پارس ناز پورتال

قاصدک 24

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکس

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکس

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند,این روزها همه جا سخن از هک شدن شرکت سونی در بخش های مختلف از جمله سونی پیکچرز است. به نظر می رسد این شرکت به خاطر ساخت یک فیلم خاص در معرض این هک قرار گرفته است.

 

با توجه به فضای کنونی فرصت را غنیمت شمردیم تا شما را با تعدادی از بزرگترین هکرهای تاریخ که به نوعی گرفتار زندان یا دولت های مختلف شده اند آشنا کنیم.

 

Julian Paul Assange

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکساگر اهل اینترنت باشید حتما نام این هکر را به خاطر سایت اینترنتی جنجالی اش به نام ویکی لیکس می شناسید.

 

او با افتتاح این سایت شروع به منتشر کردن اسناد معتبر و مخفیانه کرد که به راحتی دست افراد عادی نبود اما قبل از آنکه به خاطر این سایت معروف شود یک هکر نوجوان بود که توانست در سن 16 سالگی تعدادی از سیستم های نظامی آمریکا را هک کند و اسناد آن ها را منتشر نماید.

 

Mike Calce

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکساین هکر کانادایی یک دانش آموز دبیرستانی ساده ولی عاشق رایانه بود که به خاطر حمله به چندین شرکت بزرگ دنیا متهم شناخته شد.

 

او که همه کارهای خود را از شهر کبک کانادا انجام می داد به سایت های بزرگی مانند: یاهو، ای بی، سی ان ان، آمازون و دل حمله کرده بود ولی همه اتهام های خود را رد کرد. این مرد در سال 2000 دستگیر شد و تنها بخشی از تخلفات انجام داده را پذیرفت.

 

او با هک های خود خسارت های فراوانی به این شرکت های بزرگ دنیا وارد کرده بود.

 

Chad Davis

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکساو یکی از بزرگترین هکرهای قرن 20 ام بوده و یک مجموعه عظیم از هکرها را هدایت می کند. گروه هکرهای این شخص به نام زمین جهنمی شناخته می شوند و تا به حال حمله های گسترده ای را در اقسام نقاط دنیا انجام داده اند.

 

این هکر تا به حال سایت های کاخ سفید آمریکا و ارتش این کشور را مورد حمله قرار داده و صفحه آول آن ها با عبارت “زمین جهنمی نخواهد مرد” تغییر داده است.

Nahshon Even-Chaim

این هکر با نام مستعار فونیکس کارش را شروع کرد و به عنوان اولین هکری بود که از کشور استرالیا معروف می شود.

 

این فرد بیشتر در زمینه هک کردن کامپیوترهای دانشگاه فعالیت کرده است و بسیاری از دانشگاه ها و آزمایشگاه های مهم دنیا مورد حمله وی قرار گرفته اند.

 

او در اعترافات خود اعلام کرد که از مسخره کردن سیستم های امنیتی به کار رفته در دانشگاه های بزرگ دنیا برای محافظت از اطلاعات هزاران انسان لذت می برده است.

 

Raphael Gray

5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکساین جوان 19 ساله که به عنوان “بیل گیتس هکرها” شناخته می شود به راحتی می توانست وارد هر سیستم رایانه ای بشود.

 

او علاقه خاصی به هک کردن حساب های آنلاین داشت و با چند حرکت ساده کارت های اعتباری را در سراسر دنیا هک می کرد و از این راه میلیون ها دلار پول به حساب خودش واریز نمود. او همچنین اطلاعات میلیون ها کارت اعتباری را در سراسر دنیا جمع کرد و به همراه رمز و مشخصات منتشر نمود.