پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهور

خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهور

خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهور 

بیانسه خواننده مشهور آمریکایی که با جی زی ازدواج کرده است برای بار دوم باردار شد و به زودی شاهد به دنیا آمدن فرزند خود خواهد بود. ستاره هالیوودی بیانسه خبر بارداری دومش را اعلام کرد و اظهار داشت وی و شوهر رپرش جی زی در انتظار تولد دوقلوهایشان هستند.

 

به گزارش پارس ناز این زوج خواننده که روز چهارشنبه از طریق شبکه اجتماعی اخبار بارداری را اعلام کردند، یک دختر پنج ساله به نام بلو آی وی کارتر دارند.

خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهور

بارداری بیانسه ستاره مشهور هالیوودی

 

بیانسه در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی خطاب به 92.3 میلیون دنبال کننده خود نوشت که وی و جی زی (با نام اصلی شان کارتر) به زودی صاحب دو فرزند دیگر می شوند.او نوشت:”ما می خواهیم شادی خود را سهیم کنیم. ما یکبار دیگر شامل موهبت خداوندی شدیم و بسیار برای آن سپاسگذاریم. به زودی دو نفر دیگر به خانواده ما اضافه خواهند شد. برای تمام دعاهای خیرتان متشکریم. خانواده کارتر”

 

بیانسه 35 ساله و جی زی 47 ساله در سال 2003 آشنا شده و پس از پنج سال آشنایی در آوریل سال 2008 ازدواج کردند و اولین دخترشان بلو آی وی در ژانویه سال 2012 در نیویورک سیتی به دنیا آمد.
خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهوربیانسه و شوهرش جی زی

 

نحوه اعلام بارداری دوم بیانسه با بارداری دخترش بلو آی وی بسیار متفاوت بود، به گزارش پارس ناز وی در طول مراسم اهدای جوایز ام تی وی در سپتامبر سال 2011 و در یک اجرای زنده اعلام کرد که اولین فرزندشان را باردار است ولی این بار از طریق شبکه اجتماعی این کار را انجام داد و در طی 30 دقیقه پس از نوشتن این خبر، بیش از 1.4 میلیون لایک دریافت کرد.

 

بیانسه پیش از این دچار سقط جنین شده بود و حتی یک آهنگ به نام “غمگین ترین ترانه” دارد که در مورد این تجربه تلخ زندگی اش نوشته است.
خبر جنجالی بارداری بیانسه خواننده مشهور

جی زی و همسرش بیانسه و دخترشان بلو آی وی