پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

زنی که به خاطر سوسکها، دستشویی را منفجر کرد! +عکس

زنی که به خاطر سوسکها، دستشویی را منفجر کرد! +عکس

زنی که به خاطر سوسکها، دستشویی را منفجر کرد,سوسک ها موجودات جان سختی هستند و به این راحتی ها از بین نمی روند، حتی تحقیقات نشان داده است که این سوسک های بسیار موذی و ترسناک می توانند از انفجارهای اتمی هم جان سالم به در ببرند!

 

نکته دیگری که در مورد سوسک ها همیشه جالب توجه بوده است چندش شدن خانم ها از این موجود و گاهی ترس از آن است و آن ها سعی می کنند به هر نحوی اطمینان کامل پیدا نمایند که سوسک کامل مرده باشد حتی اگه به قیت منفجر کردن دستشویی باشد.

 

چندی پیش خانمی برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی به شرکتی در تایوان رفت و در حین کار با یک سوسک بزرگ مواجه شد. این خانم در کمال خونسردی سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت.زنی که به خاطر سوسکها، دستشویی را منفجر کرد! +عکسبرای اطمینان وی دستمال کاغذی را آتش زد و به درون دستشویی انداخت اما یادش رفته بود که آن را شسته است و هنوز مقداری ماده شوینده درونش وجود دارد. آتش با مایع های شوینده برخورد داشت و همین باعث انفجار دستشویی شد.

 

در این حادثه اما کسی آسیب جسمی ندید به غیر از سوسکی که مطمئنا دیگر نمی توانند به این زندگی بازگردد. البته این خانم باید هزینه تعمیر دستشویی و انفجاری که ایجاد کرده است را بپردازد.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران