پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی 

گلاره عباسی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران هست که این روزها با سریال شهرزاد 2 در شبکه نمایش خانگی حضور دارد.گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1362 در استان تهران هست.وی فارغ‌ التحصیل رشته معماری از دانشکده هنر می باشد و یک خواهر دارد که کارشناس تغذیه هست.گلاره عباسی در اواخر ماه رمضان سال 94 با همسر خود ادیب راد ازدواج کرده هست.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

گلاره عباسی از «شهرزاد» میگوید

گلاره عباسی ۲گلاره عباسی معتقد هست نقش «اکرم» در سریال «شهرزاد» بُعدهای مختلفی دارد که باعث میشود مردم با آن رابطه برقرار کنند.

 

بیوگرافی گلاره عباسی

گلاره عباسی، بازیگر نقش اکرم در آلبوم «شهرزاد» درمورد مسیری که در بازیگری طی کرده هست،اظهار کرد: اکثر هدفم بین کارهایی که توصیه می شود، گزینه کار مفید و کاری هست که بهترو پربارتر به نظر میرسد. مدیومی که در آن حضور پیدا میکنم، خیلی فرق ندارد. سریال مخاطب زیادی دارد

 

و این مخاطب میلیونی و گسترده، بسیار ارزشمند هست. گرچه در سینما هم تجربیات خیلی مفید و جذابی داشتم و انشاالله این روند کاری، در سینما هم اکثر شود.نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

گلاره عباسی درمورد تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی توضیح داد:خوشبختانه کار در شبکه نمایش خانگی را با سریال «شهرزاد» که بسیار پرمخاطب بود، شروع کردم. به همین علت «شهرزاد» برای من لذت‌بخش و پرخاطره بود و خیلی از کار کردن در این رسانه لذت بردم.

 

عباسی کار با حسن فتحی را تجربه‌اي زیبا و لذت‌بخش توصیف کرد و در ادامه، درمورد دیالوگ‌نویسی این کارگردانو نویسندگان سریال گفت: به نظرم تسلط ایشان به بازی گرفتن و همراه کردن بازیگر و یک دستی در اجراها،واقعا از نقاط برجسته برای بازیگر هست. برای من هدایت ایشان بعنوان کارگردان همۀ وقت} مفید بوده هست.

 

تا حدی این شیوه دیالوگ‌ها، چیدمان صحنه و قصه با هم همراه هست که نمیتوان مجزا و جداگانه درمورد آن صحبت کرد.خوشبختانه مخاطب هم خیلی با کارهای آقای فتحی همراه میشود، کاراکترها را باور می کند وهمیشه کارها و سریال‌هاي بسیار موفقی داشتند که در جان و دل مخاطب اثر کرده هست.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

مردم از اکرمِ سریال شهرزاد گله میکنند!
گلاره عباسی ۱این بازیگر که در فضای مجازی هم فعال هست، درمورد بازخوردهایی که از ایفای نقش اکرمدر فضای مجازی گرفته هست، بیان کرد: از آن‌جایی که با دنیای مجازی در رابطه هستم، همۀ وقت} تا جایی که فرصت باشد، کامنت‌ها را میخوانم.مردم خیلی با کاراکتر «اکرم» رابطه برقرار کرده‌اند. این نقش به نوعی نقش منفی یا خاکستری هست

 

و مردم تا حدی با قصه و کار رابطه برقرار کرده بودند که از من گله میکردند! آن‌ها واقعا با قصه همراه و نگران کاراکترهای داستان بودند.عباسی در ادامه با اشاره به علاقه مردم به قصه‌هاي عاشقانه و تاریخی اظهار کرد: در «شهرزاد»به شعور مخاطب احترام گذاشته شده هست. برای اینکار زحمت کشیدند و نخواستند فقط کاری ساخته باشند.

 

خواستند آلبوم‌اي در شأن مردم بسازند و مردم به خوبی این اهمیت را متوجه می شوند.برای همین هم از سریال حمایت میکنند.نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

خوشحالم که فقط نقش مثبت بازی نکرده‌ام
این بازیگر که در کارنامه کاری‌اش هم نقش‌هاي مثبت و هم منفی دارد، درمورد ایفای نقش‌هاي متفاوت تاکید کرد:خیلی خوشحالم که فقط در نقش مثبت بازی نکرده‌ام و توانستم این تفاوت‌ها را تجربه کنم.نقش منفی و خاکستری خیلی خوشگل هست و وقتی با آن همراه میشوید، جای بازی زیادی دارد.

 

درمورد اکرم در «شهرزاد» هم باید بگویم که من این نقش را خیلی دوست دارم، چون بُعدهای مختلفو پایین و بالای زیادی دارد. به نظرم برای یک بازیگر، تفاوت و خوشگل بودن نقش بسیار مهم هست.بازیگر نقش «اکرم» که در هر دو فصل سریال شهرزاد حضورداشته هست، در پایان گفت:

 

از همراهی در این پروژه خیلی خوشحالم و از تولید فصل دوم آن خوشنود و راضی هستم.نقشم را خیلی دوست دارم و از همکاری با بازیگران توانای سریال مثل شهاب حسینیِ نازنین که بسیار همراه هست، استاد نصیریان، ترانه عزیز، پریناز عزیزم،خانم رویا نونهالی و همه ي دوستان خوشحالم. ما لحظات خیلی خوبی داشتم.نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

گلاره عباسی در برنامه دورهمی
گلاره عباسی، بازیگر سینما و تلویزیون میهمان برنامه دورهمی از مهران مدیری بودگفتگو بیش از همه ي‌چیز شکل روایت یک بیوگرافی و زندگینامه داشت. در ابتدا بحث به سمت آرامش درونی و آرام بودن او رفت و گفت از کودکی همین‌طور بودم. اکثر شاید، در فیلم‌ها که نه، ولی ظاهر بیرونی‌ام آرام‌تر هست.گلاره عباسی گفت ۳۳ سال و نیمه هست، متولد ۲۹ تیرماه.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

بحران سی‌سالگی گلاره عباسی
گلاره عباسی گفت که دچار بحران ۳۰ سالگی بوده هست! چون دهه ۲۰ و دهه ۳۰ با هم خیلی فرق داشته هست.او گفته بوده که در سن ۲۵ سالگی همه ي‌چیز برای من تغییر کرد.شرایط زندگی‌ام در دهه ۲۰ و دهه ۳۰ زندگی‌اش خیلی متفاوت بوده هست.

 

تجربه کار کردن پشت دوربین را با دستیار و برنامه‌ریز آغاز کرده بوده و از بیرون ماجرا را می‌دیدهو دوره پر مسئولیت‌تری داشته هست. گلاره عباسی دستیار کارگردان مرضیه برومند بوده استو از او برای آن‌چه آدم مسئول‌تری شده هست تشکر کرد.نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

وسواسی بودن گلاره عباسی
مهران مدیری می گوید وقتی گلاره عباسی سر صحنه می آید مرتب هست، دیالوگ‌هایشان را حفظ هستندو دیگران را از این نظر عصبی میکنند. چون بی‌نظم هستیم. حوصله نداریم اعصاب نداریم.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

ماجرای مرضیه برومند
مهران مدیری در این‌جا گفت خانم مرضیه برومند من را دوست ندارد.دلیلش را هم هرگز نفهمیدم، فقط می خواهند سر به تن من نباشد و هیچ‌وقت نفهمیدم دلیلش چیست.او رو به دوربین نگاه کرد و گفت خانم مرضیه برومند، شما دعوت می شوید به برنامه دورهمی.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

بخشش یا نبخشیدن
مهران مدیری از گلاره عباسی پرسید گفته‌اید جایی که ۲ نفر را نمیتوانم ببخشم. درست هست این حرف؟گلاره عباسی یک نفر را تایید کرد و گفت یک گروهی یک سیستمی هست که در کار اذیتم کرده‌اند.وقتی آدم دوره ورودش به کار هست، من دو سه دوره آموزش بازیگری دیده‌ام که بهترینش امین تارخ بوده.من از آن‌جا فهمیدم که اعتماد به نفس کاری می توانم داشته باشم و می توانم کار بکنم.

 

اما قبلش خیلی از دوستان من،‌از شهرستان آمده بودند، هزار ذوق و شوق داشتند و تلاشی نمیکردند مدرسان آن‌جا که بچه‌ها را وارد فضای حرفه‌اي بکنندیا بگویند این مبلغ رقمی که داری بعنوان پولت را صرف نکن یا ترم بعد هم نیا یا صبر کن تا وارد فضا شوی.

 

این خیلی آزاردهنده بود برای من. بعد از این‌که وارد بازار کار شدم همه ي وقت یک خشمی نسبت به آن دوره دارم.همکلاسی‌هاي من که شاید بسیار با استعداد بودند اما شرایطش را نداشتند.آدم‌هایي که مدرس بودند باید مسئولانه تر ببینند. خدارا شکر که بعدش به کلاس‌هاي اقای امین تاریخ رفتم و آماده اینکار شدم.مهران مدیری هم گفت این بی‌انصافی‌ها در برخی از آموزشگاه‌هاي هنر یا بازیگری میشود متاسفانه.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

فیلم‌هاي پربیننده‌تر
بحث به کارهایی مثل شیار ۱۴۳ رسید. گلاره عباسی گفت من مثل همه ي وقت اگر کاری که بهمپیشنهاد می‌شد دوست داشتم و آن‌ها هم دوست داشتند که همکاری کنم رفتم و کار کردم.خدا را شکر که کارها خیلی دیده شده‌اند. من «اشیاء از آن‌چه میبینید در آینه نزدیک‌تر هست»‌برای من یک حس خاصی دارد.شاید بازیگری که از اول تا آخر فیلم سکانس‌ها باهاش هست یک تعلق دلیل بیشتری آدم احساس می کند.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

همسر گلاره عباسی
او درمورد ازدواجش گفت که سنتی برخورد کردند و یک سال پیش ازدواج کرده هست.همۀ چیز مفید هست و فوق العاده هست و بسیار آدم همراهی هست.او گفت در یک سال قبل یک سریال «شهرزاد» نقش بازی کرده هست و نمیتواند هنوز نظر خاصی بدهد.مهران مدیری گفت که ۵ سال دیگر دوباره این سوال را از او می‌پرسد.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

من آدم باحالی نیستم
او می گوید زمانی به خبرنگاری گفته هست من آدم لوتی و باحالی نیستم. اگر به دنبال چنین کسی میگردید فرد مناسبی برای اینکار نیست.

نگاهی به بیوگرافی و زندگی شخصی گلاره عباسی

هدیه برای خیریه
او قرار شد برای برنامه خیریه‌اي که برنامه دورهمی دارد، یکی از ظروف سفره عقدشان رااز طرف خود و همسرش به این برنامه اهدا کرد تا بعنوان خیریه به فروش برود.