جستجو در پارس ناز

زندگی نامه جالب رونی کلمن

زندگی نامه جالب رونی کلمن

زندگی نامه جالب رونی کلمن,رونی سن و سالی نداشت که به همراه خانواده راهی تگزاس شدند و در آنجا به زندگی ادامه دادند. در سال 1982 از دبیرستان سیرکا فارغ‌التحصیل شد و توانست در همان سال وارد دانشگاه گرملینگ استیت شده و در رشته حسابداری ادامه تحصیل دهد.

 

بعد از فارغ التحصیلی او به عنوان افسر پلیس در آرلینگتون تگزاس به خدمت در آمد.

 

افسر همکار او گوستاو آرلوتو به او پیشنهاد کرد تا در باشگاه مترفلکس برایان دابسون تمرین کند. در سال 1990 با قهرمانی در رده ی سنگین وزن مسابقات آماتوری مستر تگزاس نشان داد

 

که آینده خوبی را در پیش دارد. او با قهرمانی در رده ی آماتورهای جهان در سال 1991 توانست کارت حرفه ای و جواز حضور در مسابقات حرفه ای را کسب کند.کلمن مسیحی است و بعد از بازنشستگی به خاطر تمرینات سنگین دو بار تحت عمل جراحی ستون فقرات و مهره های گردن قرار گرفت.زندگی نامه جالب رونی کلمناو یکی از پرافتخارترین و حجیم ترین بدنسازان و بر اساس بسیاری از نظرسنجی ها و به اعتقاد خیلی ها بعد از آرنولد بهترین بدنساز قرن است. او با هشت بار قهرمانی در مسابقات مستر المپیا یکی از پرافتخارترین قهرمانان این مسابقات است.

 

سفر رونی کلمن به ایران

جلال نادمی، دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران از سفر “رونی کلمن” قهرمانی پرآوازه رشته پرورش اندام به ایران خبر داد و گفت: این ورزشکار مطرح جهان روز دوم اردیبهشت سال 94 برای حضور در یک سمینار بین‌المللی به ایران سفر می‌کند.

 

او ادامه داد: تفاهم نامه‌ای بین فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران و “رونی کلمن” قهرمان 8 دوره مسابقات مستر المپیا بسته شد و این قهرمان پرورش اندام جهان سفر دو روزه‌ای را به ایران دارد و در این سفر تلاش می‌کنیم تا از تجریبات او بهره ببریم.زندگی نامه جالب رونی کلمندبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران همچنین از سفر “ممدوح الصبیاح” ملقب به “بیگ رمی” یکی از بدنسازان سرشناس حال حاضر جهان در این سمینار خبر داد.

 

سمینار بین المللی پرورش اندام ایران طی دو روز در بخش‌های علمی و تخصصی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از روز 20 اسفندماه برای ثبت نام در این رویداد اقدام کنند.

 

هزینه ی حضور در کلاس های بدنسازی رونی کلمن در ایران

«رونی کُلمن» قهرمان نامدار جهان در رشته بدنسازی و پرورش اندام که 8 عنوان قهرمانی در مستر اُلمپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه‌ای بدنسازی) را در کارنامه دارد قرار است سوم اردیبهشت به همراه «بیگ رمی» دیگر قهرمان شاخص دنیا برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران به تهران سفر کند.

 

قرار است “کلمن” به همراه “رمی” در مدت زمان اقامت 2 روزه‌ خود در تهران به صورت فشرده 3 کلاس بدنسازی را برگزار کنند. این کلاس‌ها در حالی برگزار خواهد شد که برای اولین بار بانوان علاقمند به بدنسازی نیز می‌توانند در این دوره‌های آموزشی حضور داشته باشند.زندگی نامه جالب رونی کلمنبرگزارکنندگان این دوره آموزشی برای ثبت نام از علاقمندان به حضور در کلاس “رونی کلمن” مبالغ خاصی را تعریف کردند. صندلی‌های VIP این دوره از کلاس‌ها با مبلغ یک میلیون و 800 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 

این پکیج شامل حضور در صندلی‌های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با کُلمن و بیگ رمی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است.

 

پکیج B با قیمت 850 هزار تومان شامل حضور در صندلی‌های ردیف‌های ابتدایی، عکس یادگاری با رونی کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.

 

پکیج C با قیمت 650 هزار تومان شامل حضور در صندلی‌‌های ردیف‌ وسط،‌ عکس یادگاری با کلمن، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.

 

پکیج D با قیمت 550 هزار تومان شامل حضور در صندلی‌های ردیف انتهایی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.

 

دانستنی هایی درباره ی رونی کلمن:

قد او 180 سانتیمتر است.

رونی کلمن متاهل بوده و دو دختر به نام های جملییا و والنسیا دارد.

لقب او یوزپلنگ تگزاس می باشد.

 

 

منبع:برترینها