پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهاي زن لخت و عريان دونالد ترامپ (ملانيا ترامپ)

همسر دونالد ترامپ سابقاً مدل بوده هست و عکسهاي مستهجن و کاملا برهنه از وي موجود هست که در شان همسر رئيس جمهور امريکا نيست. ملانيا ترامپ همسر دونالد ترامپ رييس جمهور ايالات امريکا هست که جديدا عکسهاي زن لخت و برهنه دونالد ترامپ منتشر شده هست.

 

عکس لخت ملانيا ترامپ بسيار براي اين رييس جمهور وقت افسوس برانگيز بوده و دونالد ترامپ با مشاهده اين عکسهاي از زن لختش ابراز شرمندگي و ناراحتي کرده هست.عکس لخت ملانيا ترامپ که سال ها پيش بر روي مجله جنسي ويژه مردان «پلي بوي» منتشر شده بود براي کانديد رياست جمهوري ايالات امريکا دونالد ترامپ ازدحام بزرگي را شروع کرده هست که دونالد ترامپ از عکسهاي لخت ملانيا ترامپ ابراز ناراحتي نکرده هست.

 

ملانيا ترامپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ Donald Trump کانديد رياست جمهوري در قبل عکسهاي کاملا لخت خود را در مجلات جنسي منتشر کرده بود که انتشار عکسهاي مستهجن ملانيا ترامپ حملاتي به دونالد ترامپ را شروع کرده هست .

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس لخت ملانيا ترامپ

به نقل از (اسپوتنيک): در جديد ترين رسوايي (دونالد ترامپ) –نامزد جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري کشور آمريکا- و همسر او, روزنامه (نيويورک پست) کشور آمريکا, عکس هايي شرم‌آور را از (ملانيا ترامپ) که در صورت پيروزي (دونالد ترامپ), بانوي اول قصر سفيد خواهد شد, منتشر کرد.

 

روزنامه (نيويورک پست) , پس از آنکه (ملانيا) به صورت کاملاً برهنه در يک مجله جنسي مرتبط با آقايان ظاهر شده هست, اظهارات ترامپ مبني براينکه همسر اسلوونيايي او به زودي, بانوي همانند قصر سفيد خواهد شد را به سخره گرفت.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

جنجال عکس برهنه ملانيا ترامپ

(روزنامه نيويورک پست) به عکسهاي خصوصي همسر ترامپ دست پيدا کرده که تا به حال منتشر نشده هست. (آليه دو پاسويل), عکاس ملانيا مي‌گويد: (ملانيا, مدل بسيار زبردستي بود و از اين که به صورت برهنه در عکس ظاهر شود, هيچگونه ابراز نارضايتي نکرد.)

 

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنامه آمريکايي نيويورک پست: کمپين انتخاباتي دونالد ترامپ, نامزد جمهوري‌خواه انتخابات رياست جمهوري ايالات امريکا در واکنش به انتشار عکس‌هاي برهنه و قديمي ملانيا –همسر ترامپ– در نشريه آمريکايي نيويورک پست, از آن با عنوان (تجلي از بدن انسان) ياد کرد و اعلام کرد نامزد جمهوري‌خواه بابت انتشار اين عکسهاي در روزنامه نيويورک پست آشفته و غمگين نيست.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ملانيا ترامپ لخت و برهنه

جيسون ميلر—مشاور ترامپ– با اشاره به اين موضوع که عکس‌هاي منتشرشده مربوط به 20 سال قبل و پيش از آشنايي ملانيا و دونالد ترامپ بازمي‌گردد, به شبکه سي‌ان‌ان گفت: اين عکس‌ها تجلي هنرمندانه از بدن انسان هست. چيزي شرم‌آور در مورد اين عکس‌ها وجود ندارد. او زني زيباست.

 

وي در جواب به اين سئوال که آيا انتشار اين عکسهاي موجب ناراحتي ترامپ شده هست, گفت: نامزد حزب جمهوري‌خواه تمرکز خود را بر امور کشوري گذاشته هست چيزي که کاملاً مورد نياز هست.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس برهنه ملانيا ترامپ

در ماه مارس «اسفند سال 94», دونالد ترامپ عکس از (هايدي) همسر تد کروز و از رقباي انتخاباتي حزب جمهوري‌خواه در حساب توييتري خود منتشر کرد. در اقدامي تلافي‌جويانه نيز کمپين انتخاباتي تد کروز تصويري برهنه از همسر ترامپ روي چرم ميش را منتشر کردند که بارها بازتوييت شد.