پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

توضیح امیر تتلو در مورد خبر بازداشتش ! + عکس

توضیح امیر تتلو در مورد خبر بازداشتش ! + عکس

توضیح امیر تتلو در مورد خبر بازداشتش !

 

صبح امروز خبری در برخی سایتهای کشور منتشر شد مبنی بر اینکه خواننده زیرزمینی، باز هم بازداشت شد. امیر تتلو که یکی از خوانندگان زیرزمینی در ایران است، از سوی پلیس امنیت دستگیر شد.

 

در این خبر آمده بود سرهنگ مسعود زاهدیان رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا درباره برخورد پلیس با خواننده‌های زیرزمینی که اقدام به ساخت آثار خود و پخش آن در شبکه‌های خارجی می‌کنند، گفت: پلیس با این دسته از افراد برخورد می‌کند و اخیراً نیز با خواننده‌ای به نام «تتلو» برخورد کرده است و وی هم‌اکنون پس از دستگیری، در اختیار مقام‌ قضایی است.

 

امیر حسین مقصود لو معروف به تتلو از خوانندگان غیر مجاز کشورمان است .امیر تتلو اما در صفحه شخصی اش به این خبر واکنش نشان داده و نوشته است :

توضیح امیر تتلو در مورد خبر بازداشتش ! + عکس

دوستان هفته ى ناجا هست و باز يه عده از خدا بى خبر و ضد ايران ميخواد نيروى انتظامى رو خراب كنن و چهره ى نظام رو خراب كنن و به همين خاطر خبر دستگيريه مارو پخش كردن !! خواستم بگم كه اين فقط يك شايعه هستو اتفاقا نيروى انتظامى لطف كرد و پيانوى مارو هم پس داد كه عكسش رو هم براتون گذاشتم

 

پس به جاى اين حرفا و اين شايعه ها اين هفته رو تبريك بگيم و خسته نباشيد بگيم به عزيزان زحمت كشى كه واقعا واسه امنيت كشور زحمت ميكشن و عشق رو تو كشورمون جارى كنيم و براى مهربانى ايجاد انگيزه كنيم?? روز خوبى داشته باشين ??

 

 

اختصاصی پارس ناز

 

 

مطالب مرتبط:

 

تسلیت امیر تتلو برای درگذشت بزرگ مرد فوتبال ایران هادی نوروزی

 

فاش بزرگترین راز زندگی امیر تتلو در برنامه زنده

 

امیر تتلو خواننده مشهور رپ بازداشت شد + عکس

 

نامه امیر تتلو به مردم بعد از آزادی