پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

حضور چهره محبوب ایرانی در مسجدالاقصی +عکس

حضور چهره محبوب ایرانی در مسجدالاقصی +عکس

حضور چهره محبوب ایرانی در مسجدالاقصی,سامی یوسف آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ساکن در بریتانیا که در ترانه‌هایش به مضامین و مفاهیم اسلامی می‌پردازد از سفرش به سرزمین‌های اشغالی و زیارت مسجد الاقصی خبر داد.

حضور چهره محبوب ایرانی در مسجدالاقصی +عکساین خواننده ایرانی که با نام اصلی «سیامک رادمنش» یکی از دو فرزند «بابک رادمنش» است ضمن حضور در مسجد الاقصی از اینکه توفیق عبادت در این مکان مقدس را به دست آورده احساس خرسندی کرده است.

 

وی در پیامی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در این رابطه منتشر کرده گفته است که افتخار بزرگی به دست آورده که توانسته در مسجد الاقصی حضور پیدا کرده و دعا کند.

 

سامی یوسف در ادامه گفته است نماز خواندن و دعا کردن در مسجد الاقصی افتخار باارزشی است که قابل بیان نیست و فقط باید تجربه‌اش کنید.

 

این خواننده اسلامی که از سوی مجله آمریکایی تایم به عنوان «بزرگ‌ترین ستارهٔ راک اسلام» و از سوی مجله گاردین انگلستان «ستاره راک مقدس» معرفی شده‌ به تازگی ترانه‌ای با عنوان «زیارت» برای ابراز ارادت به ساحت مقدس حضرت امام رضا(ع) منتشر کرده که با استقبال گسترده‌ای روبرو شده است.

حضور چهره محبوب ایرانی در مسجدالاقصی +عکساثر زیارت سامی یوسف مقدمه‌ای برای انتشار نخستین مجموعه از آثار فارسی این خواننده برجسته جهان اسلام است. سامی یوسف خواننده مسلمانی است که هدفش را ایجاد تفاهم بین فرهنگ‌ها با ‌ترویج ارزش‌های جهانی و تجلیل از روح انسانی می‌داند.

 

موسیقی او غالباً دربر‌گیرندهٔ ترانه‌هایی است با مضامین اسلامی و معنوی و البته او در آثار بر مضامین اجتماعی و بشر دوستانه نیز بهره می‌برد.

 

وی به زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، فارسی، اردو، مالایی و عربی ترانه‌هایی خوانده است.

 

این خواننده برجسته در سال ۲۰۱۲ در محکومیت توهین به پیامبر بزرگ اسلام، ترانه «این یک بازی است» را به سه زبان ترکی، انگلیسی و اردو خواند و از طرفدارانش خواست در محکومیت این حرکت بازدید این ترانه را به میلیون در یوتیوب برسانند.