱۳۶۳ بازیگر ایرانی اسـت. او با فیلم ناف بـه کارگردانی محمد شیروانی درسال ۱۳۸۱ وارد عرصه سینما شد. افشاری با بازی در سریال او یک فرشته بود «۱۳۸۴» بـه شهرت رسید. سپس ایفای نقش در سریال فاصله‌ها «۱۳۸۹» موجب شهرت بیشترش شد. جالب اسـت بدانید کـه او علاوه بر بازیگری در طراحی لباس نیز فعالیت دارد.

 


 

بیوگرافی مهدی زمین پرداز

بیوگرافی مهدی زمین پرداز بازیگر سریال حیثیت گمشده

مهدی زمین پرداز بازیگر ایرانی در ۲۳ شهریور سال ۱۳۶۰ در تهران بدنیا آمده و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران اسـت. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر اسـت. از نوجوانی کانون پدورش فکری فعالیت داشته و بازیگری را از دوران دانش آموزی شروع کرده اسـت. او نخستین جایزه جشنواره تئاتر را در چهارده سالگی دریافت کرده اسـت.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی تمام بازیگران سریال عقرب عاشق + عکس های بازیگران سریال عقرب عاشق

 


 

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر سریال حیثیت گمشده

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر سریال حیثیت گمشده

الناز حبیبی متولد سال 1387، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران اسـت. وی دانش‌آموخته رشتهٔ تدوین اسـت. او اصالتاً همدانی می باشد. کار هنری را در کودکی و با بازیگری در تئاتر آغاز کرد. از سال ۱۳۷۶ همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. او تا کنون در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده‌اسـت.

 


 

بیوگرافی امیر نوروزی

بیوگرافی امیر نوروزی بازیگر سریال حیثیت گمشده

امیر نوروزی متولد ۳۰ مهر ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر اسـت. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر می باشد کـه با بازی در سریالهای می خواهم زنده بمانم و مردم معمولی و بـه شهرت رسید. نوروزی از بازیگران با سابقه و قدیمی تئاتر اسـت کـه کار هنری را از تئاتر آغاز کرده ودر نمایش هایي چون «روز دکتر»، «لانچر پنج» و… حضور داشته اسـت.

 


 

بیوگرافی ستاره پسیانی بازیگر سریال حیثیت گمشده

بیوگرافی ستاره پسیانی بازیگر سریال حیثیت گمشده

ستاره پسیانی متولد ۱۷ شهریور ۱۳۶۴ در تهران، بازیگر جلوی دوربین و تئاتر اسـت، او دیپلمه گرافیک از هنرستان سوره و فارغ التحصیل دانشگاه وارنژ روسیه میباشد، کـه از تئاتر شروع کرد با سینما معروف شد. بازیگری رابا تئاتر درسال ۱۳۶۹ وقتی کـه ۵ ساله بود شروع کرد و یک سال بعد درسال ۱۳۷۰ با فیلم داریوش کاردان بـه نام «بهترین بابای دنیا» وارد سینما شد.

 


 

بیوگرافی نادر فلاح

بیوگرافی نادر فلاح بازیگر سریال حیثیت گمشده

نادر فلاح متولد ۱۳۵۲ در کرمان، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران اسـت. فلاح فعالیت‌هاي نمایشی خودرا از سال ۱۳۶۸ در کرمان با بازی در نمایش‌هاي «دول بـه دل»، «شاه بازی خیار بازی»، «پرده زار»، «حمال و همایون» و «آخرین برونشیت» آغاز کرد. فلاح با فیلم چند کیلو خرما برای مراسم تدفین بـه صورت جدی وارد عرصه سینما شد.

 


 

بیوگرافی آرش فلاحت پیشه

بیوگرافی آرش فلاحت پیشه بازیگر سریال حیثیت گمشده

آرش فلاحت پیشه هنرپیشه فیلم، تئاتر و تلویزیون، متولد سال 1357 و فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا اسـت. او در آثار تعداد زیادی از جمله فیلمهای سینمایی محمد رسول الله، غلامرضا تختی و سریالهای گاهی بـه پشت سر نگاه کن، برادر جان، بوی باران و دانشسرا حضور داشته اسـت. باید بگوییم کـه از بیوگرافی این بازیگر اطلاعات بیشتری در معرض نمی باشد.

 

عوامل سریال حیثیت گم شده

کارگردان: سجاد پهلوان زاده

نویسنده سریال: احمد سلگی

مدیر فیلم برداری: سامان لطفیان

تدوین: حسین جمشیدی گوهری

موسیقی: مسعود سخاوت دوست

طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی

طراح صحنه: امیرحسین حداد

لباس: امیر ملک‌پور

گریم: شهرام خلج

جلوه هاي ویژه بصری: امین پهلوان‌زاده

مدیر تولید: آرش صالحی

دستیار اول کارگردان: جعفر نامنی

تدارکات: جواد باقری

منشی صحنه: الناز کوتی

تیتراژ: حامد بارئی طبری

عکاس: مجید طالبی