پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت + تصاویر

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت + تصاویر

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت

این مدل زن 59 ساله از پر طرفدارترین مدلهای دنیاست . یاسمینا راسی خانم ۵۹ ساله ای است که با زیبایی خیره کننده خود در این سن و سال قوانین دنیای مد و فش را شکسته است. او با وجود سنش یکی از پرطرفدارترین مدل های دنیاست و برای چندین برند بین المللی کار می کند.

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت + تصاویر

یاسمینا که اصالت فرانسوی دارد، مدت زمان زیادیست که به مدلینگ میپردازد ! یعنی چیزی در اواخر دهه بیست سالگی ! اوج درخشش و موفقیت یاسمینا در سن ۴۵ سالگی و هنگامی که در یک فیلم تبلیغاتی شرکت کرد بود. زمانی که برخی از مدل های حرفه ای خود را بازنشسته می کنند.

 

این مدل جذاب و زیبا در مورد راز زیبا ماندنش توضیح میدهد .بسیاری کنجکاوند که بدانند این زیبایی روزافزون ، با وجود بالا رفتن سنش، چه بوده است ولی وی می گوید چیزی نیست! او در مصاحبه ای گفت:”تمام کاری که من می کنم این است که از غذاهای ارگانیک و طبیعی استفاده می کنم، درست خیلی پیش تر از آنکه نام غذاهای ارگانیک در بین عموم مردم مد شود.”

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت + تصاویر

یاسمینا در ادامه حرفهایش در مورد علت سلامت پوست و مو و زیباییش گفت :”من روغن طبیعی به پوستم می زنم. روغن کلزا(منداب) را به موهایم میزنم و یک بار در هفته با روغن زیتون و شکر بدنم را اسکراب می کنم.روزی یک عدد آواکادو خورده و از ماهی و گوشت ارگانیک استفاده میکنم.”

 

یاسمینا همچنین گفت که نباید در ورزش زیاده روی کرد. او گفت: ” تا حد ممکن از خوردن دارو پرهیز کنید. به جای آنکه با طبیعت به مقابله برخیزید بهتر است همراه با آن شوید. این قانون برای همه چیز صدق می کند.نکته قابل توجه در عکس های یاسمینا این است که وی با افتخار با خطوط و چین و چروک هایش ظاهر می شود و  آنها تنها مایه زیبایی بیشتر او شده اند و این موضوع تقریبا ورای چیزی است که امروزه در دنیای مد همه چیز را بی نقص می خواهد.

زیبایی این زن 59 ساله تعجب همگان را برانگیخت + تصاویر

یاسمینا که مادربزرگ دو نوه است می گوید در حال حاضر از ظاهر خود بیش از دهه بیست سالگی اش راضی و خوشحال است:”من چهره کنونی ام را بیشتر از ۲۰ سال پیش دوست دارم، بدن من بهتر است و من از ۲۰ سالگی ام خوشحال ترم. واقعا شگفت انگیز است.”گرچه لازم به ذکر است که یاسمینا راسی قطعا تنها مدل سن بالا در صنعت فش نیست. این عنوان در حال حاضر به مدل ۸۷ ساله ای به نام دافته سلف تعلق دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های زیبا از مدل و بازیگر زن معروف هالیوود

 

زن زیبای سینمای ایران که مدل شد +عکس

 

زیباترین دختر مانکن و مدل مشهور ایرانی (عکس)

 

 عکس های زنان زیبا و معروف قبل و بعد از فتوشاپ