پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قاصدک 24

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

آخرین تصاویر بازیگران و افراد معروف ایرانی در اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

 

امیدواریم سال میلادی پیش رو برای همه شما عزیزان خوب و پر از اتفاقات مثبت و رشد و تعالی و در کل سال باکیفیتی باشد، دقیقا برعکسِ این استوری مهرداد صدیقیان.

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)مراسم یادبود زنده یاد دنیا فنی زاده با حضور جمع زیادی از دوستداران و مردمِ هنردوست و همچنین چهره های شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون برگزار شد. شهرام لاسمی از چهره های ویژه ی این مراسم بود.

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)آرزوی صبر داریم برای مادرِ دنیا که این روز ها در حال چشیدن طعم تلخ غم فراق فرزندش است. ممنون از ایرج طهماسب عزیز که همواره در کنار دنیا و خانواده اش بوده و هست.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)حسن پورشیرازی به یاد روزهای همکاری اش با دنیا در کلاه قرمزی و پسر خاله در این جمع حاضر شد. وقتی که او عروسک دایناسور را میگرداند و دنیا فنی زاده با کلاه قرمزی خاطره میساخت.

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)اصغر همت، ایرج نوذری، بهرام شاه محمدی، احسان کرمی، علی سرابی، بهزاد فراهانی، جهانگیر اطلسی، مریم سعادت و خیلی های دیگر در مراسم یادبود زنده یاد دنیا فنی زاده حاضر شده بودند که تصاویر مربوط به آن را میتوانید در اینجا مشاهده کنید. روحش شاد و یادش گرامی.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)وقتی در حراج زمستانه هفتاد درصدیِ یک فروشگاه دو جفت بوت شکار کرده ای ولی دستت از سومی کوتاه مانده است.
(عکس مربوط به نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” است.)
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)وقتی میگویند فلانی “روشن فکر” است، چنین صحنه ای را متصور میشوم!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)سیما خضر آبادی به همراه یک روباه و یک خرس گریزلی. البته جانوران عزیز عمرشان به اندازه کافی به دنیا نبود و در این عکس در نقش شال و کلاهِ سیما ظاهر شده اند. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)وقتی پدرت دسته چک خود را به منظور تامین بودجه ی لازم برای گذراندن تعطیلات کریسمس، از جیب خود در می آورد.

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)بابانوئل پس از دیدن این عکس، بلافاصله فرمان گوزن های خود را کج کرد و با رساندن خود به اداره مرکزی عید کریسمس، استعفای خود را تقدیم مدیر عامل و کرد و گفت: “من دیگه نمیتونم”.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)واقعا احسان جان؟ یعنی این چند سال سرکار بودیم؟! پس الآن تکلیف آن همه لایک و ابراز علاقه من چه میشود؟!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)خاطره حاتمی پس از چند روز غیبت این سلفی را گرفت که یک وقت فکر نکنیم به زندگیِ عادی خود بازگشته و دست از مسخره بازی های اینستاگرامی برداشته است.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)تبریک سال نوی میلادی توسط بانو زهرا نعمتی، ابر قهرمانِ شجاعت و پشتکار. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)رامین پرچمی هم با این عکس از نقشی که در فیلم “اخراجی های 2” داشت، سال نوی میلادی را به همه هم میهنان و دلاوران مسیحی تبریک گفت. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)نیما مسیحا، خواننده ی در معرض فراموشیِ موسیقی پاپ، در کنار استاد انوشیروان روحانی، آهنگساز فراموش نشدنی موسیقی کشورمان. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)آفرین ترلان خانم! یک مقدار دیگر ادامه بدهی، میتواند با کمپانی والت دیزنی و پیکسار همکاری کنی! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)شب نشینی یاس و رفقای رنگاروارنگ اش.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)ماهایا خانم لازم است متذکر شویم که آن گوی خوردنی نیست، فلزی است و جنبه تزئینی دارد. با این دورخیزی که کرده اید نگران دندان هایتان هستیم!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)تصویری ناب از محسن سواریِ یک لِیدی. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)این هم عکس ساحلی یک وطن پرستِ آریایی در کنار سگ های وطن و آتشی که با چوب درختان جنگل های وطن درست شده است.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)سحر قریشی و برادرش آقا سپهر در حاشیه جشن تولد رستورانی سحر خانم. برای اینکه جناب جدیدی را بار دیگر به زحمت نیاندازیم، مجبور شدیم عکس را انقدر از پایین ببُریم. دست ما نیست متاسفانه، رعایت نمیکنند دوستان!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)تنتان سلامت استاد. هر چه خاک تمامی رفتگانِ سینماست، باقی عمر شما باشد انشاالله. روح استاد رشیدی هم قرین رحمت الهی.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)کافه نشینی بهاره رهنما و رضا کیانیان بدون هیچ دلیل خاصی. از پوزیشین و حالت دست بهاره چنین به نظر میرسد که تتو های خود را ترمیم کرده است! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)استعفا کافی نیست، لازم است در صورت صلاحدید شکایتی تنظیم گردد تا پزشک قانونی هم حال بابانوئل را بررسی کند.
حداقل به سن و سالش رحم کنید!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)شیوا طاهری و شالِ مامان بافت اش. البته اینی که ما میبینیم کار میل بافتنی و دست نیست، احتمالاً مادر جان از این دستگاه های بافت کاموا دارند که در آن صورت کپشنِ شیوا باید به “دستگاه بافت” تغییر پیدا کند. ولی خب نیت مهم است، پس همین کپشن را با ارفاق از او میپذیریم.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)گریم مهراوه شریفی نیا در فیلم “پرسه در حوالی من” ساخته غزاله سلطانی. فیلمی که داستان زندگی یکی از نوادگان آنه شرلی را روایت میکند!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)یکی از بی خود و بی جهت ترین عکس های سال. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)وقتی مجبوری در کنار پدرت سریال معمای شاه را ببینی و به صورت همزمان به تحلیل های سیاسی – تاریخیِ وی از آن روزها گوش بدهی و تایید کنی. (به سلامتی همه پدر های نازنین)
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)جناب معلم دقیقاً آن عزیزی را که با کلت کمری شما را مجبور به نوشتن متن ادبی میکند را به ما نشان بدهید، کارش داریم! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)تصویری لو رفته از عامل اصلی عملیات تروریستیِ شب گذشته در استانبول. 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)در همه جای دنیا به نمایشگاه و گالری میروند و از آثار عکس میگیرند، در کشور ما به گالری میروند و از خودشان عکس می گیرند.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)ای بابا! امید جان سبیل ها کو پس؟! به باد دادی؟ تازه داشت سوژه خنده مان جور میشد! حالا که سبیل ها را زده ای بیش از قبل مراقب خود و تعادلت باش تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاید! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)بفرما! چیزی که از آن میترسیدیم اتفاق افتاد! نگران نباشید، چیز خاصی برای امید نیافتاده، فقط بنزِ سِدان اش اندکی هاچ بک شده که صافکار خوب آشنا دارم و بدون رنگ با دو تا تقه درش می آورد. اصلاً نگران نباش امید جان!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)ایمان صفا و پستی احساسی تقدیم به خواهر عزیزش. امیدوارم همیشه در کنار هم شاد باشند.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)سلفی باشگاهیِ علی رام نورایی در کنار احسان روزبهانی، یک روز پس از تیرباران شدن توسط ساواک به جرم ترور حسنعلی منصور (از عواقب دادن اختیار کنترلِ تلویزیون به دست پدر). 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)خاطره بازی شراره فرنژاد یکی از اعضای گروه محبوب و خاطره انگیز آریان با این عکس قدیمی مربوط به اواخر دهه هفتاد.
“ما دو بالِ پروازِ مرغ عشقیم، پَر میگیریم، تا اوجِ آسمونهااا”.. یادش بخیر.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)رشته ای بر گردنِ مطلب افکنده بی سوژگی که او را میکشد به جاهایی که حتی خود لاله صبوری و سحر زکریا هم فکرش را نمیکردند! (جناب سعدی مرا ببخشد)
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)لحظه ی بزرگ و تاریخی آشتی کنان بین ملکه و پرنسس اینستاگرام بر تمامی اینستاگرامیان مبارک باد! بیار اون طبلِ شادانه رو! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)این هم یک قِرِ ریز، بمناسبت این اتفاق مبارک!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

سپند امیرسلیمانی با این سلفی در کنار حمیدرضا پگاه، تولد او را تبریک گفت. سپند جان موردی پیش آمده؟ چرا قیافه ات مثل کسانی شده که پشت درِ توالت عمومی منتظر می ایستند؟!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)شما هم زان روز حذر کن که اینستاگرام فیلتر گردد! 
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)شایسته ایرانی در گالری “زمستان …. است”.
آن جای خالی در عنوان نمایشگاه را باید خودمان پر کنیم؟! بسیار خب. “زمستان خیلی بیشعور است”، زیرا هم سرد است، هم آلوده است، هم عصر ها ترافیک است و هم صبح نشده شب میشود!خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)ممنون از مهرداد صدیقیان و بهرام رادان که ما را با آخرین سلفی خود در سال 2016 سهیم کردند. چون ما خیلی لَنگِ این سلفی بودیم و بدون آن امکان نداشت وارد سال 2017 شویم!
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)شهره لرستانی عکس نگذاشت، نگذاشت، نگذاشت، وقتی هم که گذاشت عکسی گذاشت که منجر به مهاجرت و دی اکتیوِ فوج فوج شاخ ها و پلنگ ها از اینستاگرام شد و کاری کرد که هواداران تا هزار سال سیاه دیگر از ایشان هیچ عکسی نخواهند! مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا، یا حق.
خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)