پارس ناز پورتال

قاصدک 24

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام 

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام را برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید در مجموعه زیر همه آنها را مشاهده کنید.

 

شروع میکنیم این شماره را با یک خبر خوب. خبری که به تنهایی میتواند امید به زندگی ایرانیان را تا 7 سال افزایش دهد. “تولید کلاه قرمزی از سر گرفته شد”.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

سلفی دیبا زاهدی در حال فکر کردن به عیدی هایی که به زودی جیب مبارکش را گرم خواهد کرد. همانطور که میدانید دیبا هنوز دبیرستانی است و از محدوده سنیِ “عیدی بگیران” خارج نشده است.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)این زانیار چرا خودش را این شکلی کرده؟ :)))
شبکه مستند دیگر جواب نمیدهد، برای توصیفش باید دست به دامان آرشیو نشنال جئوگرافیک شویم!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)اگر زانیار همین روند را در پیش بگیرد، تا 5 سال دیگر این شکلی خواهد شد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)و اما زانیار در 85 سالگی!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سلفی مریم معصومی در کنار پوریا پورسرخ و علی صادقی در پشت صحنه یک کار جدید. کاری که با توجه به حضور علی در آن طبیعتاً باید طنز باشد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)محسن افشانی، کمند امیرسلیمانی، پرستو صالحی، حدیث فولادوند و هادی کاظمی همگی برای حضور افتخاری در یک مراسم به اهواز دعوت شده اند و چند روزی میشود شاهد سلفی های عزیزان از این شهر هستیم.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)شیث رضایی با این عکس از خودش مربوط به 9 سال پیش خاطرات تلخ و شیرینِ آن روز ها را برای همه ما زنده کرد. خاطراتی تلخ برای مردم ایران و فوتبالِ ایران، و البته شیرین برای خودش 🙂

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)الآن چون ساعد ریش هایش را بعد از یک سال زده باید واکنش خاصی نشان دهیم؟ جیغ بزنیم کافی است یا یقه را هم باید جر بدهیم؟!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)علی علیپور بازیکن جوان پرسپولیس (متولد 74) در کنار همسر و فرزندش عزیزش در آتلیه. بله، ضمن یاد کردن از لوئیز همیلتون، اوسین بولت و همچنین منوچهر هادی، میرویم سراغ عکس بعد!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)عکسی نسبتاً قدیمی مربوط به پشت صحنه فیلم خوبِ “بی پولی” ساخته حمید نعمت الله. علیرضا زرین دست، بهرام رادان، حبیب رضایی و آقای کارگردان که امسال با “رگ خواب” بهترین اثر کارنامه هنری خود را رقم زد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)عزیزان طوری فشرده و پشت سر هم دارند کنسرت میگذارند که گویا با تحویل سال نو سالن میلاد خراب خواهد شد.
ما نیز از طراحان مانتوی معصومه کریمی تشکر میکنیم. واقعاً باید خیلی مهجور باشی که برای کنسرت رفتن یک بازیگر درچه چندمی لباس طراحی کنی. واقعاً خسته نباشید و تلاشتان ستودنی است.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)یغما یک عکس جدید از بچگی هایش پیدا کرده. با توجه به اینکه خیلی وقت است تمامی آلبوم های خانوادگی یغما گلرویی را با جزئیات کامل لایک کرده ایم، این عکس احتمالاً در آلبوم یکی از بستگان بوده که جا مانده.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)وقتی همه بازیگر ها از ارسلان قاسمی گرفته تا بهنوش بختیاری و رضا گلزار دارند آلبوم بیرون میدهند، چرا علی مصفا نخواند؟! بخوان علی جان. هر کاری دوست داری بکن!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)به به! خانمِ تشخیص دهنده خبرنگار های خوب و بد! البته لیلا هر جا در مراحل این تشخیص گیر کند از بهروز افخمی کمک میگیرد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)نام: علی کریمی
پیشه: ستاره سابق فوتبال آسیا که این روز ها در خانه نشسته و فقط پست تیکه دار و طعنه دار میگذارد. کامنت ها را هم میبندد تا خدایی ناکرده زبانم لال با نظری مخالف نطر خودش رو به رو نشود.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)“کسی که مادرش کارگردان و پدرش تهیه کننده است و در این چند سال نقش مهمی در سینما و تئاتر داشته”. لیلا اوتادی با آدرس و کروکی هم اینگونه دقیق نمیتوانست به باران کوثری اشاره کند و سپس او را متهم به باندبازی کند. لیلای عزیز، خودت یک روز که خلوت بودی بنشین و لیست فیلم هایی که بازی کرده ای را در کنار لیست فیلم های باران بگذار. همین کافیست، زحمت دیگری نداریم.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)علیرام نورایی و نیما شاهرخ شاهی در پشت صحنه یک سریال جدید به نام “نگهبان زمین” که در جاجرمِ خراسان در حال فیلمبرداری است.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)در جهان سارا منجزی، همه چیز به شکل یک شش ضلعی نیکوست.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)عکس یادگاری سردار آزمون با کارلوس کی روش که برای تماشای بازی او در مقابل منچستر یونایتد به روسیه رفته بود.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)پرستو گلستانی چون لباس محلی یکی از اقوام کشورمان را پوشیده بود و یک گردن آویز فروهر بر گردن داشت، خود را در موقعیتی مناسب برای بیان کردن این توصیه دید. چشم پرستو خانم، حتما. شما هم لطفا عکس هایتان را انقدر روتوش نکنید.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)فریبا نادری در کنار مادر، برادر و خواهر عزیزش و در غیاب “فافا” جان (!) در یک رستوران، به بهانه تولد مادرش. امیدواریم همیشه در کنار هم خوش باشند.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)علی جان با این عکس ها میخواهی جوانانِ در آرزوی مهاجرت را بسوزانی؟ آفرین! موفق شدی.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)شبنم مقدمی بر روی یک تپه که همانطور که شاهد هستید توسط برخی عزیزان خوب رسیدگی شده و آماده بهره برداری است.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)قربان شما، ما هم دوستتان داریم عمو حمید و از تلاش های بی وقفه تان برای بی سوژه نبودن این مطلب، بسیار متشکریم.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)درود بر شرف سیروان خسروی که برای گرفتن عکس یادگاری با هوادارانش کوپن و بلیط می فروشد! واقعا داریم به کجا میرویم؟! فقط مانده دیدن عکس هایش در اینستاگرام را هم برای هوادارانش پولی کند!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)عکسی عالی از دوران هنرآموزی نیما کرمی و هومن حاجی عبداللهی مربوط به سال 80. دورانی که “ستاری” مُد مورد علاقه جوانان آن دوران بود.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سید احمد خمینی به تماشای نمایش “ترن” رفته بود که در پایان این عکس یادگاری را در کنار عواملِ (مذکر) این تئاتر گرفت. حسین سلیمانی، حمیدرضا آذرنگ، بهرنگ علوی، امیر جعفری، سیدعلی صالحی و سایر عزیزان.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)هنر آن است که مثل مجید خراطها از زیر لباس هم فیگور زیر بغل و جلو بازو بگیری، بدون لباس که هر کسی میتواند!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سلفی رضا یزدانی در حال گشت و گذار در سوئد. جز “خوش بگذرد” سخن دیگری با عزیزانِ دائم در سفر نداریم.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)در تکمیل محاسبات و بیانات منوچهر هادی عرض کنم که داشتن بچه در سالگرد ازدواج امری ممکن، بدیهی ولی غیر ضروری است. فکر کنم الآن بهتر شد!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)خاطره بازی جواد رضویان با عکسی که دو سال پیش در کنار ناصر خان ملک مطیعی و عمو اکبر عبدی گرفته است و هنوز هم دارد با آن حال میکند و تا ده سال دیگر هم فکر کنم جواب دهد!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)مصطفی زمانی در نمایی از بخش دوم سریال “شهرزاد” که بیصبرانه منتظر پخش آن هستیم.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)بله، این هم نوعی پلتفرم برای گذاشتن پیام های تاثیر گذار است. طرحی که نشان میدهد این سخن حرف دلِ احمدرضاست!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سلفی خیابانی علیرضا جعفری در کنار یک جمله عشقولانه به نقل از سارتر که چون علیرضا بچه خوبی است، درباره صحت آن تحقیق و تفحص نمیکنیم و از وی میپذیریم!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سلفیِ “مگه مجبوری؟” طور از سمیرا حسینی با یک سگ هاسکی.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)عرض ادب هندیِ بارانا خانم از روی تاب. در روز هایی که به همراه پدرش در آمریکا سپری میکند.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)رسول عزیز، خداوند همه رفتگانت علی الخصوص پدر، مادر، پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایت را قرین رحمت خود قرار دهد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)دعای خیر کیانوش رستمی برای همه مردم ایران، با این عکس زیبا که او را در حال خارجگردی نشان میدهد.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)مسیر 20 هزار تومانی را نه و پانصد رفتن این دردسر ها را هم دارد ملیکا جان.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)لادن طباطبایی و نیکی کریمی در آمریکا یکدیگر را ملاقات کرده اند که این سلفی مربوط به این دیدار است. من نمیدانم با وجود قوانین منع کننده دولت آمریکا برای ورود ایرانیان به این خاک، چگونه این چهره ها هفته ای دو بار به نیویورک میروند؟! یعنی همه ی این عزیزان گرین کارت دارند؟!

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سلفی مارال بنی آدم و سایر تئاتری ها پس از اجرای “خدایان کشتار”. در کنار ستاره پسیانی، نوید محمدزاده و سایر عزیزان هنرمند.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)درس زندگیِ امروز استاد تتلو: اگر عموی شما در حقتان خوبی کرد و بعد ها طلبش را خواست، به او فحش بدهید و آبرویش را ببرید

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)سروش صحت و بهنام تشکر در جناحینِ عمو اردشیر کاظمی، در سر صحنه فاز دوم سریال لیسانسه ها. مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا مراقب خود باشید.

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

 

مطالب مرتبط :

عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (228)

اخبار جدید چهره ها و بازیگران مشهور (227)

تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (226)

خبر و عکسهای جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام (225)

اخبار داغ بازیگران و ستاره های محبوب ایران (224)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان محبوب کشور ایران (223)