پارس ناز پورتال

قاصدک 24

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری ,شاید تا به حال به این فکر کرده باشید که کدام کشورها بهترین جا برای سرمایه گذاری و کسب درآمد هستند.لیست زیر فهرستی از این ۵ کشور بزرگ جهان است که بر اساس موسسه جهانی آمار به دست آمده است.

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

۱- سنگاپور : سنگاپور کشوری هست در آسیای جنوب شرقی که یکی از مراکز بزرگ داد و ستد کالا در جهان هست واقع شده ، از شمال با کشور مالزی و از جنوب با کشور اندونزی همسایه هست .

 

جمعیت کشور سنگاپور تقریبا ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر هست ، زبان اصلی مردم سنگاپور هم مالایی هست ولی زبان اصلی محاوره ای در سنگاپور انگلیسی هست ، یعنی تقریبا همه مردم سنگاپور خیلی خوب انگلیسی صحبت میکنند .

 

این کشور به لطف مالیات بسیار پایین ۱۷ درصد شرکت ها و کارخانه جات ، آب و هوا و محیط زیست بسیار مناسب و اقتصادی عمدتاً بدون فساد ، کشوری ایده عال برای سرمایه گذاری محثوب میشود.

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

 2- سوئیس : کنفدراسیون سوئیس یکی از کشورهای اروپای غربی است که شهرت جهانیش را مدیون امنیت، ساعت و بانک‌های مشهورش است.

 

سوئیس با کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، اتریش و لیختن‌اشتاین همسایه است.

 

بر اساس آمارهای بانک جهانی در سال ۲۰۰۷ میلادی سوئیس پنجمین کشور ثروتمند جهان است. این کشور از سال ۱۸۱۵ در هیچ جنگی شرکت نکرد و در طول هر دو جنگ جهانی بی‌طرف بود.

 

اگرچه بحران اقتصادی و سیاسی گریبان گیر بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده است ، اما سوئیس همواره توانسته است آن را مدیریت کند.

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

 3- استرالیا:این کشور در جهان به عنوان یکی از گونا گون ترین و پذیراترین کشورها شناخته می شود، . در واقع، از جمعیت ۲۳ میلیونی استرالیا تقریباً نیمی (۴۷%) از آن ها یا خارج از کشور متولد شده اند یا یکی از والدینشان خارجی است.

 

علاوه بر انگلیسی بیش از ۲۶۰ زبان مختلف در استرالیا وجود دارد. استرالیا کشوری توسعه یافته با اقتصاد متکی بر بازرگانی و کشاورزی است.

 

در میان قابل زندگی‌ترین شهرهای جهان در سال ۲۰۰۸ به گزارش اکونومیست، ملبورن دوم، پرت چهارم، آدلید هفتم و سیدنی نهم بود. محصولات اصلی استرالیا نیشکر، پنبه، غلات و گوشت است.

 

این کشور معادن فراوانی دارد. شرکای بازرگانی استرالیا بیشتر چین، ژاپن و کره جنوبی در آسیا و نیز ایالات متحده آمریکا هستند.

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

۴ – هنگ کنگ : هنگ کنگ (香港) شهری است جزیره‌ای در چین که تا سال ۱۹۹۷ مستعمره بریتانیا بود، شهری با ۶.۸میلیون نفر در شرقی‌ترین قسمت آسیا که نماد تمدن معاصر انسان است.

 

منطقه هنگ کنگ یکی از دو منطقه تقسیماتی ویژه در جمهوری خلق چین است. 

 

منطقه دیگر ماکائو است. منطقه هنگ کنگ در شرق دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته و از سوی شمال با استان گوآنگ‌دونگ و از سوی جنوب یا دریای چین جنوبی هم‌مرز است.

 

شهر هنگ کنگ که در سدهٔ نوزدهم همچون یک بندر بازرگانی عمل می‌کرد امروزه به صورت یک مرکز اصلی امور مالی در جهان درآمده است.

۵ کشور مناسب دنیا برای سرمایه گذاری +عکس

۵ – سوئد : کشور پادشاهی سوئد با داشتن یکی از توسعه‌یافته‌ترین اقتصادهای جهان، به عنوان کشوری باثبات هم از نظر سرمایه‌گذاری و هم از نظر سیاسی شناخته می‌شود.

 

این کشور یکی از کشورهای منطقه اسکاندیناوی است که از غرب با نروژ، از شمال شرق با فنلاند و از جنوب غربی با دانمارک همسایه است. شهروندان سوئدی جزو شهروندانی در جهان هستند که از کیفیت بالای زندگی برخوردارند. نرخ بیکاری آن پایین است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری‌ها استوار است.