پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مادر افشین قطبی سکته قلبی و مغزی کرد + عکس

مادر افشین قطبی سکته قلبی و مغزی کرد + عکس

مادر افشین قطبی سکته قلبی و مغزی کرد

خانم مهری علیشاهی مادر افشین قطبی اخیرا دچار عارضه همزمان قلبی و مغزی شده است. به گزارش پارس ناز وی طی روزهای گذشته در کما به سر می برد اما امروز شرایط هوشیاری اش بهتر شد.

 

قطبی در تماس مداوم با مهدی حاج باقر مدیر برنامه هایش در ایران پیگیر وضعیت او بوده است. افشین مربی ایرانی که اکثر سال‌های زندگی خود را در خارج از ایران سپری کرده،‌ همچنان آخرین نفری است که توانسته جام قهرمانی لیگ برتر را برای هواداران پرسپولیس به ارمغان بیاورد. وی به دلایل مسائل مالیاتی ممنوع الخروج است.

مادر افشین قطبی سکته قلبی و مغزی کرد + عکس

افشین قطبی قبلا در مصاحبه ای گفته بود مادرم بیمار است و آرزو دارد که مرا ببیند. اگر اتفاقی برای او بیفتد و من او را نبینم، هیچ‌کس را نخواهم بخشید. از زمان مدیریت رویانیان تا طاهری در پرسپولیس، نماینده من هر چه تلاش کرده نتوانسته این آقایان را ملاقات کند. حتی همین ممنوع‌الخروجی باعث شده چند تیمی که خواهان همکاری با من بودند در مذاکره با مدیر برنامه‌هایم حل این مشکل را نپذیرند .با این حال به نظر می‌رسد که ما حسن نیت خود را نشان داده‌ایم و اگر شکایت کنیم، برای کسی جای گله نگذاشته‌ایم.

 

او که بعد از تجربه مربیگری در کنار مربیان بزرگ هلندی راهی ایران شد،‌ با خاطراتی خوب از پرسپولیس به تیم‌ملی رفت اما آنجا در رسیدن به جام‌جهانی و همچنین موفقیت در جام‌ملت‌های آسیا ناکام بود. قطبی بعد از جام‌جهانی دیگر به ایران برنگشت و هنوز هم به دلیل مسائل مالیاتی نتوانسته راه سرزمین مادری‌اش را در پیش بگیرد. افشین قطبی که به تازگی دستیاری پاتریک کلایورت در تیم‌ملی کوراسائو را پذیرفته، پس از مدت‌ها سکوت صحبت‌هایی را درباره شرایط خودش، پرسپولیس و احتمال بازگشتش به ایران انجام داد 

 

افشین قطبی پیش تر در مصاحبهد ای در مورد علت ممنوع الخروج شدنش در ایران گفته بود . وی گفت : قراردادی که با پرسپولیس داشتم، پرداخت مالیات من به عهده این باشگاه است. حتی آقای کاشانی که من به ایشان خیلی مدیون هستم در برنامه نود گفتند که مالیات قطبی به عهده باشگاه پرسپولیس است. مالیات مربیگری من در تیم‌ملی هم از هر پرداخت کسر شده است. در نتیجه می‌بینید در عدم پرداخت مالیات بی‌تقصیرم. تمام اسناد و مدارک دراین‌باره نیز نزد مدیربرنامه‌هایم است و هر زمان بخواهند آن‌ را ارایه می‌کند.می‌توانم به فیفا شکایت کنم اما بعدا جواب هواداران را چه بدهم؟ من نمی‌خواهم در این شرایط مشکلی بر مشکلات پرسپولیس اضافه کنم .

 

 

مطالب مرتبط:

 

افشین قطبی و همسرش در ژاپن..(عکس)

 

شرح حال افشین قطبی + مصاحبه

 

عکس: افشین قطبی در حال امضا دادن به کودکان ژاپنی