پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

بیوگرافی گل گدوت Gal Gadot بازیگر فیلم زن شگفت انگیز و فرزندانش

بیوگرافی گل گدوت Gal Gadot بازیگر فیلم زن شگفت انگیز و فرزندانش

بیوگرافی گل گدوت بازیگر فیلم زن شگفت انگیز 

در این پست، به معرفی بیوگرافی گل گدوت بازیگر فیلم زن شگفت انگیز پرداخته ایم. گل گدوت و همسرش جارون وارسانو، والدین چهار دختر به نام های آلما، مایا، دانیلا و اوری هستند که آخرین آنها چند روز پیش به دنیا آمد. بنابراین باید بدانید گل گدوت فقط یک زن شگفت انگیز نیست – او همچنین یک مادر فوق العاده است. ما در ادامه همه چیز را درباره دختران گل گدوت به اشتراک گذاشته ایم.

 

این بازیگر و همسرش، جارون وارسانو، در سال 2008 ازدواج کردند و از آن زمان صاحب چهار دختر شدند: آلما در سال 2011، مایا در سال 2017، دانیلا در سال 2021 و اوری در سال 2024. و اگرچه گدوت نقش یک شاهزاده خانم جنگجوی آمازونی را در فیلم های زن شگفت انگیز بازی کرده است.ولی مادر شدن چیزی است که او را قدرتمندترین زن روی زمین می کند.

 

گل گدوت درباره مادر شدن چه نظری دارد؟

گدوت در ماه می 2017 گفت: وقتی زایمان می کنی، احساس می کنی موجودی خدایی هستی. مثل اینکه بگویی: اوه خدای من، من این بچه ها را درست کردم! بهترین چیز زندگی این است که مادر شوی و زندگی ببخشی. خانم گدوت درمورد عشق خود به زایمان و مادر شدن در سال 2022 هم توضیحاتی را داد.

فرزندان گل گدوت بازیگر فیلم زن شگفت انگیز 

او گفت: من عاشق زایمان هستم. اگر می توانستم هفته ای یک بار این کار را انجام می دادم. زیرا که زایمان خیلی جادویی است. منصفانه بگویم، من همیشه از اپیدورال استفاده می‌کنم، بنابراین اینکار خیلی دردناک نیست. درست لحظه‌ای که احساس می‌کنید در حال خلق زندگی هستید، این احساس باورنکردنی هم می شود.

 

بیشتر بخوانید: 10 محبوب ترین زنان جهان چه کسانی هستند؟

 

معرفی دختران گل گدوت بازیگر زن شگفت انگیز

اولین دختر گدوت و وارسانو، آلما، در 5 نوامبر 2011 به دنیا آمد. این بازیگر درباره ورود زودهنگام آلما نوشت: آلما تصمیم گرفت که به اندازه کافی بزرگ باشد. و اگرچه تولد آلما ممکن است گدوت را غافلگیر کرده باشد، اما همچنان روزی بود که زندگی او را برای همیشه تغییر داد.

 

1. آلما وارسانو، 12 ساله

خانم گدوت در هشتمین سالگرد تولد آلما در سال 2019 در اینستاگرام نوشت: او عشق و نور زیادی را به خانه ما آورده است. (خنده های بسیار همراه با لحظات خنده دار، کنجکاوی بسیار، هم جسورانه و هم ساده لوحانه). این بازیگر ادامه داد: من خیلی خوش شانس هستم که مادرت هستم. از تو ممنونم که به من چیزهای زیادی در مورد زندگی آموختی.

دختر گل گدوت

بدون اینکه حتی بدانم هستی، تو باارزش ترین عنوانی را که می توانم بخواهم به من دادی. قول می دهم برایت هر کاری انجام دهم. تو را دوست بدارم و برای همیشه ازت محافظت کنم. مادر شدن، همچنین به الهام بخشیدن به گدوت کمک کرد تا یک نمونه زن قوی به عنوان زن شگفت انگیز برای دختران جوان (و پسران) در همه جا ارائه دهد.

 

گدوت گفت: آلما شاهزاده خانم ها را می ستاید و در عین حال به من می گوید شاهزاده خانم بسیار ضعیف است. او به خواب می رود و شاهزاده می آید و او را می بوسد و نجاتش می دهد و او قهرمان است. بنابراین من بسیار خوشحالم که کسی هستم که داستان زن شگفت انگیز را برای آلما تعریف می کند. برای دختران و پسران بسیار مهم است که به چشم یک قهرمان به آنها نگاه کنند.

 

2. مایا وارسانو، 7 ساله

گدوت زمانی که دختر دومش، مایا، در 20 مارس 2017 به دنیا آمد، مادر دو فرزند شد. گل گدوت تصویری از خروج چهار نفره از بیمارستان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و نوشت: و بعد ما چهار نفر بودیم… مایا اینجاست،. من احساس می کنم برای همه شگفتی های زندگی ام بسیار خوشحالم و از خدا سپاسگزارم.

دختران گل گدوت

بیوگرافی گل گدوت

 

گدوت در زمانی که مایا را باردار بود، فیلم لیگ عدالت و فیلم‌برداری مجدد برای زن شگفت انگیز را انجام داد. (حتی با استفاده از یک صفحه سبز رنگ در اطراف دست انداز او برای استتار بارداری). خانم گدوت در سال 2017 به مجله رولینگ استون گفت:

 

ما لباس را باز کردیم و این صفحه سبز را روی شکمم گذاشتیم. و این خیلی خنده دار بود. او درباره فیلمبرداری در دوران بارداری توضیح بیشتری داد و گفت:”پیش فرض باید این باشد که زنان کار را انجام دهند. اما راه طولانی در پیش است و برنامه ریزی مجدد زیادی برای هر دو جنس باید انجام شود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سلنا گومز + عکس های سلنا گومز و معرفی تمام معشوق های او + اینستاگرام

 

3. دانیلا وارسانو، 2 ساله

گدوت در مارس 2021 فاش کرد که او و وارسانو منتظر نوزاد شماره سوم شان هستند. و گل گدوت، بعداً به اشتراک گذاشت که دختر دیگری به خدمه آنها می‌پیوندد. باید بگوییم، گدوت در آوریل 2021 در برنامه (لایو با کلی و رایان) به شوخی گفت: ما به آنچه می دانیم پایبند هستیم. و در 29 ژوئن 2021، گدوت ورود سومین دخترشان، دانیلا، را با یک سلفی خانوادگی در اینستاگرام اعلام کرد.

 

خانم گدوت نوشت: خانواده نازنین من، من نمی توانم بیشتر از این سپاسگزار و خوشحال و البته خسته باشم. یکی از بزرگ‌ترین اولویت‌های گدوت، این است که مطمئن شود: دختر سومش عاشق خواب است و از آن لذت می‌برد. و او برای تحقق این امر اقدامات زیادی در سر دارد.

بچه های گل گدوت

بیوگرافی گل گدوت

 

گل گدوت در سپتامبر 2021 در ویدئویی از او و دانیلای سه ماهه در اینستاگرامش، رقص امضای خود را «لطفا بخواب» به نمایش گذاشت. همچنین، گدوت در لایو با کلی و رایان به اشتراک گذاشت: احساس می‌کنم این سخت‌ترین بخش مادر شدن است: کم خوابی و همیشه خسته بودن. این سخت ترین کار برای من بود.

 

به علاوه، در آگوست 2023، گدوت در طی مصاحبه ای با مجله Flaunt دوباره در مورد یک مادر شاغل صحبت کرد. بازیگر زن شگفت انگیز گفت: داشتن سه فرزند به بهترین شکل ممکن همه چیز را به هم میریزد. سپس افزود: اگر سرکار هستید، می خواهید در خانه باشید. سپس، وقتی با بچه ها در خانه هستید، نگران می شوید که به اندازه کافی کار نمی کنید.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی جنیفر لوپز و همسرش الکسیس رودریگز + عکس های جنیفر لوپز و اینستاگرام او

 

4. اوری وارسانو، تازه متولد شده است!

گدوت و وارسانو ورود چهارمین دخترشان به نام اوری، را در مارس 2024 اعلام کردند. تولد او برای طرفدارانی که از بارداری وی بی خبر بودند، غافلگیرکننده بود. گدوت در اینستاگرام در کنار تصویری شیرین از بیمارستان نوشت: دختر نازنینم، خوش آمدی. بارداری آسان نبود ولی ما آن را پشت سر گذاشتیم. تو نور زیادی را به زندگی ما آوردی. (اوری در زبان اسرائیلی به معنای “نور من” است).

 

بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن تصویر این بازیگر، دوستان و طرفداران وی به بخش نظرات اینستاگرام گل گدوت هجوم آوردند و به این زوج تبریک گفتند. وین دیزل ستاره هالیوود به این عکس واکنش نشان داد. لیلی کالینز هم نوشت: تبریک میگم!!! اما گدوت دوباره گفت: اگر می توانستم هفته ای یک بار این کار را انجام می دادم و یک بچه به دنیا می آوردم.