جستجو در پارس ناز

8 وفادارترین زوج های مشهور جهان که عشقشان تزلزل ناپذیر است!

مجموعه : اخبار سینما
8 وفادارترین زوج های مشهور جهان که عشقشان تزلزل ناپذیر است!

8 وفادارترین زوج های مشهور جهان 

در این پست با 8 وفادارترین زوج های مشهور جهان که عشقشان تزلزل ناپذیر است آشنا می شویم. جیمی لی کرتیس و همسرش کریستوفر گست تقریبا 40 سال است که با هم هستند. اما آنها تنها زوج های مشهور نیستند که عشق خود را نگه داشته اند بلکه زن و شوهرهای مشهور زیادی هستند که سالیان سال است در کنار هم زندگی می کنند. یک نمونه بارز، دیوید و ویکتوریا بکهام هستند که عشق شان زبانزد خاص و عام است.

 

1. ویلم دفو و جادا کولاگرانده (18 سال)

درمورد ویلم دفو و همسرش، جادا کولاگراند، باید بگوییم که عشق آنها ریشه در خیابان های جذاب رم در سال 2004 دارد. از آن زمان، پیوند آنها هر روز عمیق تر شد. کاندیدای اسکار و فیلمساز کارکشته که 18 سال متاهل بودند، ابتدا به طور تصادفی همدیگر را دیدند، اما این قدردانی دفو از کار کولاگراند بود که زمینه را برای ارتباط پایدار آنها فراهم کرد.

ویلم دفو

آقای دفو با انعکاس از ملاقات بی‌نظیرشان، گفت: من او را می‌شناختم چون فیلم‌هایش را دیده بودم و چند دوست مشترک داشتیم. کولاگراند، به نوبه خود، از عشق دفو تقدیر کرده است. عشق عمیق آنها به سنگ بنای ازدواج موفق شان تبدیل شده است و کولاگراند عشق شان را شدید، خالص و بدون دخالت توصیف می کند.

 

2. کوین بیکن و کایرا سجویک (35 سال)

کوین بیکن و کایرا سجویک با جشن گرفتن 35 سال زندگی مشترک، به عنوان چراغی از عشق پایدار در قلمرو غیرقابل پیش بینی هالیوود ایستاده اند. این زوج که در سال 1988 با هم ازدواج کردند و پدر و مادری مفتخر به دو فرزند هستند، طوفان های شهرت را با حس شوخ طبعی و فروتنی پشت سر گذاشته اند.

کوین بیکن

وقتی از سجویک در مورد راز ازدواج موفق سؤال شد، سجویک با خنده گفت: راز یک ازدواج موفق این است که توصیه های ازدواج را از افراد مشهور نپذیریم. حدس می‌زنم اگر بخواهم بیش از حد به [ازدواجمان] فکر کنم، احتمالاً چیز خوبی نخواهد بود. من صادقانه معتقدم که صداقت می تواند راه حل تمام مشکلات باشد.

 

در میان شوخی‌ها، سجویک همچنین درس ارزشمندی به دیگران داد و بر اهمیت تمامیت شخصی تأکید کرد و گفت: قبل از اینکه بتوانید اجازه دهید کسی شما را آنطور که نیاز دارید دوست داشته باشد، باید بخشی از تمامیت در درون شما وجود داشته باشد.

 

3. تد دانسون و مری استینبورگن (30 سال)

تد دانسون و مری استینبورگن با داستان عاشقانه‌ای که در طول سه دهه روایت می‌شود، عاشقانه‌ای را خلق کرده‌اند که در دنیای غیرقابل پیش‌بینی افراد مشهور در آزمون زمان مقاومت می‌کند. این دو، که در ابتدا در سال 1993 با یکدیگر آشنا شدند، از دوستان خوب به شرکای زندگی تبدیل شدند و در سال 1995 با هم ازدواج کردند.

تد دانسون

اکنون با جشن گرفتن 28 سال خوشبختی زناشویی، سفر آنها با تعهدی عمیق و اشتیاق پایدار مشخص شده است که هر روز عمیق تر می شود. دانسون با تأمل در مورد عشق شان گفت: می دانم که همه روزهای سخت خود را خواهند داشت، اما می خواهم عشق را در آن لحظات هم تجربه کنم. استینبورگن نیز، به نوبه خود این احساس را تکرار کرد.

 

استینبورگن در سال 2018 اعلام کرد که “برای 100 زندگی دیگر” با دانسون آماده است. این بازیگر معتقد است که پیوند آنها حاصل سرنوشت است و می گوید: هیچ حفره ای در قلب من وجود ندارد که او را دوست نداشته باشم یا به این عشق شک کنم. اگر صد بار بمیرم و زنده شوم، باز هم او را به عنوان همسرم انتخاب می کنم.

 

4. دیوید و ویکتوریا بکهام (26 سال)

داستان عشق دیوید و ویکتوریا بکهام با جشن گرفتن 26 سال خوشبختی زناشویی، به روایتی ماندگار در دنیای پر زرق و برق سلبریتی ها تبدیل شده است. این زوج قدرتمند، که سفر عاشقانه خود را در سال 1997 آغاز کردند، در ژوئیه 1999 رسما ازدواج کردند. آنها از آن زمان اوج و فرودهای زیادی را در زندگی مشترک شان پیموده اند.

دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید بکهام با چهار فرزند شگفت‌انگیز به عنوان شاهدی بر تعهد پایدار آنها، قاطعانه این ادعا را که زندگی آنها صرفاً یک برند تبلیغاتی است، رد می‌کند. آقای بکهام گفته: ما با هم می‌مانیم زیرا همدیگر را دوست داریم. به علاوه، او با تأمل در چالش‌هایی که با ازدواج و زندگی خانوادگی پیش می‌آید، اذعان می‌کند: آیا روزهای سختی را پشت سر می‌گذارید؟ البته! این بخشی از روابط است.

 

5. وارن بیتی و آنت بنینگ (31 سال)

وارن بیتی

آنت بنینگ و وارن بیتی به عنوان گواهی بر تعهد پایدار و عشق واقعی می درخشند. بنینگ، با یادآوری اولین برخوردش با این بازیگر و کارگردان افسانه‌ای، تحت تأثیر هوش و جذابیت رسا او قرار گرفت و گفت: یادم می‌آید که فکر می‌کردم وای، این مرد خیلی باهوش، تیزبین و بامزه است. سپس به خودم گفتم… من با او ازدواج خواهم کرد و حالا 31 سال است که در کنار هم هستیم.

 

6. نیکول ریچی و جوئل مدن (17 سال)

نیکول ریچی

این زوج چندی پیش 13 سال ازدواج و 17 سال آشنایی با یکدیگر را جشن گرفتند. نیکول ریچی و جوئل مدن، از زمان ازدواجشان در سال 2010 مظهر تعهد تزلزل ناپذیر بوده اند. مدن اولین ملاقات آنها را به عنوان یک رویداد متعالی و تغییر دهنده زندگی ترسیم می کند و آن را یک “تجربه مذهبی” توصیف می کند. او می گوید: نیکول بهترین دوست من است.

 

7. جیمی لی کرتیس و کریستوفر گست (39 سال)

جیمی لی کرتیس و کریستوفر گست نمونه عشقی هستند که در طول 39 سال زندگی مشترک، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده اند. کرتیس صراحتاً چالش‌های پیش روی شان در زندگی مشترک را تصدیق می‌کند و می‌گوید: فکر نمی‌کنم ازدواج آسانی داشته باشیم و نداشتیم… ما ازدواج سخت، اما موفقی داریم.

کریستوفر گست

عشق آنها مثل یک صاعقه به گست برخورد کرد. گست که از بلاتکلیفی هایش دلسرد نشده بود، از جیمی خواستگاری کرده و آنها در 18 دسامبر 1984، زندگی مشرک شان را آغاز کردند. کرتیس، با تأمل در پیوند منحصر به فرد خود، مشکلاتی که زندگی آنها را شگفت انگیز و پیچیده می کند، را مانند یک نعمت در زندگی تعریف می کند.

 

8. مگی جیلنهال و پیتر سارسگارد (22 سال)

داستان عاشقانه مگی جیلنهال و پیتر سارسگارد به عنوان یک سفر قابل توجه که بیش از دو دهه را در بر می گیرد، تجسم یک عشق واقعی است. این زوج که در سال 2006 هم ازدواج و هم انتظار شادی برای اولین فرزندشان را اعلام کردند، در همان سال صاحب دختری به نام رامونا شدند. شادی خانوادگی آنها در یک عروسی ایتالیایی زیبا در سال 2009 به اوج خود رسید.

مگی جیلنهال

اکنون که آنها 14 سال زندگی مشترک خود را جشن می گیرند، ارتباط عمیقی را به نمایش می گذارند که آزمایش های زمان را تحمل کرده است. این زوج ثابت کرده اند که مشکلات زندگی نمی تواند خراب کننده عشق باشد، بلکه می تواند عشق زن و شوهر را قوی تر کند. حالا این زوج به یکی از وفاداترین زن و شوهرهای مشهور جهان تبدیل شده اند.