پارس ناز پورتال

فیلم و سریال

قاصدک 24

بچه های آسمان

خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد +عکس

خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد +عکس

خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد

 

این دختر جوان و زیبا به بهانه ی زشت شدن از کارش اخراج شده است . شرکت مشهور و معروف گلباری یکی از برترین مدلها و مانکن های خود را به بهانه ی اینکه دیگر جذاب و دل فریب نیست ، از کار اخراج نمود . این بهانه شرکت گلباری پس از عمل جراحی این مانکن بود . به گزارش پارس ناز هنرپيشه و مدل معروف رژيم صهيونيستي به دليل اينکه “زشت شده” از کارش به عنوان پرزنتور يک برند مد اخراج شد.«اييلت زورر» با ادعاي اينکه شرکت تجاري و مشهور «گلباري» او را بعد از 11 دوره اخراج کرده از اين شرکت شکايت کرد و تقاضاي 460 هزار شکل خسارت نمود.

 

وي مدعي است که گلباري اعلام کرده است که ظاهر او زشت شده و شرکت به جاي او «استي گينزبورگ» را استخدام نموده که 20 سال از اييلت جوانتر است.به گفته سايت ماکو، اييلت مدعي شده است شرکت تجاري گلباري پيش از اتمام موعد قرار داد به يکباره ارتباطش را با وي قطع کرده و به جاي او مدل معروف «استي گينزبورگ» را استخدام نموده که 20 سال از وي جوانتر است.به گفته زورر شرکت تصميم گرفته روي گروه سني بالاي 25 سال متمرکز شود و زورر 46 ساله را ديگر نياز ندارد.

خانم بازیگر و مانکن به بهانه زشت شدن از کار اخراج شد +عکس

گلباري شکايت زورر را چنين پاسخ داده است که وي مناسب تبليغات محصولات 2016 که براي بانوان 25 سال به بالاست، نمي باشد و به همين دليل شرکت تصميم گرفته استي گينزبورگ 25 ساله را به عنوان مدل جديد خود انتخاب کند.

 

در شکايت نامه آمده است که «ناگهان» گلباري به اين نتيجه رسيده است که ظاهر او مناسب نيست و شرکت و مديرانش ديگر مايل به ادامه همکاري با او نيستند چرا که ظاهر وي تغيير و افت کرده است. وي اضافه مي کند که به دنبال عمل جراحي مختصري که وي مجبور شده انجام دهد شرکت به يک باره و به صورت وحشيانه او را اخراج کرده است.

 

به گفته زورر وي در ماه سپتامبر گذشته به عنوان مدل براي محصولات زمستاني، شرکت داشته و در ماه اکتبر موافقت خود را براي عکس برداري در ماه نوامبر اعلام کرده است. با اين وجود اعلام کرده است که نمي تواند در نمايشگاه مد که در ماه فوريه برگزار مي شود شرکت کند چرا که قرار داد ديگري براي تصوير برداري با شرکت هاي ديگر دارد و توصيه کرده که موعد نمايشگاه را به ماه مارس تغيير دهند.

 

در ادامه وي به شرکت اعلام نموده است که بايد جراحي کوچکي انجام دهد و تنها بعد از انجام عمل خواهد دانست که تا چه اندازه مي تواند به همکاري ادامه دهد. در همين مکالمه از وي درخواست شده که چند نفر را به جاي خودش معرفي کند. وي ليست افراد مناسب را براي گلباري ارسال نموده است و بلافاصله چند روز بعد از عمل اعلام کرده که مي تواند به فعاليت خود در موعد مقرر ادامه دهد.

 

با اين وجود در کمال تعجب مديران شرکت در يک ملاقات از بيش تعيين نشده به وي اطلاع داده اند که ديگر تمايلي به همکاري با وي ندارند به اين دليل که ظاهر وي تغيير و افت کرده است.متاسفانه جايگاه زن تا حد مدل شدن، براي بالابردن فروش محصولات تجاري سقوط کرده و اين مساله هم تا زماني او را ياري مي کند که داراي جاذبه باشد.

 

مطالب مرتبط:

 

 

زیباترین مانکن آمریکایی در 34 سالگی درگذشت +عکس

 

پردرآمدترین مانکن های جهان را ببینید

 

مانکن شدن دختر قربانی اسید پاشی +عکس

 

این پیرزن 90 ساله مانکن را ببینید +عکس

 

تغییر چهره مانکن زیبا بعد از اعتیاد به شیشه +عکس